| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 15461  [Dalších 15191 >>]
Monika 123907
25.5.2018 14:46:38
Nehormonální tělísko, asi 1.000,- Kč na pět let, mám už druhé ...
Lady V. 139699
25.5.2018 14:26:42
Mám nehormonální tělísko.
Jsem spokojená.
Arka 27734
25.5.2018 14:24:35
HA užívám, manžel má fobii z potencionálního třetího dítěte. Je pravda, že po druhém těhotenství jsem dlouho hledala tu pravou, která mi nebude vadit, ale jsem spokojená. Hormony mi nevadí, pomáhají mi. Když jsem nebrala HA měla jsem silný PMS (opravdu těžká deprese, kdo nezažil, nepochopí), takto funguji bez problémů.
vertigo 92133
25.5.2018 14:20:10
Jakou používáte antikoncepci? Konkrétně by mě zajímaly ženy 35+, které už mají děti a další nechtějí. Obecně mám dojem, že ve vyšším věku je jakýsi odklon od hormonální antikoncepce, že ženy do sebe nechtějí "cpát hormony".
Řeším totiž, jak dál. V mládí jsem užívala HAK. Po druhém už jsem prášky nechtěla, spoléhali jsme se na kondom. Ale i přes něj se nám podařilo počít naše třetí neplánované dítě. Pojistila jsem si to Mirenou, která mě ovšem začíná zlobit (špinění, krvácení), takže jsem dokonce uvažovala o tom, že si ji nechám vyndat. Ale pak už nevím, jakou metodu zvolit? Uvažovala jsem i o sterilizaci, ale odrazuje mě nutnost operace v CA a taky finanční stránka. Manžel se sterizovat v žádném případě nenechá.
Tak by mě docela zajímalo, jak se chrání ženy v podobné situaci?
Evik+Šmudla+Šmudlinka 108978
5.4.2018 23:42:19
Používáte někdo pesar? Hrozně resim antikoncepci, hormony už nechci, kondom ani globule nám nevyhovují, do tělíska se mi taky mic nechce... Tak mi z toho vyšel pesar. Je těžké ho zavést? Jaká značka je nejlepší? A jaké má výhody / nevýhody? Diky za názory.
Mortadela 52731
29.1.2018 9:28:45
Mám už třetí, o první výměně jsem ani nevěděla, jen to trochu nepříjemně zatahalo. Při druhé výměně mě asi hodinu malinko bolelo v podbřišku, jinak nic.
AndreaAD 155563
29.1.2018 9:18:37
Dobrý den, připojím svůj dotaz zde, ať nemusím zakládat novou diskuzi. 4 měsíce nehormonální tělísko. To že mám dlouhou menstruaci, s tím bych se ještě smířila, ale hodně mi vadí výtok. Když zrovna nekrvácím, tak mám výrok, takže že mně prakticky pořád něco teče. Doktorka mi dělala ster a infekce tam není. Prý je ten výtok způsoben tím provázkem, který je připevněn k tělísko. Přemýšlela jsem o výměně za hormonální, ale tam je provazek taky, takže bych si vůbec nepomohla. Prosím,jaké jsou vaše zkušenosti. Máte také výtok s Mirenou?~m~
M.Butterfly 42946
29.1.2018 1:45:37
Mám třetí a naprostá spokojenost.
Výměna bez problémů, v prvních dnech trochu bolesti v podbřišku, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Moc si jí chválím ~R^
Simeona+3 110315
28.1.2018 21:14:38
Lehka nevolnost odpoledne po vymene (zaludek jako na vode), jinak v pohode. Jsem spokojena.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 15461  [Dalších 15191 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.