| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Tradice, zvyky, obyčeje - ostatní

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 9036  [Dalších 8936 >>]
babi_ 48341
14.2.2024 9:39:23
Knedli, v zelenině nepočítám - respektive s tou (i větším množstvím, když vynechám mrkev) se vejdu do nějakých 20 g na den, to je celkem přísné LC, a vitamíny zajištěny (i další potřebné živiny).
Také něco málo sach. sním v bílém jogurtu, sýrech apod., kde je jich málo, ale jsou.

Přílohy určitě ne, ale ty prakticky nejím ani teď - sacharidy si "vybírám" ve sladkostech, takže i tak jich mám méně, než je v kraji zvykem. Tedy teď už nebudu ~z~

A jdu si udělat to kafe ~c~

EDIT: jo ovoce... skoro žádné, spíš pak sezónní co najdu v přírodě, nebo opravdu malý kousek z toho, co tu budu mít třeba pro vnučku.
kysnutá knedla 99495
14.2.2024 9:21:33
Babi, to si nedáš vôbec žiaden sacharid? Ani ovocie, ryža atd? Dá sa to vôbec?
Ja tie svoje cukry musím znížiť, to je isté, ale budem rada, ak stiahnem sladkosti a zmenším prílohy.
babi_ 48341
14.2.2024 9:11:49
Dobře, ukecaly jste mě, jdu si udělat kafe ~t~

Tak ne, nejdřív si jdu zacvičit, jsem na HO a dřepím tu u nb již od půl sedmé, čas na pauzičku.

Jinak tedy dnes konečně (po letech) začínám důsledné lowcarb stravování, což je vlastně takový půst od sacharidů... ale velikonocemi neskončí.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
14.2.2024 8:38:16
kávový půst v tuhle dobu mi zní jako noční můra... já si ho dávám coby detox v létě, kdy mám za sebou víc ježdění autem na dlouhé trasy a tím zvýšenou spotřebu kofeinu v kávě a energy drincích, a je to vždycky hrůza... někdy jsem to zkoušela i jindy než v létě a byla to hrůza mnohem větší... říkám, že jedu na solární pohon a kofein a když není ani slunce ani kofein, "padám do nouzáku" ~d~
Balbína 99798
14.2.2024 8:20:46
Drzim pust od masa dnes, na Popelecni stredu. A pak na Velky patek (tam tedy i nepiju alkohol a nejak nejucham).
Obecne si myslim, ze urcita ocista - treba od masa ci sladkeho - by byla prospesna po vsech strankach. Ale zatim nepraktikuji.
Girili 117849
14.2.2024 8:11:52
Já si odpírám kafe, to každoročně už spousty let. Zejména ze začátku je to fest těžké. Ráda bych i veškeré pochutiny sladké i slané, ale to se mi úplně nedaří.
Uvažuju i o nějakém online detoxu, ale to jsem asi nezačala taky nezačala dobře, když se ti vypisuju. ~;)
Persepolis 107413
14.2.2024 7:10:32
Ne, my jsme starý struktůry a tenhle svátek nás úplně minul.
Čokolády si kupuji vždy když na ně dostanu chuť(což je bohužel dost často) a řezaná kytka mi nesmí přes práh, pokud není utržená doma na zahřádce
Stará husa 154854
14.2.2024 6:55:44
Já ne, nejsem věřící. Ale měla jsem věřícího kolegu, který na Popeleční středu vůbec nejedl a až do velikonoc nejedl maso. Sice říkal, že správně by měl nekouřit, protože člověk prý se má vzdát toho, na čem je nejvíc závislý, ale to by prý nevydržel.
petluše 39676
14.2.2024 4:57:55
Držíte půst do Velikonoc ? Jak postupujete? Vydrzite?
Jerry G. 159407
13.2.2024 19:08:14
Gladyo,

To od Vas okopcil, stejne, jako princ Harry od nas..~t~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 9036  [Dalších 8936 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.