| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17022  [Dalších 17002 >>]
Maťa. 21117
15.2.2020 14:31:13
Záleží aj čo Ťa učia v škole. Ja som napr. vyrástla na anglickej angličtine a moj starší syn jede úplne inak - americkú. Rozdiely sú poznať dosť.
Maťa. 21117
15.2.2020 14:27:40
Tiež to tak u nej vnímam. Páči sa mi aj do tváre po výraznom schudnutí (pretože to je proste krásna žena štíhla, či tlustá), akurát vekovo ju to zostaršilo (jediné negatívum na tom).

No a vzhľadom k tomu, jak rýchlo tú váhu sundala a jak výrazne, tak ju čaká iba celoživotné diétovanie za účelom udržovania. Páč tú hladovku, čo drží, to nevydrží večne (za predpokladu, že si myseľ nezničí na anorexiu) a potom si dá kúsoček niečoho a telo bude jak divé každú drobnosť ukladať. Takže ak nevydrží celoživotné diétovanie, tak sa dá čakať jojo efekt (je mnoho takých na svete).

Ale znovu píšem, páči sa mi aj teraz a to aj do tváre - je krásna (vždy bola krásna) a to sa nestratí.

P. S. Pre prípadných rýpalov ohľadne mojej váhy, ja som za posledného trištvrte roka schudla cca 15 kg a verte-neverte, ani neviem ako. Proste som začala pravidelne jesť a problém sa mi rieši "sám". Ani na váhu doma neleziem, to ma vážili moji doktori a oni mi to sdělili (valila som oči, páč mi to ani nedošlo, že mi padajú kalhoty:-))))) A to považujem za rozumné chudnutie. Hladovky nenávidím doteraz a neuznávam ich:-)
Buchli 121873
15.2.2020 13:59:22
Jo a nitranskej přízvuk taky nepoznám, ale obecně je to západ, tak tomu jde rozumět dobře. Východňári, to je horší, to mi neříkej, že nepoznáš. :-)
Buchli 121873
15.2.2020 13:58:32
Libik, to si piš. Pokud se naučíš školní angličtinu a začne na tebe mluvit třeba řidič autobusu, tak mu prostě nebudeš rozumět.
.libik 142094
15.2.2020 13:38:28
Tak jo
Marka 140743
15.2.2020 13:35:07
Libik fakt je to možné. Už když jsem přijela do Anglie tak jsem to poznala se svou chabou angličtinou. Lépe řečeno jsem těm lidem co nemluvili oxford english nerozuměla. Rodina byla studovaná ti byli ok. Ale zvedla jsem telefon když volali cleaners a chytla jsem tak 3 slova. Nebo v TV seriály typu Ulice kde mluvili ještě hůř než Adele. To jsem se nechytala a i teď bych měla problém.
.libik 142094
15.2.2020 13:23:14
Ty Sedmi (a další), já nechci snižovat vaši obdivuhodnou úroveň angličtiny, ale fakt je možné kritizovat českým uchem rodilou mluvčí?

Já bych tedy Slováka s nitranským přízvukem fakt nehodnotila.
77kraska 132593
15.2.2020 13:06:47
Marko, Adele ted uz mluvi lepe, ale v prvnich rozhovorech se to nedalo poslouchat

ted jsem se divala na par dilu Sherlocka (BBC s Benedictem C.) a jejich mluva mi dela radost..... mluva Adele mi lezla na nervy

nicmene preji Adele vsechno dobre, neni snadne ustat mezinarodni popularitu, rozvod, k tomu materstvi, hubnuti....a je to mlada holka, snad ma kolem sebe dost pratel
Valkýra 10956
15.2.2020 10:44:14
Margotko,
ale na průkazové fotce váha není často vůbec vidět. Někomu obéznímu to může i prospět, protože obličej má třeba mile působící, na rozdíl od někoho hubeného a tělo vidět není.
A na to, jestli je vhodné zasílat fotku, jsou různé názory, někteří personalisti jí naopak nechtějí být ovlivnění. Ale asi jo, dneska už je běžně vyžadovaná.

Ale při pohovoru se to ukáže. ~d~
Marka 140743
15.2.2020 10:29:11
77 tohle není ještě tak strašný. Má hrozná některá slova s "th", kdy to vyslovuje jako "vf".

Adele je moje oblíbená zpěvačka, když jsem poprvé slyšla Rolling in the deep, byla jsem uchvácená jejím hlasem. A líbilo se mi taky jak má svůj styl líčení, oblékání, mimo aktuální trendy.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17022  [Dalších 17002 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.