| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Snažilkovské maminky

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 23535  [Dalších 23485 >>]
Blizenka 72193
15.11.2011 16:07:35
Vsechno nejlepsi do zivota prejeme Diance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~s~
Edvi+1+1 46083
15.11.2011 10:21:14
Margit šla a zatím úspěšně~t~ Jsem těhulka.~t~~z~ akorát ležák,protože jsem krvácela a špinila a čekám jak to dopadne. V pátek jdu na utz jestli máme srdíčko.
Edvi+1+1 46083
13.11.2011 7:27:38
Jé Margit mooooc gratuluju~g~~g~~g~
Dodulka 72151
11.11.2011 16:50:23
~s~~s~~s~~s~Ahoj Margitko,
moc a moc blahopřeji k Diance, na té fotce to holkám strašně moc sluší!!!!
Doufám, že vše proběhlo o.k., kojení se zlepší, jen se tím nestresuj a užívej si jich obou!!!
~;((~x~~x~~x~~x~~x~~x~~x~
ClaireD
  • 
7.11.2011 13:50:08
Já jsem po dlouhé době v práci na brigádě, napadlo mne mrknout na rodinku a vidím ,že tu "někdo" je...
Moc toho nestíhám holčiky, jsem fakt v jednom kole, pořád a pořád, nikdy v životě jsem si nemyslela, že ze mne bude taková matka na plný úvazek... je to náročné, ale krásné, co budu povídat...
Na FB chodím občas, ale málo taky... :-( Jdu to tu omrknout :-)
.ganesha. 83982
22.10.2011 19:28:38
Ahoj holky, zůstalo mi doma 27 tablet Utrogestanu, jestli máte některá zájem, napište na fortune1@seznam.cz a já vám je pošlu ~;)
P/L 81708
21.10.2011 19:14:32
no jo, to my mame v zasobe jednoznacne Lucii, ovsem who knows, jak to bude

jsem si precetla, ze KET ma pravdepodobnost 20%, ze to klapne, takze kliiiiid

jo, neprozivame, protoze si nejak den ode dne uvedomuju, ze mame s MM fakt luxusni vztah (kdyz vidim, co je v okoli) i fungujeme vsichni tri dohromady, takze si to nechceme nejak vyrazne kazit necim, co neovlivnime. Ja vim, ze je to normalni, ze chlap je od rana do vecera v praci, ale kdyz vidim ty taty od malych deti v bance, v sedm tam sedi a praci predstira (protoze ji tolik nema) do sesti, hodinu jede domu a v osm uz mala spi, tak mne je lito i toho chlapa...
P/L 81708
21.10.2011 18:00:46
ty jo Maargit, vy mate exoticky jmena, ale jsou hezky, at uz to dopadne jakkoli, ja mam Dianu spojenou s Lady Di, ale Berenika je hezky:). Tak to nejak dobre vymyslete.

Jsem grogy, byli jsme u tchyne, ja sla na nehty, koupila jsem nadhernej dusickovej venec, co bych si nejradsi dala na dvere, neni dusickovej, ale ma na sobe kastany, bukvice, nejaky traviny, fakt nadhernej, ale nepujdu kupovat na hrob nejakej dalsi... a ted jsme se vratili, uf, vychovne hraje pohadka a jdu veset pradlo, toz HEZKY VIKEND
P/L 81708
21.10.2011 17:32:26
tak drzim palce Dodd, at ci tak:)

mame 2 mrazacky, CAR doporucuje mesic pauzu, takze to pristi tyden proberem a po dalsi MS pilule

ani nemam chut a silu do toho jit hned, mne neunavujou ani ty leky, ale ta logistika, behem 10dnu 6-7x CAR je narez, jezdili jsme tam oba, obcas L s nama (takrka vzdy scena a rev), obcas byl u babci

dohodli jsme se s MM, ze proste zkusime ty placeny pokusy a pak nazdar, max. jedna, dve minimalky, ale ty CAR nedela a to predbihame, po KETu jsou vanoce, to nic a pak uz jsem ukecala tchyni, ze mne v lednu bude zase bodat:))))
Dodulka 72151
21.10.2011 12:27:34
no překvápko by to bylo teda sakra veliký..., ale i když by to nebylo v úplně nejlepší dobu, tak bych byla šťatsná, nechtěla bych mít jedináčka. a je otázka kdy je vhodná doba...
Já mám Dianku "neteř" - bratránkova dcera
Bereniku jsem měla mezi holčičími jmény, když se měl narodit Kuba. To se mi líbí, ale všechny, co jmenuješ, tak jsou v pohodě.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 23535  [Dalších 23485 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.