| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žloutenka - hepatitida

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 415  [Dalších 375 >>]
Pam-pela 97353
11.5.2014 22:25:11
šuplíku, pokud tu bylo řečeno, že se může ve sprše, hřebenem, nůžkami a já nevím, co ještě, tak proč ne....těch dalších podobných alternativ by přece bylo, stačí se píchnout na košíku o vyčnívající drát, kde se píchnul před chvílí někdo jiný...anebo.... ~d~

Takže bychom mohli být vystresovaní furt - a ano, už bychom byli nakažení všichni.

Zavolala bych dr. a nechala se uklidnit a bylo by :-)
Pam-pela 97353
11.5.2014 22:13:34
Liefde, myslím, že nemá cenu zakladatelku děsit tím, co si sama může najít na netu jako ty.
Jestli má obavu a věřím, že ji měla, zítra může zavolat svému dr. nebo na infekční do nemocnice a zeptat se, a bude mít klid.

Osobně si myslím, že lidí s Céčkem chodí po světě poměrně dost, dotýkáme se košíků v obchodech, záchodů a umyvadel, držéme se v autobusech a tramvajích (a na ruce můžeme mít klidně i jen obyčejnou záděrku), kdyby člověk pokaždé takhle plašil a strachoval se ~d~, tak by nemohl vyjít z domu ~d~, nebo leda v nějakém gumovém oblečku.
uff
  • 
11.5.2014 21:57:22
Margot a ty jsi lékařka ? Nebo odkud bereš takovou jistotu ?

Lexi. 141305
11.5.2014 21:49:16
"protože lidi jsou s to si do večera najít na netu potřebné informace"
- Ano, pokud mám podezření na zdravotní problém, hledám informace na netu. Nic mě to nestojí, nikoho to neobtěžuje a pokud usoudím, že je důvod navštívit lékaře, navštívím ho, od toho tam je. Buď uzná, že je důvod k obavám a podnikne další vyšetření, popř. léčbu, nebo mi bez urážek a povyšování se vysvětlí, že není důvod k obavám. Co je na tom špatně? Za svých 30 Kč snad mám nárok na slušné chování zdravotnického personálu ~t~, nebo ne?
uff
  • 
11.5.2014 21:42:48
ahoj,
nejsem doktor, abych ti vyvrátila nebo potvrdila nebezpečí infekce. Ale moc tě chápu, že máš obavy a že se tím zabýváš. Co kdybys zašla ke svému praktikovi a poprosila ho o testy ? Určitě budou negativní, ale zase rozumím tomu, že chceš mít jistotu.
Lexi. 141305
11.5.2014 21:40:36
uklidni se spíš ty
Lexi. 141305
11.5.2014 21:37:46
"přečetla jsem si pořádně příspěvek plný předsudků."
- ty nedokážeš pochopit obavy matky krátce po porodu? Sdílely nejen stejný pokoj, ale i záchod a sprchu - obě krvácející. Má strach a žádá nás o uklidnění - nemohla jsi jí rovnou bez urážek napsat fakta, která jsi uvedla až později?
MMCH "za současného oslabení imunity" - není to případ matky krátce po porodu? Mně tedy gynekolog po porodu říkal, že jsem nyní náchylná na infekce rodidel.
Margot+1 39983
11.5.2014 21:26:29
Přesně z těchto důvodů nemají zdravotníci tyhle věci probírat před cizími lidmi, protože lidi jsou s to si do večera najít na netu potřebné informace, do rána si vsugerovat příznaky a druhý den sedět u doktora, aby je (nesmyslně) otestoval.

A nedej bože, aby ten důvod, proč jsou u doktora propíchla sestra mezi dveřmi čekárny - v tu ránu se nechají testovat všechny další plátěné uši v čekárně, protože po dotyčném byli na wc. ~t~

promiň, já už si z toho musím dělat srandu ~k~
Margot+1 39983
11.5.2014 21:19:24
- protože hep. C v chronickém stádiu není zcela bezpříznaková - projevuje se jako každá hepatitida únavností, opakujícími se teplotami a především špatnými jaterními testy

- ovšem i kdyby chronickou hep. C měla, pobytem na pokoji šestinedělí nikoho nakazit nemohla
Margot+1 39983
11.5.2014 21:11:19
ano, uvádí zastaralé informace - resp. alibistické informace odpovídající přípalovému letáku ~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 415  [Dalších 375 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.