| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Schovánek

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 201  [Dalších 181 >>]
katka ostrava 80891
28.4.2008 16:30:46
hoj jsem vzhůru, jdu nějak nainstaloval skype, ju?
Katkaa1 80274
28.4.2008 16:20:39
Tak ta Kača šikulka si určo vyspává a já makám jak šroubek. To je dobrý. Nasisuju sem jak divá a co mě čeká? nic:(
Snad se brzo vzbudí a napíše~j~
Katkaa1 80274
28.4.2008 13:04:21
No vidíš jaká jsi šikulka.
Když jsem byla na ivf tak jsem na žádné stránky nelezla, co jsem potřebovala to mi poradili dr nebo kamarádka co jsem se tam seznámila. Byla tam jedna co furt lezla na tyhle stránky a byla úplně psycho, věděla o tom úplně vše a co vím tak neotěhulila. a my co jsme o tom nezjištovaly vše možné a byly v poho tak už jsme i porodily.
Takže to máš takový receptík ode mně, buď v poho. Myslet na to nejde přestat, to vím jistě ale jde to i v poho a bez velkývh stresů.
Víš že pokud budu moct tak ti poradím.
Jo a Kačenko vyjde to, já to vímR^R^R^R^R^~s~R^
katka ostrava 80891
28.4.2008 12:11:47
zapřísahla jsem se,že naty stránky kde sme se seznámily,a ani na žádné jiné nepolezu, to radši na transexuály než na ty jejich pitomé řeči. :-):-):-):-):-):-). nehledě nato,že každá žensá je jiní,případ od případu. člověku je pak až líto,že kdy neměl třeba to mimoděložní a nebo,že netrpí zácpou. co potřebuju vědět tak vím už od dr a nebo kyž to bude ok tak ám tebe a nebo segra je taky mamina tak se mám na koho obrácet, žádné TT, žádné testy z krve. nic, ležet odpočívat, spát a nebo si psát s tebou. nic víc. přííííííííííísaháááááááám
katka ostrava 80891
28.4.2008 12:03:48
jo jinak kdeyby nedejbože se to zas nepovedlo tak u nemám žádné zmražáčky a muelo by být znovu od začátku IVF,ale ono to výjde, že? odpovím si sama - ano Kačenko samozdřejmě,že výjde :-D:-D:-D:-D
katka ostrava 80891
28.4.2008 12:01:34
ahojky, vyspala jsem se skvěle až nato,že manža přišel domů o půl 6 tak jsem se probudila a pak jsem ještě na hodku a něco usla . Takže z pěti se jich 2 po rozmrazení ujalo,jedno je úplně skvělé, roste velice dobře , to druhé je trohu pomalejší ale roste taky, tak mi dali obě dvě, jinak se to dnes trochu protáhlo, jedna ženská jim tam zkolabovala tak jsem musely čekat. pak jsem něco přes půl hodky musela ležet. opět jsem slyšela,že mám velké šance. jinak mi dr zakázal lést na takové různé stránky na netu. ženské to jen deprimuje, nehledě na to ,že si spousta ženských tam vymýšlí. není absolutně možné aby se ji po 5 nebo 6 dnech po transferu ukázaly //. V té době to vajíčko ještě putuje a uhnizduje se. takže se nato nemám koukat, ženské se pak nervujo, obvinujou atd, dr se už automaticky ptal jestli jsem nepročítala takové nějaké debaty,tyk sem mu řekla,že jo tak mi to zakázal. jinak vše v poho. půjdu se dospat a pak jakse probudím tak se ti hned ozvu,ju? a zapu skype. ok?R^R^~s~R^~s~R^~s~R^
Katkaa1 80274
28.4.2008 10:29:26
čauky skorotěhule:-D
Doufám že ses na ten vejkej den hezky vyspinkala.
Od rána na tebe myslím.Vyřiď mimísků že jim vzkazuju ať se tam v tom bříšku hezky následujících 9 měsíců drží, že jim to přikazuju:-)
Doufám že se chytnou, moc ti to přeju
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:37:21
ok. dobrou, zítra kolem 11 bud u počítače,ju? určo písnu
Katkaa1 80274
27.4.2008 22:35:31
já pujdu taky chrnět jinak malá neusne, beru ji do ložnice at se nezalkne soplem.
Ráno na tebe budu myslet, pak se určo ozvi
čapánek papánek dobrou noc a at tě blechy štípou celou noc:-D
katka ostrava 80891
27.4.2008 22:34:31
ty brdo kolikrát tak lituju, že mám chlapa a musím ty hnáty holit, někdy jsem tak úplně zdechlá,že se mi fakt max nechce,ale je mi zas blbé chodit s chlupama pomalu až na zem, tak se vždycky seberu a oholím to. ale fakt se mi nechce. :-©:-©
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 201  [Dalších 181 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.