| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mateřská centra

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 364  [Dalších 344 >>]
Monika 123907
24.4.2013 9:18:23
No, ale 9 měsíců a 2 roky je velký rozdíl! :-) Já myslím, že ve 2 letech je akorát čas začít něco takového zkoušet, pokud teda vůbec o takové aktivity rodiče v principu stojí (nemám nic proti tomu, nevodit děti na žádné organizované aktivity). Samozřejmě každé dítě je jiné a některé to ve 2 letech ještě vůbec nebere, jiným se to líbí, někoho to začne bavit třeba o rok později a někoho nikdy. Taky záleží na přístupu maminky (jiného dospělého), jak se snaží dítě zapojit a jestli to hned vzdá, příp. je z chování dítěte nervózní atd ...
Citronove koliesko 7937
24.4.2013 8:56:25
Tak ked je tam pretlak najdi si nahradnika.
Odchodi tie hodiny za Vas a adekvatnu cast penazi Ti zaplati.
Eržika. 36295
24.4.2013 8:52:26
Nebo musíš najít MC s matkama, který si tam chodí orazit, vypít kafe, sednout na zadek... a vstávají jen v nutném případě. ~;)



Hilly. 103234
24.4.2013 8:22:47
Jo a není to instruktorkou, starší dítě to tam mělo rádo.
Hilly. 103234
24.4.2013 8:21:32
Jestli nejde i o přirozený výběr..tj.že do MC chodí jen maminky těch "hodných" a mírných dětí a ty s divočáky raubíři tam prozřetelně ani nepáchnou :-)
Hilly. 103234
24.4.2013 8:19:50
Dari, mám holčičku a je úplně stejná jako tvůj Ríša. Ostatní děti jsou taky jako cvičené opičky, jen ta moje dělá vždy vše po svém, a většinou musíme jít domů dřív. Chtěla jsem taky o tomto založit téma, mám celkem strach co bude ve školce, když je takový "individualista". K mateřským centrům má čím dále tím větší odpor, jak už vidí, že tam míříme, tak se vzteká a volá, že tam nechce.
margotka78 alias shit-roller 108560
24.4.2013 8:16:42
Neočekávala bych, že by dvouleté dítě mělo být schopno se vždy stoprocentně zapojit..Paní cvičetelka je magor ~t~
Poděkovala bych jí za nabízenou službu a asertivně vyžadovala vrácení peněz ~;)
Suza007 91095
24.4.2013 7:33:51
Lído,
myslíš super přístup u vás v Sokolu? Je fajn, že to tam funguje. My to zkusili u nás, ale vážně mi to vůbec nevyhovovalo - prostě to na mě i na dceru bylo moc organizované. Ale slyšela jsem spoustu lidí, že si to chválí. Každému holt vyhovuje něco jiného.
Líza 17721
24.4.2013 5:59:58
Pawllo, já si nemyslím, že to je nepřirozené. Ale je to dané dítětem, některé děti takové jsou, ale většina jich fakt nebude ;)
Moje dcera ve dvou letech sice by nelítala po tělocvičně a nemačkala čudlíky od přehrávače, ale zase by nebyla ochotná to kolo kolo mlýnský udělat, protože se prostě s cizím dítětem za ruce nechytne, i kdyby ji na nože brali, a celkově ty naše dva pokusy o účast na cvičení v mateřském centru prožívala tak úkorně, že jsem ji tam potřetí už netahala. Ale byly tam děti, kterým to sedlo.
Pawlla 106336
24.4.2013 5:52:55
Tak to jsem ráda,že to holčičky hravě zvládnou už od dvou let,škoda,že to nikdo neřekl před patnácti lety mé dceři~:-D,ta by rozhodně hodinu neodcvičila.A vůbec si nemyslím,narozdíl od mnohých v diskusi,že hodinu odcvičit přesně na povely,bez toho,že by dítě zaujalo něco jiného,je známka šikovnosti a inteligence,neříkám ani opak,aby mě někdo nenapadl,že označuju takové děti za hloupé.Říkám,že to není ve dvou letech přirozené a já bych k tomu dítě nenutila.Ono to objevování má v tom vývoji své místo,z nějakého důvodu to tak je.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 364  [Dalších 344 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.