| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jsem podváděná partnerka

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2908  [Dalších 2878 >>]
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.10.2022 12:12:20
jesenka je dobrá jedině do kafe... ~t~
ale nám se osvědčila právě pro tebou zmíněné - když syn na výletě začal fňukat, stačila troška jesenky, aby se mu (asi) zvedl cukr a byl v pohodě... tatranka působí stejně, ale tu snědl celou hned, jesenka je skladnější a vydržela déle ~t~
kysnutá knedla 99495
3.10.2022 12:11:29
Snáď to už dnes nikto nerobí - aby nútil dieťaťu sladkosti.
Půlka psa 24064
3.10.2022 11:58:05
Obojí je hrůza. Jako dítě mi jesenku a pikao nutili při sportovních výkonech (celodenní lyžování nebo chození). Pak jsem musela tajně sežrat několik litrů sněhu, abych zahnala žízeň. Pak jsem si to teda oblíbila, protože na rozdíl od kaštanů a fidorky se jesenka dala na kotvě bez povšimnutí nastříkat za sebe a doložit rodičům prázdný obal, ale sníst se nedala ani kapka. Jako, děkuji rodičům za všechnu péči, ale z jesenky mám teda skoro trauma.:-)
babi_ 48341
3.10.2022 11:51:58
Jesenku ne, ale občas si koupím pikao ~:-D
Lei 37503
3.10.2022 11:26:43
Girili :-), bylo by zajímavé zjistit, kolik je v české společnosti jesenkářů. Hlásím se také mezi páry, které si touto pochoutkou (vzájemně) dělávají radost.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.10.2022 10:02:38
"měl zvolit dárek nižší hodnoty, protože pro ten by se příležitost jistě našla snáz"

girili, nejdřív mě to pobavilo, ale čím déle o tom přemýšlím, tím víc si říkám, že má tvůj muž pravdu... že čekat na něco velkého je prostě pitomost, že běžný, všední život stojí na té spoustě maličkostí, ne na velkých gestech, ty vypadají pěkně ve filmu nebo knížce...
takže možná lepší sem tam jesenka v akci než čekat 5 let na řetízek ~;)
Girili 117849
2.10.2022 18:37:50
Ted teprve docitam tema s darkem...

"Nejsmutnější věta, kterou jsem na danou otázku slyšela, byla: "Podívej, došlo mi, že to mezi náma není v pořádku, když jsem ti asi před půl rokem koupil řetízek, že ti ho dám, až budeme mít nějaký opravdu krásný den nebo pro mě něco moc krásného uděláš, abych ho měl prostě v zásobě a mohl ti ho dát jako překvapení. A za půl roku se nevyskytla žádná taková příležitost..."

Jsem přečetla svému muži s tím, aby mi případné dárky dal hned, abychom se vyhnuli výše popsanému. Dostalo se mi odpovědi: No, zrovna jsem ti chtěl koupit Jesenku, ale nebyla v akci. A pak to rozvíjel, že zmiňovaný muž měl zvolit dárek nižší hodnoty, protože pro ten by se příležitost jistě našla snáz... Tak tolik příspěvek mé drahé polovice k těm příležitostem, zásluhám a hodnotným dárkům. Začínám přemýšlet, čím mě letos překvapí k Vánovcům. ~t~
Simeona a 3 68216
29.9.2022 14:59:18
Hm, takhle nějak jsem manželovi nepředala dosud dárky, které jsem mu koupila k narozeninám, které měl 21.8. Udělal ten den něco, čím mě hodně zranil a dosud se v tom plácáme. Asi to vyhodím do popelnice.
Škrpál 70170
27.9.2022 19:52:19
"jeví skoro jako vztah s narcistou, na to pozor"

Dolores, proboha z čeho tohle usuzuješ?
Ropucha + 2 120300
27.9.2022 16:16:51
Babi, když to asi velice záleží na povaze.
Člověk, který má vyzkoušené, že dokáže navazovat vztahy, zapadat do různého prostředí, obstát v různých zaměstnáních, ten může být ochotný změnu zrealizovat.
Valkýra, podle toho, co píše, působí jako člověk, který své zázemí sice nepovažuje za ideálně uspokojující, ale je to jediné, co kdy měla a má.
Změna by pro ni nejspíš znamenala zůstat úplně sama a bezprizorná, nebo se takového scénáře alespoň obává, i kdyby se nakonec v reálu nepotvrdil.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2908  [Dalších 2878 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.