| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - alergie

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 236  [Dalších 116 >>]
Adina,kluk 08
  • 
31.7.2011 17:04:53
chodím do Mlynářské k paní doktorce Slavíčkové,velmi doporučuji.jsem s ní spokojena
štěpánkaa 100291
31.7.2011 16:54:15
ahoj, díky - a jsi spokojená? Když máš akutní problém, pomůže ti ho vyřešit, nebo čekáš 3 měsíce objednací lhůtu? To mi vadilo asi nejvíc, že při akutním problému mi tam nikdo nepomohl,.... ta fluktuace lékařů je tam nějaká hrozná, co....~d~
tinas
  • 
31.7.2011 16:49:01
Ahoj Štěpánko.
Chodím do Imumedu už několik let. Nejdříve k MUDr. Maisnerovi,který bohužel odešel a teď k MUDr. Trnkové.
štěpánkaa 100291
31.7.2011 16:00:18
SOS fakt nikdo?~n~
štěpánkaa 100291
31.7.2011 14:15:56
dobrý den,
najde se tu někdo, kdo dochází k dobrému lékaři/lékařce, který/á se skutečně zajímá o pacientovy potíže, vyslechne a snaží se zdravotní problém skutečně řešit? před 3mi lety odešla pryč má původní, docela fajn lékařka, od té doby jsem chodila ke dvěma různým "předepisovačům léků". nyní mi opět odešel pryč a já se musím objednat k některému z místních lékařů. máte někdo dobrou zkušenost s některým z nich? Mám alergii na některé léky, roztoče, pyly, kožní reakce na "kdeco", počínající astma, alergickou rýmu a zánět spojivek. v minulosti mi léčili imunodeficit...
předem děkuji za tipy bna lékaře~x~~x~~x~
Gerberka1 78633
30.6.2011 21:47:32
Ahoj,

já mám tip na alergoložku (+ dělá i imuno) - MUDr. Duřpektovou na Pellicově ulici - kamarádka tam chodí s dcerkama....tak mi říkala, že je dobrá, sice nikoliv jakoby "rozmazlující", ale striktní, důsledná, dá se s ní domluvit, je s ní spokojená. Tak když jsem uvažovala o vyšetření alergo pro syna, tak mi říkala o téhle doktorce - jinak osobní zkušenost nemám, syna jsem - zatím - nikam neobjednávala.

A celkem si dost chválí nějaké centrum na Hybešově ulici - ale to nevím, kde přesně to je, jestli těch doktorů je tam víc, ale je to na té Hybešce a je to taky alergo plus imunologie.

Do Bílého domu bych moc nechodila....mám tam špatnou zkušenost s ortopedií, ale je to celkem dávno, tak jsem trochu předpojatá....
Renies 31518
30.6.2011 21:32:22
kamarádka tam objednávala dcerku tento týden, a nejprve jí někdo po telefonu řekl, že objednávají až na listopad, pak volala o dva dny později a nabídli jí několik termínů už v červenci. takže možná říct, že se jedná o akutní problémy, to možná pomůže.
Leena+Michalka listopad 09 101264
30.6.2011 19:41:19
Máte někdo zkusšenosti? I třeba s konkrétní paní doktorkou? A jak dlouho tam cca trvá objednací doba?, chceme to až na září, ale prý to může trvat i měsíce. Děkuji moc.
tina1109
  • 
4.5.2011 8:13:04
Máte zkušenosti s těmito lékaři?
Illon 91263
2.5.2011 23:08:15
Pí.Dr. to sice s dětmi umí, ale je velmi náladová a o sestřičce platí totéž. Navíc mi přišlo, že předepisuje až příliš mnoho léků. Syna jsem převedla po astmat.záchvatu a pobytu ve Fakultní nemocnici, přímo k Dr.Nemcové, která tam má ordinaci.Ta je úplně skvělá,milá,vtipná a profík ,a sestra taky.Nyní je, ale Dr.Nemcová na MD a místo ní je mladá lékařka Dr.Křivská- je taky super.Vřele doporučuji.Ovšem nevím zda mají místo.tel 597 373 533.Přeji hodně štěstí~;((
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 236  [Dalších 116 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.