| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Prostřeno

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1045  [Dalších 1015 >>]
Marika Letní 140743
2.4.2021 18:34:19
Vždyť jsi to popsala přesně. Je to úkol pro chytrou horákyni. A i ta by selhala, protože scénárista by to naplánoval jinak. ~2~

Jako tutovka je nelézt do přiblblé soutěže s přiblblými lidmi. ~t~

Podobné soutěže začínají s normálními lidmi a jsou fajn, postupem času se vyvinou v šílený bizár s magory. Stejně to bylo s Výměnou manželek. První řady mě bavily, pak to šlo z kopce až k nekoukatelnosti. Prostřeno jsem nesledovala (jen pár dílů nahodile), protože mi strašně vadilo lezení do skříní a ty zábavné úkoly taky nic moc.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
2.4.2021 18:31:48
Udělala bych paštiku, dýňovou polévku, lososa s medovou omáčkou, mrkvový dort. To umím dobře. Ale určitě by to každýmu nechutnalo.
Salamajka 156972
2.4.2021 18:28:21
Mě na tom fascinuje, že tam programově lezou lidi co prohlašují, že mají nějaké echt diety a pak hurá ten další den už všichni extra vybaruji spesl jídla. To je mazec. Jestli je to nahrané nebo ne těžko říct. Možná extra vybraní protagonisté? Který se , předvádí,? Když si vzpomenu na jednu slečnu co umělými drápy dělala knedlíčky do polévky tak se ještě teď musím smát. Smejdeni hrůza. Nelíbí se mi hrabání do skříní. Co se týče menu nevím pár univerzálnich jídel se najde. Co jí všichni třeba řízek? Jinak ano o vaření tam nešlo nikdy. Někdy se opravdu moc povede zábava.
Salamajka 156972
2.4.2021 18:28:14
Mě na tom fascinuje, že tam programově lezou lidi co prohlašují, že mají nějaké echt diety a pak hurá ten další den už všichni extra vybaruji spesl jídla. To je mazec. Jestli je to nahrané nebo ne těžko říct. Možná extra vybraní protagonisté? Který se , předvádí,? Když si vzpomenu na jednu slečnu co umělými drápy dělala knedlíčky do polévky tak se ještě teď musím smát. Smejdeni hrůza. Nelíbí se mi hrabání do skříní. Co se týče menu nevím pár univerzálnich jídel se najde. Co jí všichni třeba řízek? Jinak ano o vaření tam nešlo nikdy. Někdy se opravdu moc povede zábava.
Martina, 2 kluci 15942
2.4.2021 18:23:28
Přesně tak ~:-D
Neumím už asi ani vařit pro všechny totéž, naučila jsem se detailně vyptat strávníků na chutě, nechutě, preference,...a vařím podle toho. Dnes 4 lidi = 4 různá jídla.
Monika 123907
2.4.2021 18:15:38
Já jsem těch dílů (nebo jejich částí) viděla dost, byl to dlouho oblíbený pořad dcery. Ona moc ráda řeší mezilidské vztahy ~;) Podle mého neexistuje žádné "dokonalé jídlo". Záleží určitě na složení té konkrétní skupiny, taky na tom, jak se komu to menu podaří (často se řeší, že je něco "moc vysušené", "moc studené", moc/málo ochucené) a určitě i na celkových sympatiích (někomu se odpustí víc, jinému míň). Kdybych měla "ve vaření" soutěžit já (určitě nepřipadá v úvahu TV soutěž, ale dejme tomu nějaká "soukromá"), tak vyberu hlavně to, co fakt umím a o čem vím, že lidem, kteří to jedli, obecně chutnalo.
ivett30 123876
2.4.2021 18:13:04
Predkrm bylinkove maslo s domacim pecivem
Polevka vyvar drubezi nebo cockova polevka
Pstruh na masle se stouchanym braborem
Citronovy kolac

Zda se mi to lehke na straveni ne tolik typicky ceske, ale zase nic moc hogo fogo
holkamodroočka 156337
2.4.2021 17:44:35
Holky, nejsem pravidelná divačka, ale na nemocnenské prokrastinuji a přecvakávám pořady. Neřeším taktiku, šmejdění ani chování účinkujících. Ale to jídlo mne vážně zajímá, zda se jde zavděčit "všem" a ustát to se ctí :-)
TaJ 81121
2.4.2021 17:43:11
Senedro, jo, to šmejdění v pořadu o vaření a jídle, mi přijde divné...a ještě ty řeči u toho... Jako se ráda koukám, jak kdo bydlí, hlavně pro inspiraci a nápady, mám ráda pořady o bydlení...jako byly Bydlení je hra, nebo Jak se staví sen a podobné...ale to šmejdění v domácnosti, ještě s těmi kecy...a v pořadu o vaření, to mi přijde už přes čáru...
Senedra 14756
2.4.2021 17:40:31
A ještě se musí vymyslet zábava... Což je taky dost oříšek.

Občas kousek zahlédnu a to mi stačí,abych programově nekoukala. Hlavně mi vadí šmejdění.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1045  [Dalších 1015 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.