| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Farma

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 248  [Dalších 188 >>]
Anthea 47738
23.8.2012 21:26:37
dav si vždycky hledá oběť, nějakého vnějšího nepřítele, přičemž paradoxně kolikrát karta padne na poměrně kvalitní jedince

tady je to spíš ve stylu, že zloděj křičí chyťte zloděje, aby nebylo vidět na jeho prohřešky a máslo na hlavě

i proto možná pořád řeší Milana
Anthea 47738
23.8.2012 21:25:10
já z celé mladší generace na farmě mám pocit nejen, že na starší kouká prvoplánově s despektem, který není schopná udržet na platformě slušnosti, ale i pocit totálních pokrytců,kteří se neustále slejzají a notují si, jak jsou ten Milan, Libuše zkažení, protože jim jde ó hrůzo O PRACHY.
Kdežto o sobě /ti největší intrikáni jako Jirka/ tvrdí, že jim jde především o kolektiv a podobné kecy~t~~t~

tohle se táhne jako červená nit celou farmu a to jejich pokrytectví mě odpudilo od pravidelného sledování
sarmi 38831
23.8.2012 21:24:27
me se proste nelibi to davove silenstvi, vsichni na nej plivou. maji ho jako obetniho beranka. fakt k.o.
sarmi 38831
23.8.2012 21:22:52
zdvizeny prostrednicek je gestem nenormalniho cloveka?
Miko1 + 2 43965
23.8.2012 21:20:08
no, tak po tom zdvizenem prostrednicku o jeho normalnosti pochybuju ~a~
sarmi 38831
23.8.2012 21:13:28
holky, ktere se divate. chci se zeptat, jak vnimate pseudoboj mezi milanem a davidem... ja jsem z toho docela rozcarovana (a nechapu, vlastne chapu - davova psychoza), ze se porad do milana navazi. po rozhovoru u chatky s terezou se projevil jako normalni, vtipny chlap, ktery ma nadhled. ti mladosi jsou tak jesitni - at david (o jehoz iq fakt pochybuju), tak mirek ci jirka, ktery mi byl svou houzevnatosti a zdravym sebevedomim pomerne dlouhou dobu sympaticky (uz neni).
nejvetsi sympataci v teto chvili jsou pro me milan a michal, ktery je na svuj vek pomerne rozumny.
Pollyenka 97098
21.8.2012 19:15:19
Přiznávám, že mě tedy až zarazilo, jak Jana S. říkala do kamery, že si Milan splnil svůj sen a oni ho vrátili do hry. Zarazilo mě s jakou zlobou to bylo řečeno a jak byla večer u toho táboráku jízlivá. Kde se to proboha v těch lidech bere. Taková mladá ženská.
sarmi 38831
21.8.2012 14:30:53
preju to bud mlademu m nebo staremu m. ~;)
gf fgfhf 99674
21.8.2012 13:36:07
Jirka je jak ženská, pomlouvá, potrpí si na drbech a má ohromnou radost když může někoho shodit přes kameru. Ten jeho školibý úsměv je hrozný a je strašně moc sebevědomý, potřeboval by pár přes papulu aby se trošku zkrotil.
Renka + 3 26652
21.8.2012 13:19:34
Nemám jasného favorita, Milan je dříč, ale jako člověk mi nesedí, připadá mi takovej narušenej.
Jirka je šikovný a pracuje, ale to jeho navážení zejména do Libuše už je přes čáru a celkově ten sebejistý škleb se mi nelíbí, až trochu nabere moudrost, bude fajn chlap, ale teď si výhru nezaslouží.
Michal byl můj favorit do doby opileckých výstupů.
Šárka, na to , jakou má konstituci, tak se ohání, moc neremcá, jde ke každé práci, tak by si podle mě výhru zasloužila nejvíc.

Ale celkově mi je to tak nějak jedno, kdo vyhraje, vadil by mi Hudák a závistivá Jana S.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 248  [Dalších 188 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.