| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Farma

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 248  [Dalších 168 >>]
Hanka
  • 
21.8.2012 10:21:14
Kubí je pryč? Chvála všem vyšším mocnostem! Připadal mi jako "vyhoďte ho dveřmi, vrátí se oknem", akorát ještě 7x silněji.
Chápu, že tam chtějí mít třaskavou směs, ale Kubí podle mě až moc zapadá do předsudkové škatulky o gayích, tupci se hezky ujistí, že jsou to hajzli v růžovém :-( Tak jsem si přála, aby tam byl místo třasořitky Kubího třeba můj kámoš, který je typově Mirek...)

Dívala jsem se z kraje prázdnin, pak už jenom občas a docela bych brala zpátky Milana. Vzteklounek :-)

8.11Černá13 121003
21.8.2012 10:15:31
Jinak výhru přeju Jirkovi. Na to, kolik mu je, smekám.
amanvireja 94029
21.8.2012 10:13:16
Také souhlasím,jen bych přidala ,že mě zklamal Mirek svým chováním, Milan je jaký je ,a že jednou to přestřelil a začal všem nadávat se ani nedivím,také bych se neudržela a ztropila pěknou scénu ~o~
amanvireja 94029
21.8.2012 10:11:00
Joo tak změna pravidel mě opravdu dost prudí~o~
8.11Černá13 121003
21.8.2012 10:10:58
Líba je pěkná svině a divím se, že jí tam ještě někdo nedal přes hubu. Takže se mu vůbec nedivím.
amanvireja 94029
21.8.2012 10:09:57
No po včerejšku jak se tam předvedli, tak Milanovi.
Pollyenka 97098
21.8.2012 10:06:24
Já tedy vím, že bych to nepřála Jirkovi, vadí mi, jak se naaváží do ostatních a jeho chování k Libušce je, podle mě, pěkně nevychovaný. Ať je Líba jakákoliv, tak je od něj o dvě generace starší, tak by se měl podle toho chovat.
zanysek73
  • 
21.8.2012 9:50:26
omlouvám se že to je 2x, nešlo to odeslat...
zanysek73
  • 
21.8.2012 9:49:28
Tak Milanovi bych to nepřála, jednou vypadl a i když se vrátil..., připadá mi to nefér vůči ostatním kteří tam jsou od první chvíle. No Šárka ta si tak proplouvá, taková nijaká, nedostala se ani do duelu, mohla tam být aspoň jednou. V podstatě by mi to bylo jedno kdo z těch tří /nepočítám Milana/ to vyhraje, zda Jirka , Michal, Šárka? Jak píšeš, Michal se mi taky nelíbí od chvíle kdy se ožral, pije slušně?! No a Jirka, možná bych to přála jemu?! Hlavně NÉ Milanovi, tomu fakt nee. Já vím makal tam nejvíc..., ale za mě bych mu to nepřála. Kdyby to vyhrál byla bych zklamaná. A z těch zbyvajicích tří at to vyhraje kdokoli...
zanysek73
  • 
21.8.2012 9:48:57
Tak Milanovi bych to nepřála, jednou vypadl a i když se vrátil..., připadá mi to nefér vůči ostatním kteří tam jsou od první chvíle. No Šárka ta si tak proplouvá, taková nijaká, nedostala se ani do duelu, mohla tam být aspoň jednou. V podstatě by mi to bylo jedno kdo z těch tří /nepočítám Milana/ to vyhraje, zda Jirka , Michal, Šárka? Jak píšeš, Michal se mi taky nelíbí od chvíle kdy se ožral, pije slušně?! No a Jirka, možná bych to přála jemu?! Hlavně NÉ Milanovi, tomu fakt nee. Já vím makal tam nejvíc..., ale za ěm bych mu to nepřála. Kdyby to vyhrál byla bych zklamaná. A z těch zbyvajicích tři at to vyhraje kdokoli...
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 248  [Dalších 168 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.