| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

Akce start - Deníček

Chcete medvěda nebo panenku Mášu?

Zkuste štěstí v soutěži s filmem Máša a medvěd, který můžete vidět v kinech od 17.9.2020.

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17646  [Dalších 17626 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
15.7.2020 11:32:36
To jsem chtěla původně, ale mám My protein impact diet whey, já jsem řekla dceři, ať mi přihodí něco na hubnutí a ne na svaly, moc jsem to nečetla.
Modrý kvítko 121873
14.7.2020 21:36:30
Holky, prakticky všecky proteiňáky jsou bez cukru. Ale s umělými sladidly. Kupuju si čistej syrovátkovej protein bez sladidel a bez příchuti. Dá se to přidat do kaše, do koktejlu a tak. Mně vadí ty chemické příchutě a taky sladidla.
pevalo 89620
14.7.2020 21:30:04
Evelyn, pošli prosím odkaz, já taky potřebuju bez cukru.
Mediana 41907
14.7.2020 21:26:23
Díky, Evelyn. Je to tohle:
https://www.myprotein.cz/sports-nutrition/dietni-proteinova-smes/11311019.html
?
Evelyn1968,2děti 6269
14.7.2020 20:53:08
Teď jsem měla k večeři ten Protein diet, vanilková příchuť, dcera mi udělala drink, celkem dobrý, trochu chemická příchuť, ale je to bez cukru~;)
Evelyn1968,2děti 6269
14.7.2020 14:00:13
Já hubnu tak nějak od 25, vždycky to skončilo dalšíma kilama navíc, nejvíc jsem zhubla v těhotenstvích, kdy jsem nejedla, zvracela a zbytek si vzalo dítě, bohužel po porodech se mi chuť k jídlu vrátila a oslabený tělo všechno drželo, do roka jsem měla navíc 10 kilo proti normálu a to 2x po sobě~;).

Zkoušela jsem i myostimulátor, herbalife, středalife, tukožroutskou polévku, Kořínkovou, Atkinsnovu dietu, všechno co zrovna frčelo, ale nedalo se to dělat celoživotně.

Mám teorii, že jak jsem začala chodit na zumbu, vrátilo se mi "hubený myšlení", co jsem měla, když jsem tancovala na tréninku 3. týdně a nebyla jsem schopná přibrat, myslela jsem, že tlustý lidi jedí strašně moc, když já žeru a jsem hubená~t~. Zase jsem chodila tancovat 3.- 4. týdně a bylo mi jako v šestnácti, pořád jsem se na něco těšila. Najednou to šlo skoro samo. Kolo nebo jiný snažení kolem sportu tyhle účinky nemělo žádný, protože to byla pruda.

O hubeným myšlení píše Edita Sipeky ve Vysoké škole hubnutí.
Mediana 41907
14.7.2020 12:25:32
Václavko, asi jsi na OB klinice byla u nutričních poradců. Ti řeší jen vzorový jídelníček. Kdybys měla zájem o medikaci, musíš se tam objednat k doktorovi. Mě naopak přišlo, že doktorka se o jídlo moc nezajímala a přemýšlela jen o farmakách. Oni vydělávají prachy především na bariatrických operacích, ale to u mě nepřichází v úvahu. Moc s tím nemažou.
Já to mám úplně stejné. Zhubla jsem velké části váhy několikrát v životě - až do určité chvíle to šlo a stačila vůle. A pak to stačit přestalo a redukce jídla přestala fungovat. Ani s tou medikací to není žádný ohromný převrat. Zhubla jsem za dva měsíce 8 kilo.
Vaclavka 34188
14.7.2020 11:53:58
Mediano, OB kliniku jsem zkoušela loni a přišlo mi, že se mnou docela vymetli, ač jsem říkala, že se snažím omezit jídlo (tenkrát jsem zkoušela Sebekoučing na STOBu) a bezvýsledně, paní konzultantka mi akorát dala vzorový jídelníček...Tak jsem nějak ztratila důvěru.
Mně se poprvé podařilo zhubnout cca rok po prvním porodu, jenže to mi bylo 21 let. Pak jsem se vyžrala v blbém období a opět se mi podařilo zhubnout cca 15 kilo, ovšem to mi bylo lehce přes 40 a ještě to pořád šlo. Pak jsem v roce 2012 začala mít problémy se štítnou žlázou, která šla o dva roky později ven no a nabrala jsem těch 15 kilo zase zpátky. Plus dalších 8 když jsem přestala kouřit.
Podle Kalorických tabulek se snažíme s mužem upravit jídelníček, jemu se ty dvě tři kila podaří zhubnout, mě nikoli. Přitom se do hodnot celkem vejdu a pohyb taky mám. Před těmi cca 15ti lety se mi touhle cestou podařilo zhubnout. Teď je to jak začarované.

Mediana 41907
14.7.2020 11:22:27
Václavko, předepsali na OB klinice Pod Krejcárkem, primářka Šrámková.

Evelyn, já mám s redukcí váhy zkušenosti od 20 let - to jsem poprvé zhubla 30 kilo a vydrželo to (s mírným nárůstem a několika výkyvy) dvacet let. Pak jsem zestárla, onemocněla a přestala mít pohyb - a všechno bylo jinak a žádné předchozí osvědčené postupy nefungovaly. Přerušovaný půst zkouším i proto, že tělo přitom údajně žere vlastní buňky. Mám pár navíc, ať si klidně smlsne. Jako hladovku to nechápu, jsem sova, mám home office, vstávám v 9-10 a chodím spát ve 2-3. Takže nejím první dvě hodiny bdělosti. Ale dneska jsem si kvůli vám udělala smoothie. :D
Vaclavka 34188
14.7.2020 11:08:03
Mediano ještě dotaz, jak jsi se dostala k té medikaci?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17646  [Dalších 17626 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.