| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kniha přání a stížností

Co vám na Rodině nefunguje, co by chtělo vylepšit, co tu chybí a jakékoliv vaše náměty a nápady k serveru Rodina.cz

Pravidla a návod Jak diskutovat

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 4531  [Dalších 4341 >>]
Čumča. 160024
17.8.2023 21:25:12
Admine, prosím poraď - nemůžu v sekci Film vložit nové téma, třikrát jsem zkoušela, pokaždé se objeví:

"Je tu problém, tento uživatel nemá oprávnění zakládat témata! Témata mohou přidávat jenom registrovaní uživatelé."

Já ale přeci ale jsem registrovaný uživatel~d~
Okolík 129526
13.8.2023 15:48:52
O banovani fren/fern se tu žádalo opakovaně. Výsledek vidíš.~Rv
Čumča. 160024
13.8.2023 11:57:52
Saam, Fren svoje postoje ke starším matkám přihněte i do debat, kde to nemá souvislost. Narazila jsem na její názor na Vendulu Svobodovou a její poslední mateřství, a tam to teda záští úplně cákalo.~d~

Na druhou stranu, koukala jsem, že tu byl kdysi moment, kdy se několik nicků semklo, aby Fren konkrétní "hejt" usměrnilo - a vyvinulo se tak, že mi spadla brada - Ropuška (nejnoblesnější nick zde) Fern silně hájila - spadla mi brada~8~ Ropušin názor podpořily další dva nicky (pokud to nebyly Ferniny náhradní nicky)~:-D

A to můj jednoznačný názor nahlodalo~d~ Prostě tu zřejmě je určitá menšina lidí, která považuje Fern za "exotické koření" a mluví jim z duše~d~. Uznávám, že Fern vůbec není hloupá, naopak.

Koukala jsem, že tu už není Libik, to bylo taky "koření". A chybí tady~d~ Měla úplně jiný druh uvažování než ostatní, a ačkoli s ní spíš nesouhlasím, nutilo to k zamyšlení. Stačilo jí myslím dát zpětnou vazbu, ne ji odsud vytlačit...
Blanče 42184
13.8.2023 11:40:41
Maleo, moc prosím, neodcházej. Tvé příspěvky jsou velmi zajímavé zvlášť pro nás, co strávili dosavadní život na jednom kontinentu. Ustupovat zlu, zvlášť primitivnímu zlu je strašně blbě, jen ho tím posilujeme. Chápu, že tě to ranilo a říkáš si, že to nemáš zapotřebí, ale přijít o sociální skupinu, kde jsi jinak snad ráda kvůli jedné primitivní megeře by mohla být škoda, ne? Jsi jeden z lidí, se kterými bych se moc ráda potkala i naživo.
K_at 121378
13.8.2023 11:32:22
Magrato, předpokládám, že admin napíše, že jsme měly požádat o ban. Že nesleduje jednotlivé příspěvky.
magrata1 95172
13.8.2023 11:30:32
Přidávám se k žádosti admina o vyjádření. Včerejší rasismus je OK? Vtípeček, co to tu oživí? Nebo je to tetička Roni?
K_at 121378
13.8.2023 10:58:59
Saam, to jsi nebyla jen ty. Každá holka tady, která má dítě ve věku cca 40 a víc tu měla potěšení seznámit se s vyblitky od dotyčné. A je fuk, zda je to 1., Nebo 4.dite. Myslím, že je to i u vícečetných matek. To si možná ale pletu.
Saamajna 115449
13.8.2023 10:50:45
Čumčo,
ty komentare ke starsim rodickam, co jsi je cetla, byly asi namireny na me.
Byly a jsou mi tak u zadele.~:-D
Fren povazuju za - no, jak to napsat, nejsem povolanim diplomat...
Ale jen svuj nazor muzu vyjadrit, nerikam o ni, ze "JE", tak to napisu primo: mam ji zaskatulkovanou jako citove plochyho primitiva s nepredstavitelne omezenym obzorem, co ma svoje "positiva a zivotni jistoty".
Co je ted ke stari cim dal vic frustrovana.
A podle stupne frustrace se pak vybliva tady.
Proste instiktivni zviratko, co kdyz se citi spatne, tak kolem sebe kope.
Cloveku je ji nekdy lito.
Přes 6 000 jídelních židlí na jednom místě od ověřených obchodů
Beat 107867
13.8.2023 8:05:32
Taktéž prosím admina o vyjádření, stejně jako holkamodroocka.
Beat 107867
13.8.2023 8:04:32
Maleo nedělej to, prosím. Mně se úspěšně daří Fren příspěvky vizuelně mijet. Proste je nečtu, nevidím, nevnimama..jako kdyby pro mě neexistovala.

Taky to nechápu, ze ji tu admin nechává. A co už vůbec nechápu, ze někteří shledavaji její příspěvky k věci, ba i chytré.. Připomíná mi to videa s Hitlerem. On byl taky k nějakým dětem laskavý a mel rad psy. Přesto je vniman jako celek.. stejně tak vnimam Fren. I kdyby byla někdy moudra a praktická, další komentář z ni udělá ten zlý, zákeřný a jedovatý “celek”..
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 4531  [Dalších 4341 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.