| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 31975  [Dalších 31945 >>]
MaMar 39162
18.1.2024 22:07:58
Moniko, "Fakt někdo místo odpovědi na SMS zprávu píše zprávu novou a hledá číslo v seznamu? "
Fakt jo, i když se to zdá neuvěřitelné. Měla jsem známého, který byl velmi společenský, měl spousty přátel, neustále se s někým setkával, s někým komunikoval. Když mu někdo napsal sms, zpět vždy telefonoval. Jednou jsem se ho na to ptala - já mám raději na sms odpověď také esemeskou, nemohu brát telefon v kteroukoliv denní dobu. On mi vysvětloval, že je pro něj složité vyhledávat a opisovat telefonní číslo toho, kdo mu psal. Nechápala jsem, o čem mluví, chvíli trvalo, než mi došlo, že na sms neumí odpovědět ~:-D
Pokusila jsem se ho to naučit, ale mám dojem, že se po čase stejně vrátil ke svému způsobu.
Muumi 41406
18.1.2024 21:06:42
Já zase nechápu, proč někdo kopíruje odkazy z nějakého "boxíku" na Seznamu. V životě by mě tam zaprvé nenapadlo něco číst, jdu prostě na to dané médium. No když už bych to četla a chtěla někomu poslat odkaz, tak ho přece zkopíruju od zdroje, ne dvakrát tak dlouhý ze Seznamu. To asi taky lidi neumí, tady je to taky každou chvíli.
babi_ 48341
18.1.2024 19:17:30
Mabelo, takže se ti lépe hledá v mnoha různých e-mailech, které mají i jiný předmět zprávy? Je to pro tebe snazší, než porolovat dolů jedním e-mailem = několikátou odpovědí?
Monika 123907
18.1.2024 19:13:09
Kat, a vymažou a změní můj předmět zprávy? To se mi nezdá. Ještě mě napadlo, jestli nekoluji nějaké fake news, že se na e-maily z neověřených zdrojů nemá odpovídat, protože se mi to děje spíš poslední dobou... Ale Ti dva, co jsem to s nimi řešila,nic takového neříkali ...
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
18.1.2024 18:52:50
Rozhodně vždycky nedávám odpovědět všem. Podle situace. Vždycky to všechny nezajímá.
mabela 51999
18.1.2024 18:52:19
Přesně kvůli tomu! Když už dam nekolikatou odpoved, mám v tom pak sileny zmatek a preklikavat ty vlákna, když hledám nějakou informaci, je des běs🤪
kosatka2 89902
18.1.2024 18:47:25
Však já právě obhajuju ty, kterým to nejde tak dobře, jak by si druhá strana přála.

Často řeším s tchyní poplašné řetězové zprávy, nebo s mámou, že nelze psát místo nuly óčko, no ale dámy na to samozřejmě mají věk, a děje se jim ledacos, přestože e-mail je jejich běžný pracovní nástroj.

Ale taky rostu, když mi někdo napíše sms s dotazem bez podpisu a já nevím, o koho se jedná, když ho nemám uloženého.
babi_ 48341
18.1.2024 18:42:58
Moniko, je to záhada.
Všichni moji kamarádi 60+ odpovídají normálně fcí "odpovědět". Mám dojem, že to berou i jako snazší, než hledat a ťukat mejlovou adresu. Plavou akorát v tom, zda jednomu, nebo všem. To mi často přijde jako zcela náhodná volba ~d~
babi_ 48341
18.1.2024 18:36:02
Kat, ne, stačí dát "odpovědět",

zůstane především předmět zprávy - a to je to, co je potřeba pro kontinuitu a třídění e-mailů,

a samozřejmě i text, který se někdy někomu na nějakém zařízení pravda skryje, ale vždycky jde rozbalit (zobrazit), pokud ho odpovídající aktivně manuálně nesmaže.
Pruhovaná 64704
18.1.2024 18:33:26
Promiň, ale "náš učitel syna na nástroj" třeba zase umí česky 🤣. Nebo taky ne, no...
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 31975  [Dalších 31945 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.