| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 6067  [Dalších 5967 >>]
Leonie + 2 lvíčata 70868
12.3.2008 10:40:31
Ahoj holky, tak co vy těhule, jak válčíte?

Takže až se tady nebude nic dít, tak jste na jiné diskuzy? |Já jen at pak tady nevedu monology...RvRvRv

JOooo venku je hnusně, ted jsem tu měla chlapy a dávaly mi antenu od netu na střechu, jaksi mi to překopávaly...
Konečně. Ještě mi zprovoznily sluchátka a můžu konečně kecat po skype nebo ICQ
jede mi to jak po másle-huráááááá
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
12.3.2008 9:38:54
Čus bus, tak člověk si na týden odskočí pryč a vy tu kujete úhybné pikle :-) :-).
Teda holky vás dočíst byla fakt fuška.
Kyti holky jsou frajerky.

A co vy těhule, jak rostete?
Jste mě tím těhotenstvím tak zblbly, že se mi tuhle zdál sen, že se mi narodilo mimino - kluk- 29.2.
Byla jsem z toho na nervy, že bude slavit jednou za 4 roky.:-D:-D
Jo, jo..., začínám být zralá na Dr. Chocholouška :-).
perdita 3248
11.3.2008 21:11:52
Vložila jsem do deníku nějaké info.
Dobrou.
perdita 3248
11.3.2008 16:53:40
Koza hloupá jsem!

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=11229
perdita 3248
11.3.2008 15:45:11
Požádejte správce o přístup. Je zamčeno, ťukejte, zvoňte, kopejte, zpívejte...
Kyti a 3 poupátka 7943
11.3.2008 15:08:48
Jo... Katy má narozky ve čt 13.3. ;((... ale taky mají zrovna ve školce "Moranu" ... tak přijdem dom až večer... ale nevím, ona se moc těší, že právě ve čt dostane dárky... už počítá dny...
Kyti a 3 poupátka 7943
11.3.2008 15:06:34
Ali, už jsem urgovala... bohužel jsem já blb zvolila platbu předem a jim ještě nenaběhly peníze ;((... no, já mám spořku a oni ČSOB... fakt je , že do ČSOB mi vždycky všechny platby chodí nějak dlouho, mám s ní horší zkušenosti i s převoden z jiné banky... prý když zítra peníze uvidí, pošlou ho hned... no, nevím, nevím, zda se to stihne :(... platila jsem to ve čtvrtek...

Jo, Ali, to "vrabčí hnizdo" jsi trefila přesně! Je to prostě totálně neupravitelné "něco" na hlavě... v těch krátkých je taková rošťanda a je to daleko lepší!

Tak já jdu trochu poklidit, odpol přijde návštěva - kamarádka s holkama... to bude mumraj ;)... Možná bych měla poklidit a pak, což:-D
Alena, 3x♀ 1037
11.3.2008 13:19:22
kyti, taky to slusi s kratsimi vic, mas pravdu.. jak to ma delsi, ma takove jako vrabci hnizdo. ja jsem rada, ze holky nemaji vlasy po me. teda ter rozhodne ne, a ada je ma jemnejsi, ale mych "kvalit" nastesti nedosahuje.

marti, pak kubika hned vyfot a predved novy sestrih:-)
kyti, zrovna jsem se na to kolo chtela zeptat!! a kdy ma katynka narozky?? nekdy 15.?? to vypada blbe, coz:-( neslo by je nejak urgovat???
Kyti a 3 poupátka 7943
11.3.2008 11:33:33
Leonie, já jsem taky pro delší vlasy u holčiček... ale Kačence jsme je zkoušeli nechat narůst několikrát a nakonec to vždy dopadlo ostříháním... ona je protě na ty krátké takový typ.
já sama mám vlasy mizerné... vždycky mi narostly nejdýl po ramena a pak nic a byly takové nijaké...

Jinak jsem Danielku dneska přihlásila na příměstský tábor na týden v létě...

Jó a kolo pro Katy mi zatím ještě nepříšlóóó...
Leonie + 2 lvíčata 70868
11.3.2008 11:15:53
Kyti Kačence to moc sluší, máš opravdu hezký děti.
Já teda nechávám narůst Viki vlásky. Už by měla dlouhý, ale já jí ve 11 a ve 13 měsících vzala strojkem bez nádstavce do hladka, a to už jsem jí dělala nahoře culíka. Jenže v zadu měla lysinu a to se mi nelíbilo. Samo jsem musela mít souhlas manži, páč si na dlouhé vlasy potrpí. Ale už stříhat nesmím. Prostě řekl, že holky mají mít naušnice a dlouhý vlásky a hotovo. Takže stříhání na krátko už nehro.
Já taky mám vždy období, kdy se nakrknu a jdu na krátko ale za nějaký čas z něho vylezlo, že se mu krátký vlasy na ženských nelíbí, takže jsem s experimentama skončila.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 6067  [Dalších 5967 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.