| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 2273  [Dalších 2173 >>]
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:43:48
No Močno, tak teď jsi mě fakt pobavila. Já a zhubla, hahahahahaha
Mám ještě po Betynce 6kg. Jak to tak vidím podle prvního porodu, dostanu se na svojí váhu někdy kolem roku 2010. To jsou teda vyhlídky.

S tím Libercem to není špatný nápad, určitě tam zase někdy pojedeme. Já totiž "hltám" botanickou. Tak to my se ozvem a uděláme výletík.
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 21:42:53
Michel, manžílek začíná remcat, že se mu nevěnuji a pořád ťukám do klávesnice, nejhorší je, že stejně čučí na TV a já sedím vedle a koukám na nesmysly, raději bych si tu poklábosila, hele něco Ti přepošlu, ale neděs se, pošlu to od manžílka z netu, je to sranda a jesště, ale to musím najít, pošlu ti Typologii prdu, to je psina, to se pobavíš, ale to až asi zítra, budu muset vypnou PC?
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 21:38:59
Ivčo, s tím růstem nožičky je to bohužel pravda. Co si matně vzpomínám, kupovali jsme Míše boty každé dva měsíce, někdy i dřív. Srovnalo se to až ve školce.
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:38:39
tak jsem z Tvého albumku zpátky, máš tam vkaz, ale ty fotečky jsou super, fakt paráda. Vy jste byli dokonce i u nás na severo-severu v Liberci a na Sychrově, ten je nádhernej, co? Tak až si budete dělat výlet na bílé tygříky, tak napiš a my přijedeme taky. Helea, e to by nebylo vůbec zlý, kdyby existval nějaký takový program, protože já si říkám to samé, fakt, jako kdybychom byly nějaké spřízněné duše?
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:36:39
Holky, kdepak všechny jste?
Monča zkoumá moje albíčko, Renča jede na hory, Jana je ještě asi u tchánovců, ale kde jste Vy ostatní? Ivča se tu už ukázala.

Alčo, Boni, Jano, moono,...která se ještě přidáte? Je pátek, pojďte si podrbat!!!
michel 15172

Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:26:50
Jo jo, taky tam mám fotku, to se pobavíš....
michel 15172

Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:26:16
Mončo, já to fakt asi začnu zkoumat, protože naše myšlenkové pochody i jisté názory na věc jsou až podezřele podobné. Asi si udělám výlet na matriku - hihi.

A nebo jsem viděla někde v nějakým americkým filmu, že maj nějaký prográmek na hledání příbuzenstva. Třeba něco podobnýho skutečně existuje - ale to asi ne, co? To byl zas americkej nesmysl.

Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:24:14
jdu na vás mrknout, ať vím, s kým mám tu čest, jo? Doufám, že tam máš taky fotku...
michel 15172

Re: Re: večer

26.3.2004 21:22:42
To víš, že jsem tady.

Když jsem nemohla jít nadávat, budu tady chvíli sedět.

Stránky jsou na rodina.cz/obstici
Monča a Tydlínek 13846

Re: večer

26.3.2004 21:19:09
Michel, pokud tam ještě jsi? Npiš mi Tvé stránečky albumku, kde tě najdu? a díky za kamarádčovství...
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 2273  [Dalších 2173 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.