| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 2273  [Dalších 2163 >>]
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 21:17:57
Michel, trošičku mě ta výzva pobavila s tou koupí těch bačkůrek, já vím, že to byl žert, ale hnes jsem si vzpomněla na Tvou tchýni.chichichi.
Jo já se taky někdy vyloženě těším, jak si spražím žáhu na nějakým pitomci, když potřebiji sklidnit adrenalin, hele mě to stále ještě překvapuje, jak jsem si podobný?
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 21:08:28
Ten "matěj" právě přestal. To má teda štěstí. I když já se těšila, že si zanadávám....
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 21:06:28
Ahoj holky,
jsem tu jen na chvilinku, dneska nebudu. Jdu právě zjistit, který debil (promiňte mi to, ale nemůžu jinak) v tuto noční hodinu vrtá. Až ho zjistím, bude scéna jak v Itálii. Ten uvidí.

Renčo, krásnou lyžovačku a pořádně si to užijte.

Ivčo, nezoufej, u nás je to taky podobný. Manžílek vždycky remcá, že o všem rozhoduju bez něj, jenže když se ho na něco zeptám, tak mi řekne "no jak myslíš". A je to stejně na mě. Takže se už na nic zeptám, jen oznamuju. A jeho nemístný poznámky o rozhodování neposlouchám.

Holky, díky za radu s Globusem, jenže ouvej, u nás žádný není, ani v okolí. To mám teda smůlu. Jedině, že byste mi ty bačkůrky koupily a poslaly. Blbej vtip, co? No ne¨, já to jen zkoušela.

Tak holky, já jdu zjistit toho pitomce a nejspíš zítra Vám podám podrobné zprávy. Nebo, že bych přišla ještě dneska? Uvidíme....


Monča a Tydlínek 13846

večer

26.3.2004 21:02:40
Japato, japato, že tu žádná nejste? Tak já to asi taky dneska zapíchnu, tak dobrou, po reklamně sem ještě nahlídnu, ale asi už s klábosením ončíme, co? Tak zatím, dobrou...
Jo holky, mění se zítra čas? Jestli jo, tak je to pěkně pitomí, mě to tak neba, stávat o hodinu dřív ! ! !
Monča a Tydlínek 13846

vtípek pro Ivču

26.3.2004 19:16:09
Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to
zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu.
Zavolá na něj:
"Haló, pane, nevíte, kde jsem?"
Turista se podíva na chlápka v balónu a odpoví:
"V balónu!"
Chlápek trochu naštvaně odpovídá:
"To vím, ale tak mě napadá - vy musíte být technik z IT!".
"Jak jste na to přišel?", zvědavě se ptá turista.
"To je jednoduché", říká chlápek.
"Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno."
"Jak Vás tak poslouchám, Vy musíte být z marketingu!" říká turista.
"A jak jste na to přišel?",ptá se chlápek v balónu.
"To je taky úplně jednoduchý", říká turista,
"Vy jste v prdeli a můžu za to já."
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 19:14:20
Ivčo, zdravím Tě, děkuji jsem už zase jako rybička. Nic si z manžílka nedělej, to my máme doma občas taky, ale nejhorší je, že já tu pradu mám :o) Tak nezoufej, chlapi si neuvědomují, že my jsme ten nejen krk rodiny, ale v poslední době i hlavou, tak nesmutni, ráda bych Ti poslala nějaký vtip, aby jsi byla veselá, počkej já něco nejdu, zachvilku jsem tu...
Ivča,Dáda 12m!
  • 

Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 19:01:17
Mončo, taky jezdíme kupovat bačkůrky do Globusu, mají je tam i nejlevnější, u Bati 189,- a tady 129,-, dneska jsem taky šahala dádovi na nohu a budem muset pro větší, prý jim ted poroste rychle noha.Tak pa já se jdu naložit do vany
Ivča,Dáda 12m!
  • 

Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 18:58:18
Ahoooj holky,
tak jsem tady, připravovala jsem sloní žádlo (na chlebíčky) a dorta za studena, zítra má Dáda další oslavu.Měli jsem ted s manžílkem trošku výměnu názorů, že prý o všem rozhuduju já sama a jeho se na nic neptám, když mi vyjmenoval případy, tak bohužel má pravdu, občas k tomu sklouznu a je ze mě generál, chjo, geny, geny.
Mončo, už je ti líp?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 18:45:22
Ahoj Renčo, kam razíte? Někam do Rakous? Tak jeďte opatrně, ať to bude kamkoliv, jo? Hodně sluníčka a pěkného počáska a pošli nám taky pár těch slunečních paprsků
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 18:42:38
Michel, tyto bačkůrky jsem viděla v Globusu v Ústí, já tam jezdím tak jen 1-2x za měsíc, ale určitě je mívají ve zdravotních potřebách? a v některých lékárnách, taky jsem je tam viděla, my používáme jen na zavazování, jako capáčky, ale Týna má tak 18, nožku, tak já sháním bačkůrky a botky 19, a ty jí jsou ještě velký.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 2273  [Dalších 2163 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.