| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2273  [Dalších 2153 >>]
Randa+1+? 7518

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 18:42:16
Ahoj holky,
tak já to stihla . Sice jsem z toho trošku urvaná a počítač bych nejradši , ale hurá, balíme na hory.
Hezky se to vaše povídání četlo jako odreagování, ale v posledních dnech jsem nestíhala už skoro ani to, natožpak pořádně něco napsat. Tak se tu mějte ten týden fajn. Nás prý čeká sluníčko a 2 m sněhu. Tak přeju ať se tady už taky znovu zajaří.
Tak pa, jdu balit a pak frrrrrr
R.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 16:57:52
Tak už jsem taky tady, musím něco napsat, abych vedla - hihi.

Mončo, už jsi "můj přítel". Jenom to mám v albíčku pátý přes devátý - tak to ber s nadhledem. Třeba se mě podaří to časem srovnat, ale to pochybuju, to zabere moc času a pak by mě někdo předběhnul tady s příspěvkama, nevíš kdo by to byl?

Jinak u nás teď právě vykouklo sluníčko, ale doteď taky poletoval sníh, sice se na zemi nedrží, ale je pěkná zima.

Holky, já dneska umylo okno!!! Můj největší výkon za poslední měsíc. Ježíši, to byla fuška. Ještě, že bydlíme v 7. patře a není ta špína zezdola vidět.

Jó Mončo, ptala jsem se Krakonoše, kam se poděla Becherovka. No hádej? Jasně, vymlasknul ji. Prevít jeden. Ale zato nám poslal to sluníčko.

Holky, nemaj někde u Vás v Hypernově (možná i v jiných obchodech) tyhle bačkůrky č. 201/2?


Nemůžu je nikde sehnat a Betce jsou už tyhle malý.

No tak zatím končím, s tou fotkou to bude asi pěkně dlouhý, doufám, že se Vám to kvůli mě nebude hodinu načítat. Snad ne, ta fotka je velikostně malá. Jestli jo, tak se omlouvám.







Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: páteční krásné ráno

26.3.2004 15:35:33
Tak koukám, že dneska s příspěvkama vedu, co? Tak Ti nevím Michel, která z nás je větší závislačka? Ale to je tím, že je venku tak ošklivo, jak bude krásně, buu od rána do večera venku na výletech s Kristýnkou nebo v rachotě, ale netu si moc neužiju... Tak já si du dát kávičku, když uoírek chrní a přečtu si konečně v klidu noviny...
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 15:33:09
Kristýnka konečně usnula,já jsem vyřídila veškerou poštu a tak jsem tu na momentík, holky není tu některá z České Lípy? Pokud ano, ozvěte se mi na mail...
Taky je u vás taková vlezlá zimina? Tady je černo a stále poletuje sníh, já už chci, aby vylezl Oskar a přivezl to jaro z Afriky, nebo kam se to sluníčko přes zimu schovává?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 15:02:29
Jo jinak Týnucha pěkně prudí, nechce spát a vyvádí, jako pominutá, mě z ní klepne Pepina. Betynka je určitě honá, co?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 15:01:08
Michel, už jsem tu, měla jsem tu nečekanou a hlavně nezvanou návštěvu na kafčo a šup domů, s tím malým m si nedělej hlavu, já chci být přítel vaší rodiny, uživatelské jméno je Dvorina
michel 15172

Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 14:00:07
Jé, já jsem napsala malý m - promiň
michel 15172

Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 13:58:16
Čau mončo, ještě tu jsi? Já jsem si odběhla na čokoládu. Mňam - studenstká pečeť, tu já můžu. Já jsem asi závislák na netu a na čokoládě.

Zdravím Týnku, copak dělá?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 13:45:07
Ahoj Michel, jsem už tu, a co Ty? jsi tu taky? Byla jsem na sociálce, zdravotce, docela to šlo, žádné fronty
michel 15172

Re. prosba o pomoc

26.3.2004 12:31:11
ahoj holky, jsem na chvíli u PC, koukám, že tady žádná nejste. Nebo je to jinak?

Mončo, přidávám se ke sbírání. Ale co mě fakt "pobavilo" je
300 poštovních známek = oběd pro 10 dětí ve školce
500 poštovních známek = 1 dobrý kopací míč pro děti
To teda musí těm dětem vařit pěkný blivajzy, když je deset obědů levnějších než jedna mičuda. Chudinky malý.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2273  [Dalších 2153 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.