| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 2273  [Dalších 2133 >>]
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: na skok

25.3.2004 21:05:35
Michel já bych brala toho Bechera, ten mi chutná víc, jdu šmejdit do baru, jestli tu něco nemáme, ale jsou tu jen jablíčka, fuj, a Fernet, taky nemusím, tak si jdu opět cucnout Švédských kapek...
To je všelék.Už alespoň nemám zimnici, což je faj, ale že by mi bylo nějak dobře, tak to není.
Holky začala jsem šílet a koupila si v Makru božetěchy, sice je ještě nepotřebuji, ale prý se mají Božky zdražit, tak jsem si udělala jako křeček malou zásobičku. Jsem hrozná co? A to bych nejraději si jela ještě pro jednu várku, jo. Dobrá hospodyňka i pro pírko do zahrady skočí, a mým druhým jménej je Skrblík.

Holky dobrou noc...
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: na skok

25.3.2004 21:00:22
Jé Michel, Betynka měla dnes narozeniny? Jéžiši, pokud ano, tak ji z celého srdíčka přejem evše nejlepší, kočičce, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a nekonečný úsměv na tvářičce, Betynko, vše nej., nej., nej...
michel 15172

Re: Re: Re: na skok

25.3.2004 19:55:15
Ahoj holky, tak jsem tady. Máme po oslavě - uf, to je najednou klídek. Hlavu mám jak střep, Betka odpadla okamžitě po odchodu posledního hosta. Ale nakonec to všechno dopadlo na jedničku, tchýně nikoho nepřivedla, dokonce se mi za ten včerejšek omluvila - tak to fakt všechno bylo super. Až budu mít trochu náladičku, hodím do albíčka fotky.

Mončo, co to vyvádíš? Já Ti pošlu nějakého panáčka tý Becherovky, chceš? Určitě něco v láhvi zbylo. Nebo je tady fernet. Řekni si.

Jinak pro Betku byl největším a nejlákavějším "dárkem" špunt od šampíčka a moje prázdná peněženka. Takže nějaký aktivní stolek od Fisher-price ji vůbec, ale vůbec nezaujal. Jen rozervala papíry z krabice, koukla na obsah a šla dál ke svýmu špuntu.

Ráno jsme taky zašly k foťákovi, aby byly nějaký "profesionální" fotky. Ty budou asi super, protože co ta fotografka vymyslela, to se nedá ani popsat. Betka byla jak očarovaná. Dokonce si nechala na hlavu posadit klobouk. Akorát ta cena fotky, 50,-- za kus, tak to mě moc nepotěšilo. Když jsme byla nedávno s Míšou, tak chtěla ještě 35,--. Že už by se chystala na vstup do EU??

Tak já končím, jdu se na chvíli mrknout na telku, teda jestli vůbec dneska něco dávaj. Jestli nic nepůjde, příjdu, jste tady vůbec některá?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: na skok

25.3.2004 19:30:05
Ahoj holky, jen na skok, mám strašnou zimnici a to tu máme 23C, nesnáším mastné, dělala jsem minutku z vepřového a mám strašné bolesti v žaludku a právě tu zimnici a Bechera nemáme, to je všelék, tak do sebe seknu Švédký kapky. Holky jdu si lehnot, manžílek koupe a kojí čajíčkem Týnu...
Je mi děsně zle, snad bud ezítra dobře, ale raději se budu trápit, než jít podruhé na gastroskopii - na hadici!!!
Ivca a Dada 11358

Re: na skok

25.3.2004 18:50:53
Ahoj holky,
Dáda odpadl, Michel, tak co přideš nebo už jsi opilá???? :-))))
Holky, jak mi každý říkal, že čím déle začnou chodit, tak je klídek, budte rádi :-)Dáda začal utíkat, všude lítá jak Ďas a já mám hrůzu, aby si nevyrazil zuby, už abych byla trošku otrkaná od všech těch boulí apd., ale strach má každá máma :-)Dneska přelezl rotoped a šel na kytičky, vrátila jsem se z balkonu a on se hrabal v hlíně a kolem sebe kopečky, naštěstí byl po obědě, tak se tím neživil, se divim hehehe.
Dávám ted fotky do našeho alba,ale v sobotu jich bude víc.
michel 15172

na skok

25.3.2004 13:56:27
Ahoj holky, jsem tu pouze na skok, od rána mám byt plný lidí, za chvíli přijede ještě moje máma a brácha.

Všechny Vás zdravím, jsem už mírně opilá, ale fakt jen mírně, Betka teď na chvíli usnula, je chudinka unavená.

Tak musím končit, máma je tady.

Večer příjdu, přečtu si o čemu je tu dneska řeč a budem klábosit, jo? Budete tady některá?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: raníčko

25.3.2004 11:50:17
Ahoj Alčo, úplně jednoduchý... Já mám net puštěnej od rána do večera a když dělám na PC, tak si schodím svou práci na lištu a vždy nahlídnu, ono to nezabere tolik času, když Týna spinká,tak to jsem tu častěji, pokud mám vše uklizené, navařeno a tak...
Takže brnkačka, dnes tu není Michel, copak se s ní stalo? Včera jí byla navštívit tchýně a asi jí ta návštěva pěkně zdrtila, viz.její příspěvek.
Alčo a nebo jsem internetový závislák?
Alena, 3x♀ 1037

Re: Re: Re: raníčko

25.3.2004 11:15:39
CAUVEC BABY. TEDA MONCO, JAK TO DElAS, ZE SES NA NETU TAK CASTO?? ja nestiham ani cist:((
asi jsem neschopna:(
nechces me priucit??
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: raníčko

25.3.2004 10:44:49
...tak já už mám dovaříno, skoro i uklizíno po kapučínku a teď si říkám, že si pokecám a on tu nikdo není?
Randa+1+? 7518

Re: raníčko

25.3.2004 8:46:39
Ahoj maminy a batolátka,
jsem tu jen na skok mezi závěrkama. Dneska jsme ráno zvládli roční prohlídku a Ondrášek má 76 cm a 9,4 kg. A pro info, taky stále patříme ještě mezi nechodiče.
Zítra odjíždíme na týden na hory. Od příští neděle tady budu už častěji, bude po daních i po horách,
tak zatím pa, pa, všem oslavencům dodatečně i dopředu hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky a já jdu zase makat.
R.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 2273  [Dalších 2133 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.