| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 2273  [Dalších 2123 >>]
Monča a Tydlínek 13846

Re: raníčko

25.3.2004 8:43:13
Tak holky, já mám skoro uvaříno, kde pak to jste? Michel, že by Tě ta včerejší návštěva tak zničila? :o)
Monča a Tydlínek 13846

raníčko

25.3.2004 7:37:24
Dobré ranko,
tak jak se daří? Já od častného rána vařím gulášek pro manžela se šesti, pro mě s kolínkama.
Michel, příhoda s Tvou tchýní mě pobavila, já mám zlatou tchýni a naštěstí rozumnou, nekoupila by nic, aniž by se semnou neporadila o velikosti a naštěstí kupovat boty na blint jí nenapadlo, takže: dávám TI 1* za Tvé nervy, jé pálí se mi maso, zatím...
Ivca a Dada 11358

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

25.3.2004 7:31:55
Ahoj holky, Dáda mi zapnul PC, prý vás mám pozdravit, ted se sápe pod stůl na kabely, uličník!
Michel, tak to by mi tchýně taky hnula žlučí!!!
Mažu, přijdu večer pa
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 21:42:12
Michel, jsem tu a vlastně už nejsem, jdu si dát vanu a do zítřka musím mít hotovo.
Holky zítra zítra si s vámi poklábosím jo? Tak dobrou noc...
Michel, neodfoukne vás to tam v těch Krakonoších?
moona 14266

plavčo

24.3.2004 21:35:49
Děkuji všem za postřehy o plavání, doufám, že to dobře dopadne, Bára najednou začala křičet při mytí hlavy, což dříve nedělala, ale asi týden jsme vynechali, jak měla rýmu a kašel a teď nějak nechce, uvidíme jakou scénu ztropí při plavání. Na scény Bára taky začíná být kabrňák, už bych se měla pomalu připravit na dítě, co kope nohama uprostřed obchodu a na sousedy, co nad tím kroutí hlavou.
Já zas kroutím hlavou nad tím, že u nás, v desetitisícovým městě už nám zbyla pouze jedna česká obuv, kde jsem ale nesehnala bačkůrky(přestupujeme z 18 na 19)a zase musím jet do Hradce.
Michel, moje tchyně je taky expert na to, co je zrovna potřeba koupit pro naše batole, a velikosti, no...Já říkám, že vždy koupí něco na příští, nebo na minulou zimu. A když jsme bydleli u nich na vesnici, tak mi cizí lidi zvala do bytu, nejlépe když jsem nebyla doma, čemuž ovšem předcházel její úklid...uá, už to mám naštěstí za sebou.
čauky M.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 21:24:08
Jé, koukám, že Monča dokojila. Mončo, zdravím Tě.

michel 15172

Re: Nazdárek

24.3.2004 21:21:44
Tak už jsem zase tady, manža šel "plavat" do vany. Tak mám teď dlouho volno, určitě tam usne.

Ahojda Boni, však já jsem si říkala, že ten můj příspěvěk "trhnul" rekord. Já píšu většinou věty jednoduché, popř. mírně rozvité. Chichi

Jinak u nás ještě nepřestal ten strašnej vítr. Strašně to všude hučí, dokonce nám fouká i zásuvkama.

Mončo, už jsi dokojila? Kdepak jsi?
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 21:18:56
Ahoj Ivčo, na fotečky už se těším, Michel copak Ti udělala tchýně, svěř se nás a potěš cizím neštěstím?
Mi jsme dopadli vcelku dobře, démoni ty opravdový ty nás ještě čekají, dnes jsme byli jen na dvou barákách a tam byli kupodivu vcelku i chápaví lidé, tak teď to tu s manžílkem musíme zpracovat, otrava já už chci spát.

Jinak dnes jsme byly s Týnou v mateřském centru v Bělásku bylo to strašně super, moc se mi tam líbilo. Zrovna jsme chytly přednášku o alternativní medicíně o čínské schia tzu, já nevím asi jsem to nenapsala správně, ale bylo to fakt zajímavé.Holky jdu ještě dělat, ale zítra se vám ozvu a poklábosíme, tak Michel, co Ti udělala tchýně?
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673

Nazdárek

24.3.2004 21:12:45
Ahojda holky a mimísci!

Mončo, jak bylo v mateřském centru? A jak jsi zvládla práci? Přežila jsi to bez úhony?

Ivčo, to muselo být super, jak měl Davídek radost z balónků. My jsme je měli na oslavě také. Honýskovi se nejvíc líbilo pinkání s nimi, ale já jsem měla veliký strach, aby mu nepraskl žádný u hlavičky. Jeden tedy praskl, když je manžel nafukoval, ale z toho měl prcek děsnou srandu a navíc byl opodál, spíš se děsně lekl manžel. Nemáme skaner, takže fotečky dát nemůžu, ale kdyby byly peníze, bylo by to první, za co bych se přimlouvala.

Michel, tak kafe dělám manželovi jak popisuješ Ty, že má být správné a vždy si ho vychvaluje. Spíš je to jeho motivace, abych mu ho dělala já. :o) A musím uznat, že jsi vytvořila delší příspěvek, než kterými Vás tady vždycky bombarduju já. Je to dobře, alespoň se v tom necítím tak sama. :o)

Romčo, já mám 24 let a cítila jsem se tak akorát na mimčo, jsem znamení Rak, čili velmi rodinný typ a to tedy jsem. Máme také známou, která má 27, je vdaná, bezdětná a už přemýšlí o rozvodu. Ovšem neměnila bych s ní ani za nic.

Jinak počasí je dneska opravdu děsné. Venku jsme byli dopoledne, trochu jsme zmokli, ale prckovi to nevadilo, seděl a vykukoval z kočárku a ještě natahoval ručičky na dešťové kapky a měl z toho děsnou srandu.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: středeční večer

24.3.2004 21:12:24
Holky, já se nějak nemůžu přihlásit, mě to pořád píše nějaký jiný jméno.

Ivčo, tak to je super, že se oslava povedla. Tak ať vyjde i ta v sobotu.

Tchýně se k nám přijela domluvit na oslavě, a umíte si to představit, že jo? První dotaz, nebo to už vlastně nebyl dotaz, to bylo oznámení, že koupila Betynce boty. Nechápu - koupit boty bez vyzkoušení může snad jen moje tchýně. Když mi řekla, že koupila č. 19, tak jsem se fakt válela smíchy - Betynka má 21. No nic. To bych ještě přežila. Když ovšem přišla s oznámením č.2 a to, že na oslavu pozvala ještě několik lidí, tak to už jsem začala fakt nadavát. Potom už jsem byla i sprostá. Fakt super tchýně - pozve mi na oslavu cizí lidi. Já jsem jí nakonec řekla, že nemusí chodit ani ona, pak mě to mrzelo, ale jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne.

Přišel manža, jdu na minutu od PC, vrátím se za chvilku
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 2273  [Dalších 2123 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.