| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 2273  [Dalších 2193 >>]
Ivca a Dada 11358

Re: Re: Re: Sobota

27.3.2004 19:51:49
Holky, tak nejsem sama, manžílek už po mě taky divně kouká, je furt v práci a když je doma,tak prý sedím u PC a přitom tu nejsem tak často!
Ivca a Dada 11358

Re: Re: Sobota

27.3.2004 19:48:48
Ahoj hoooolky, ani jsem nečetla zpětně rovnou píšu, ted jsem vše doklidila po oslavě a jsem zmordovaná a uhoněná :-)
To je náhoda, tady je to smaý rak!Jani jsi přesně o dne mladší!já jsem 29.6. a budem mi taky 26.
Abych nezapoměla, moje hlava dubová, přejeme vše nejlpeší k narozeninám, hodně zdravíčka, lásky, hraček, dobrot.........
Zkusím dát fotky na server, nevím, nevím zda to půjde, někdy to jde, ale někdy neeeee!
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Sobota

27.3.2004 18:16:47
Ahoj holky tak se ozývám po dlouhé době. Nějak mi nešel počítač hrůza to byl absťák. Od dubna budu mít už možná připojení po celý den.den bude závislost nebudete tu sami Michel a Moni.
Dodatečně přeji oslavencům Betynce a dneska Tomovi z Pardubic všechno nejlepší k narozeninám.hodně zdravíčka štěstíčka a lásky.



Boni ty máš narozeniny v červnu? Já jsem taky rak jsem 30.6. bude mi 26.
Jo roční prohlídka u nás 8,14kg a 74cm je asi nejmenší mrnous tady nebo je ještě někdo menší? Pája přibral jen 15dk za dva měsíce není to málo?
Tady na jihu je taky škaredě. Snad už se to zlepší abychom mohly courat venku.

Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673

Sobota

27.3.2004 14:13:11
Holky, omlouvám se, opravdu nechápu, že se mi to podařilo zkopírovat hnedle 2*, já to sem občas kopíruju z Wordu, abych nepsala, když jsem připojená, to by mi trvalo dlouho a taky než přečtu ty Vaše příspěvky.
Tak papáček. Boni s Honýskem
Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 7673

Sobota

27.3.2004 13:59:21
Ahoj holky a batolátka!

Včera jsem si to tu jen pročetla, ale neměla jsem sílu odpovídat.

Michel, děkuji za něco k rozveselení. Včera dopoledne jsem měla hned 2 návštěvy, z toho jednu nečekanou. Ale bylo to fajn. První byla ségra s mimčem a druhá kámoška s manžou a s 8.-miměsíčním Vítečkem. Opravdu ráda pozoruji Honýska, jak tíhne k dětem. Odpoledne už to bylo horší. Manželův kamarád měl pohřeb, měl nedožitých 27 let, chtěl se oběsit, zemřel v nemocnici. Měl ženu a 2 malé holčičky. No a aby toho nebylo tak málo, tak si přijeli zájemci pro našeho jednoho perského kocourka, byli ho obhlídnout již před týdnem. Máme ještě jednoho, také bude muset jít pryč – kvůli té laryng. Je to hrozné, jak tu chybí, druhý kocourek ho pořád hledá. Ale má se prý dobře, rychle se prý zabydlel a dali jsme ho do dobrých rukou. O oba dva dohromady o ně zájem nebyl a žádní známí si je také vzít nemohli. Kdyby nebyli vykastrovaní, tak by si je mohl vzít někdo na chov.

Jéje, promiňte, že Vás tady bombarduju svýma problémama. Jo, Michel, sousedy taky máme pěkný pitomce. Divím se, že jsme tu vydrželi bydlet již tak dlouho. Oni jsou schopni vrtat i o půlnoci, ale kdyby jen to…

Mončo, manžel mi sem tam také pohrozí, že mi odpojí net, že tu pořád vysedávám. Ale kdybych si nemusela hlídat 13 hodin u Telecomu, to by teprve viděl, co to je vysedávání u netu. Ale to je jen takové škádlení. Ale stejně jsem na Vás závislák a probendím tady každou volnou chvilku. :o) A Tvoje historka s „pšoukem“ v autě je parádní. Úplně jsem si dokázala Týnku představit.

Změna času se mi taky vůbec nelíbí. To bude hrozný. A na naši rovinné Hané sněží. To počásko fakt nechápe, že chci, aby bylo teploučko.

Tak papáček.
Ahoj holky a batolátka!

Včera jsem si to tu jen pročetla, ale neměla jsem sílu odpovídat.

Michel, děkuji za něco k rozveselení. Včera dopoledne jsem měla hned 2 návštěvy, z toho jednu nečekanou. Ale bylo to fajn. První byla ségra s mimčem a druhá kámoška s manžou a s 8.-miměsíčním Vítečkem. Opravdu ráda pozoruji Honýska, jak tíhne k dětem. Odpoledne už to bylo horší. Manželův kamarád měl pohřeb, měl nedožitých 27 let, chtěl se oběsit, zemřel v nemocnici. Měl ženu a 2 malé holčičky. No a aby toho nebylo tak málo, tak si přijeli zájemci pro našeho jednoho perského kocourka, byli ho obhlídnout již před týdnem. Máme ještě jednoho, také bude muset jít pryč – kvůli té laryng. Je to hrozné, jak tu chybí, druhý kocourek ho pořád hledá. Ale má se prý dobře, rychle se prý zabydlel a dali jsme ho do dobrých rukou. O oba dva dohromady o ně zájem nebyl a žádní známí si je také vzít nemohli. Kdyby nebyli vykastrovaní, tak by si je mohl vzít někdo na chov.

Jéje, promiňte, že Vás tady bombarduju svýma problémama. Jo, Michel, sousedy taky máme pěkný pitomce. Divím se, že jsme tu vydrželi bydlet již tak dlouho. Oni jsou schopni vrtat i o půlnoci, ale kdyby jen to…

Mončo, manžel mi sem tam také pohrozí, že mi odpojí net, že tu pořád vysedávám. Ale kdybych si nemusela hlídat 13 hodin u Telecomu, to by teprve viděl, co to je vysedávání u netu. Ale to je jen takové škádlení. Ale stejně jsem na Vás závislák a probendím tady každou volnou chvilku. :o) A Tvoje historka s „pšoukem“ v autě je parádní. Úplně jsem si dokázala Týnku představit.

Změna času se mi taky vůbec nelíbí. To bude hrozný. A na naši rovinné Hané sněží. To počásko fakt nechápe, že chci, aby bylo teploučko.

Tak papáček.
moona 14266

jaro nikde

27.3.2004 11:57:45
Tak takhle ten příspěvek tak dlouhý nevypadá, no jasně, zapoměla jsem popřát Betynce. Pozdě, ale přece.
Hooodně úspěchů v komunikaci, koordinaci i kooperaci s rodiči,
no prostě vše nejlepší!
moona 14266

ani u nás ještě není jaro

27.3.2004 11:08:15
Krakonoš má pravděpodobně pod palcem i podkrkonoší, protože u nás je taky pěkná zima, i když, kdyby takový počasí přišlo po dvacetistupňových mrazech, tak by bylo fajn.
U nás už začali trhy, jsou každých 14dní od jara do zimy a kupodivu bez účasti zahraničních obchodníků. Nedá se ale říct, že některý hadry, co tam prodávají naši spoluobčané jsou lepší a že nás méně okrádají. Místo abych něco koupila, byla jsem znechucena a šla jsem radši vařit. Ve skutečnosti tam jezdíme jen proto, že tam je hodně lidí a Bára se hodně tím počumováním unaví.
Přece jenom, koupili jsme perníkovýho krtečka, kamarádce včera zkolabovala holčička(9let), leží teĎ v nemocnici, tak ji tam chceme trošku utěšit.
Tak už víte, že ještě žiju, já jsem nikdy nebyla příliš mnohomluvná( hodně mě v mládí ovlivnil Vinnetou), tak jdu vařit, pro inspiraci - bramborovou kaši s uzeným a švestkovým sosem(Barunka bez uzenýho).
A po obědě přijde zájemce na kočár, chci prodat tu původní čtyřkombinaci, co mě sice zklamala, ale jiného(co nemá přístup na internet)třeba potěší.
Vzhledem k tomu, že se ozval jako jediný, tak mi držte palce.
Doufám, že jsem tím příspěvkem zabrala aspoň celou stránku.
Když už nepíšu tak často.
Ahoj M.
Monča a Tydlínek 13846

Re: víkend

27.3.2004 8:54:22
Dobré raníčko holky, tak jak je dneska u vás? Tady počásko nic moc. Michel, co koupit fungl nový důchodky?
Hohky, manžílek vyhrožuje, že mi nechá odpojit net, tak dneska musím sekat latinu a uvařit mu nějakou mňamku, ach jo, já to podlejzání tak nemám ráda...
michel 15172

víkend

27.3.2004 6:28:02
Dneska budu s Vámi asi až odpoledne, tak se tu moc nerozpovídejte, ať si to potom stihnu všechno přečíst.

Musím jet na povinné nákupy - tchýně bude mít v týdnu svátek. Že bych jí koupila boty - co myslíte? Jo holky, ještě Vám musím říct něco na téma tchýně. Jak jsme měli tu oslavu, tak tchýně zase dělala chytrou, že nic nepije, že si dá minerálku. Jo jo a nakonec vymlaskla půl flašky cinzana.

Ivčo a Davídku, ať se vyvede dnešní oslava.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

27.3.2004 6:10:49
Dobré ranko, holky, že bych byla první???

No aby ne, jsem vzhůru od 4, teda já bych ještě spala, ale Betka nechce - potvůrka jedna.

Mončo, ten "prd" je teda dokonalej, hned večer jsem ho ještě rozeslala po známých. To jsem zvědavá na jejich reakce.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 2273  [Dalších 2193 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.