| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 2273  [Dalších 2183 >>]
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 22:03:49
Já jsem si také báječně pokecala, počkej teď se pobavíš, dej mi ráno vědět, jak se Ti to líbilo, jo?
Já slýchám ty samé věci a vždycky vymýšlím, čím ty rejpaly setřást, občas se mi to zadaří,ale už mi to dělá potíže. Ty puberťáci jsou drzí, jako opice, jdu za Týnou, tatka to moc nezvládá
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 22:03:21
Holky, jdu taky chrnět, Mončo a ostatní, které se tu možná ukážete, přeji Vám krásnou noc a sladké sny.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 22:02:14
Ježíši, já to odklikla, a nedopsala.

U nás doma to s prděním probíhá tak, že si někdo uleví - kdo asi? A pak to svádí na Míšu. Ta vždycky chudák kouká, neví co na to říct a pak losujou, kterej že to z nich byl.

Jak byla u nás ta vichřice, museli jsme mít zavřený okno a řeknu Vám, že nad ránem se už v ložnici nedalo ani nadechnout, tak jsem toho "indiána" vyprovodila do obýváku.
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 22:00:07
Tak typologii jsem našla, odesílám...
A jinak přeji dobrou noc, musím za Pipinkou pláče a manžílek skoro taky, že se mu nevěnuji, tak zítra, jo? Holky přeji všem dobrou noc
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:58:51
Mončo, nač hledat výmluvy. Ať si každý trhne. No ne? Je teda pravda, že občas na koupálku poslouchám takový ty směšný poznámky potrhlejch blbečků na adresu nějakých dámských špeků, ale "prdím" na to.

Dneska se s Tebou fakt nenudím, ta historka v tom autě - ta mě zase dostala.
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:54:46
Michel, buď vklidu, já vypadám jako kuželka, a vlastně svým způsobem mi toto počásko vyhovuje, protože ty špeky můžu schovat, jo nevím co budu dělat až bude léto? Na co se budu vymlouvat? Myslím, že něco najdu pak se podělím o svou výmluvu
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:52:29
To je dobrý,nový téma: tak s těma prda, to je katastrofa, to máme doma taky, tuhle v autě vyšel prapodivný, ale charakteristický zvuk, onoho prdíku, protože naš Týna má také hlasitý pšouchy, tak se rozzlobeně už táži, kdo to zase byl? A Kristýnka jemným hláskem špitla táta,jako v té reklamně, al etam táta snědl nějaku dobrůtku, tuším? Ale kdyby jsi ji slyšela a jak se jemně pousmála, Jeny musek zastavit, jak se smál a ze sradndy ji řekl, že je to udavačka, ona se chytla za nosík a udělala takovej ten prsk a já mohla alespoň vyvětrat...
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:49:04
Kéž by ten fotograf byl kouzelník - není.
Né, já takhle doopravdy vypadám, jenže když mám navrh těch 6 kilo, tak to prostě je vidět. Hlavně teda v plavkách. Do kalhot a do svetru se toho schová....
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: večer

26.3.2004 21:47:09
Super, mymáme taky rádi Liberec, já zase víc ZOO, ale do botanické taká rádi vyrazíme, zrovna jsme chtěli, přemýšleli, že bychom tam jeli minulý víkend, ale byla zimina, tak se domluvíme a frrr do Liberce.

Jinak jsem Ti nechtěla moc polichotit, ale řekla bych, že jsi na těch fotečkách fakt hubenější, nebo že by fotograf byl kouzelník? :o) ?
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re. prosba o pomoc

26.3.2004 21:47:08
Jo jo, to znám, pořád remcá a pak usne. Chlapi jedni

Tak se mu hezky věnuj a pošly ten prd. Já ho věnuji manžílkovi - to totiž bude na velice úrodné půdě. Někdy se totiž u nás doma nedá ani nadechnout.
A to znáte, že je prý tichý prd jako indián - je tichý a zabíjí. Tak to je přesně u nás doma.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 2273  [Dalších 2183 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.