| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 31954  [Dalších 31854 >>]
Karolína +2 16165

Re: Bronule

19.8.2005 21:59:51
Bronule - zdravím. A kdy máš termín?
Pokud jde o velikosti - jak říkala Cacanda, je to různé. Matyáš má teď 9,09kg a 77cm, ale jsou tu i tací borci, co mají skoro 10kg, ale taky 8kg.
Přeju krásný a pohodový zbytek těhu!
Karolína +2 16165

Re: Re: Re: Re: Re: Bronule

19.8.2005 21:53:51
Pokud jde o zuby - dneska jsme koupili zubní kartáček, ale prý se zatím nemá čistit pastou (jedí ji), ale jen ho nechat si s tím kartáčkem hrát, on jak všechno strká do pusy a kouše, tak si je tím kartáčkem ošmrdlá. Mno a taky, aby si na něj zvykl a nebál se ho. Mno tak uvidíme. Zatím to víc řešit nebudu.
*Kate 12933

Re: Re: Re: Re: Bronule

19.8.2005 21:49:15
Gothic, no jasně, že to jsou krůčky! Gratuluju!

Macčímamo, tobě opožděná gratulace k dobrým zprávám od doktora. Je neskutečné, jak dokážou vyplašit, já bych byla naprosto na nervy, i když na druhé straně asis sama viděla, že děcko je v pohodě.

Broňule, tak jsem teda na tvůj popud Štěpánku změřila od pasu dolů, ne že by teda nějaký pas měla, soudečka naše, ale brala jsem to od úrovně pupíku po patu a naměřila jsem 37-38 cm. Mimochodem, nostalgicky vzpomínám na to období těhotenství, co teď právě prožíváš, pro mě osobně to byly hezké časy, cítila jsem se výborně, jen jsem se rychleji unavila /třeba při úklidu po malování, no commment/.

Cacando, ty jo, mně celou dobu unikalo, že jsi taky rodila v Podolí!!! Tak to jste tam byly společně s Lenny, co? Vím, žes to měla komplikované, ale bylas jinak spokojená?

U nás už je hluboká noc, dítě vynechalo odpo spánek a tak spí už od osmi a tatínek šel právě k němu, protože bude pokračovat odnaučování nočního buzení/kojení. Chystal se na to celý den, je strašně důležitý, má to jako takový projekt, no jsem zvědavá. Ale je dost děsné, že včera, když jsem sama spala v obýváku, mi to okamžitě přišlo naprosto přirozené, že spím pět hodin v kuse, že nešpicuju uši na pláč ... no uvidíme, dám vědět.

A díky za zopakování info o čištění zubů!
Karolína +2 16165

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska poprvé sám!

19.8.2005 21:39:57
Cáco, nechodí, jen už někdy, když chce, sám stojí. Ale stejně jsem z toho měla obrovskou radost. Když to udělal poprvé, akorát jsem přes skypa telefonovala s mámou, otočím se, on je 30cm od stolu, drží mobil, kterej byl na stole a sám stojí. Mno to byl šok! A pak jsem ho zkusila držet za ruku a postupně jeden prst za druhým pouštět a ejhle on stál dál, teda jen pár vteřin (na vyfocení dvou fotek), ale stál!!!! On už asi před týdnem se v kuchyni držel jen utěrky, která byla přehozená přes dvířka od kuch.linky, takže spíš to jeho držení je jen pro jistotu.
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: Bronule

19.8.2005 21:16:25
MÍŠO, AMELY, díky za tipy. Juknu po tom.

GOTHIC, fakt nevím, neznám ten přípravek, takže spoléhej raději na moudřejší, kteří by Ti to asi nedávali, pokud by to bylo něco špatnýho...
Valerik už úplně sám chodí???Asi jsme něco zaspala, vždycky to tak proletím, ale tohle není možný, že bych překoukla???
Amely 13045

Re: Re: Re: Re: Bronule

19.8.2005 20:14:35
Ahoj Míšo? Jak je, s jedním dítětem? Asi už je ti smutno,co? Ony ty dvě děti se zase spolu víc zabaví. Nám odjela neteř na chatu a Danielka je z toho celá nešťastná.
Verísku, na doporučení holke jsem koupila v drogirii DM od sadu karáčků od firmy MAM. Je tam jeden jen pro mimča a jeden s dlouhou rukojetí pro rodiče a dítě zároveň. Je to přímo na první mléčné zoubky. A prodávají tam i pastu od firmy Weleda. Je na ní teda napsáno Kinder Zahngel.Taky je to první zoubky a nevadí, že to děti polknou. Prý je to nějaké bylinkové.
Maccímámo, napíšu odkaz. Autíčko stálo 1296,- a skutečně ho po týdnu přiveza balíková služby až domů.Platila jse ho při předání, takže spokojenost. Ani si po Praze neúčtují poštovné.
Musím běžet, dítě dnes nespí celý den a pokračuje v tom i večer :-(
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Re: Re: Bronule

19.8.2005 19:51:38
Gothic jeste jednou velike gratulace Valerikovi k chozeni!!!
Co Adusky Miska? Nevis,jestli uz chodi?

Verisku fotky nadherny.Zoubky se maji cistit zubnim kartackem a pastou urcenou pro deti od 4.mesicu.Urcite neco takovyho v CR prodavaji.
Gothic 22573

Re: Re: Bronule

19.8.2005 19:30:53
Verisek pediatricka ze teraz sa dava toto a aj v lekarni mi povedali vytierat usta na mucnivku a afty, tak snad sa 2 ludia nesekli? aj ked u nas je vsetko mozne :-((( tak teraz neviem chudatko, ale vyzera ze mu to pomaha, len mi je divne ze je nieco na plesen na nechtoch a do ust!!
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Bronule

19.8.2005 19:28:54
GOTHIC, osobně ten přípravek neznám, ale koukala jsme speciálně do AISLPU a tam je to psaný spíš na kůži než na cokoli jiného, takže já bych to asi raději nedávala. Kdo Ti to napsal( doporučil)???
Cacanda+Filip 11/04+Klára 3/08 19700

Bronule

19.8.2005 19:10:42
Ahoj Bronule, ja jsem z Prahy 4 (z Nusli), ale rodila jsem v Podoli. Kdybys kdykoliv cokoliv potrebovala staci rict...
S velikostma je to tak, jak pise Kate mezi 74-86. A velikost i vaha nasich listopadatek je taky hodne rozdilna. Vaha tak mezi 7,5-9,5 kg. Delka mezi 68-78 cm. To je tak muj odhad.
A co cekas, kluka nebo holku? Nebo budew prekvapko? A kdy mas termin a kde bydlis ty?
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 31954  [Dalších 31854 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.