| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 31954  [Dalších 31844 >>]
Gothic 22573

Re: Re: Re: prdíky

19.8.2005 18:29:32
Ahojky.
Amely dakujem za prislovie, aj u nas sa vravi co je male to je pekne :-) Snad to este casom dobehne. :-)
Auticko si nakoniec zohnala? za aku cenu? Je super.
Zelene kakanie nevadi uz v tomto obdobi to suvisi s tym co papa, podla toho je farba :-)
Kate-dobra otazka, akurat dnes sa tak vybral tak mu hovrim pod ku mne a on spravil sam 2 kroky!! potom sa na mna hodil a chodil este za ruku normalne dopredu, no mali sme s muzom sok :-) tak neviem ci to mam ratat ako prve kroky??
Verisek krasne fotky Verunky ako vzdy :-)Je to sikulka porobila hrozne vela pokrokov naraz!!
Inak sme dnes cely den protivnucky, chudak asi ho trapia tie zuby, stale place, a strasne slinta, ako este nikdy a uplne si pcha do pusy chladiace kusatka. Dostal Viburcol (homeopaticky cipok na bolest pri zuboch) a zda sa mi ze to pomohlo, aspon troska. No samozrejme odkedy dosiel muz tak sa predvadza a hra najlepsie mimino, no sen.
Papat nechce vobec nic, len ked zbada lyzicku tak ho zatrasie.
To Candibene co sme dostali na mucnivku, je mi nejake podozrive je tam ze to je na plesen na nohach a pod. ale o mucnivke ani zmienka, je to pekne hnusne chudaka maleho po tom uplne striasa a nemoze to ani zapit, aby to ucinkovalo, je mi ho tak luto :-((( Verisek prosim ta nevies ci ja to Candibene v pohode ci sa to moze aj v ustach pouzivat?
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: prdíky

19.8.2005 18:16:02
ČIŠTĚNÍ ZOUBKŮ- holky, prosím, vím, že se to tady už psalo, ale já zabudla- čím čistíte dětem zoubečky, vím, že tady kdosi něco spec. doporučoval...Díky.
macčí,Matyáš04,Richard08 25822

Re: Re: prdíky

19.8.2005 16:23:04
Zdravím při pátku,
KAJDO velké gratulace
VERÍSKU krásné fotečky,malá je kouzelná a samozřejmě gratulace k postavení a prvním krůčkům
AMELY také po tom vozítku toužím,prohledala jsem celý web a našla asi stejný zásilkový obchod jako Ty - jen jsem trochu zapochybovala o jejich spolehlivosti,tak se zeptám jak to bylo s dobou dodání a platbou? Měla jsem v úmyslu jet se na vozítko podívat na ČM a případně ho tam i koupit,jediný problém mám s tím že ho chci pro Matese k 1.narozeninám a když ho koupím teď tak to ty 3 měsíce nevydržím :-((
Malý se vzbudil musím běžet
Broňule Deniska16.11.05 12252

Re: Re: Ahoj maminky

19.8.2005 13:46:05
Díky Kate :-) Tak jinak, kolik měří dítko od pasu dolů?

Jinak tady máte moc hezké fotečky vašich ratolestí :-) Verunku, Matýska, Bětušku, jsou tak roztomilí. A šikovní. Koukám, že už drobci začínají i chodit! Až se nám mimi narodí, určitě budu chodit často pro radu :-)
Jo a nejste náhodou některá z Prahy? Ještě líp z Prahy 4? A nerodila jste některá v Krči?
*Kate 12933

Re: Ahoj maminky

19.8.2005 13:33:11
Nazdárek!

Ahoj Broňule, jasně, že sem můžeš chodit, rády rozdáme rozumy! Pokujd jde o velikosti, je to dost matoucí, alespoň pro mě. Štěpánka má některé věci 74, jiné 80, ale i 86 - záleží na výrobci, u děděných věcí na sepranosti ...

Kajdo, Verísku, gratuluju k pokrokům a přeju hodně štěstí při jištění pádů.

Gothic, malý je malý, ale o to víc asi pohyblivý, co? Jak je to s jeho chozením teď?

Amely, tak ať už se jí ty zuby konečně vyklubou, chudince. Zelená hovínka podle mě fakt nevadí, Danielka přibírá, že?

Naší potvoře taky leze zub - už sedmý. Omlouvala jsem tím její noční eskapády, ale dneska v noci se spontánně potvrdilo, že jde pouze a jedině o návyk na prs. Ve dvě v noci jsem vypálila z ložnice a zanechala tam dítě, psa a manžela - všichni tři pak spali spolu v posteli skoro pět hodin v kuse. Takže tak. Se mnou spí nanejvýš tři hodinky. Jinými slovy, nastává gaučink.
Broňule Deniska16.11.05 12252

Ahoj maminky

19.8.2005 13:18:56
předem se omlouvám, že vám sem vpadám, ale chtěla bych se zeptat, jestli můžu občas nakouknout a poprosit o radu. Čekáme teď mimi v listopadu, a tak bych potřebovala sem tam s něčím poradit, a pak také porovnávat. Můžete mi teď říct, jaké velikosti mají vaše ratolesti právě nyní?
Jinak přeji všem hezký sluníčkový den.
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak jsem o5 tu

19.8.2005 11:02:22
Neodolala jsem a přidala jich jako obvykle "trošku" víc, snad prominete za tapetung.
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tak jsem o5 tu

19.8.2005 11:01:24
Tak naše první postavení:



A naše první krůčky podél gauče:



Naše cyklistka ala hříbeček:



A naše rybářka:



Matka, dcera a vnučka:



Schovaná:



Romanticky zasněná:

Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: Re: Re: tak jsem o5 tu

19.8.2005 10:41:45
Ahojky, tak my včera byli u nás na náměstí na travesti show SCREAMERS a bylo to super. No a jinak dnes konečně snad vložím fotečku naší Beruchy, jak si v úterý poprvé stoupla..

KATE, gratulace k Agátce( moc pěkné jméno).

JANI, díky za tip na HA mléko, já už v lékárně koupila Nutrilon HA od 4. měsíce( od pozdějšího už nedělají, tak snad to bude ok). Uvidíme, jak jí pojede, kdyžtak přesedláme na BEBU. Jinak možná právě proto, čím jste si prošli ve svých rodinách, máte teď o to lepší vztah se spoustou tolerance a pochopení a vážíte si toho a to je fajn. A ten strach, aby Bětuška nebyla nemocná jako Ty znám, byť jde u nás jen o blbý akzém, alergii a náběh na astma...Moc vám držím palečky, ať jste holky zdravý.
Amely 13045

Re: prdíky

19.8.2005 10:30:36
Tak jsem si úspěšně smazala celý příspěvek.Dnes budu asi moc šikovná :-)
Kajdo, ten Matýsek teda udělal skok! Neuvěřetelný, jak hezky a stabilně stojí - moc gratulujem!!
Kate, tobě zas musím pogratulovat k malé Agátce !! Tak ať se má slečna dobře a jen prospívá.Štěpánka bude mít kámošku, ani nemusíte spěchat se sourozencem. Můj brácha čeká první mimi příští pátek - teda jeho žena :-) Bohužel asi císařem, pořád je hlavičkou nahoru a už teď má 3800 g. Zatím nevíme, co to bude. Mám vsazeno na kluka :-) Strašně se těším!!!
Gothic, gratulace ke kontrole a k tomu tvému mrňouskovi. Ale co je malý to je hezký! Taky se to u vás tak říká? Doufám, že vás moučnivka nebude trápit dlouho. Je to protivné. A zuby taky. Nám rostou ty horní už strašně dlouho.To je děs. Teplota, rýma, kakání 5x denně :-) Taky máme zelená hovínka - ono to vadí? Mám pocit, že jí malá dost. Aspoň brambory se zeleninou dlabe ve velkém.
Dnes nám dorazilo objednané autíčko chicco.Vypadá to moc hezky.Zvlášť elektronický panýlek se mi moc líbí.Je tam malé piánko, různé zvířecí zvuky a chraštítka.Celé to bliká. Docela to malu zaujalo a dá se přidělat i kamkoliv jinam.Uvažuju o kočárku.Malá se v něm dost nudí.
kdybyste ho chtěl někdo kupovat, tak jsem ho sehnala od 600,- levněji, než ho mají v Chiccu v akci. Dá se použít jako houpačka - sedačka, kočárek a odstkovadlo.V Praze a Brně ndpatíte ani poštovné. Hodím pro info fotku.

[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 31954  [Dalších 31844 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.