| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17166  [Dalších 17146 >>]
Walerie 20776
2.2.2012 0:30:57
Ahoj,

tak u nás taky pořád spokojenost.
Chodí tam ráda. Tak snad to vydrží.
ivaxx 44192
31.1.2012 21:18:25
Ahoj - konečně někdo nakoukl~:-D.
U nás byla velká radost z vysvědčení a i se školou jsme s jistými výhradami (které neovlivníme my, ani učitelka) spokojeni. Chodí oba do stejné školy, takže to byla po prvních dobrých zkušenostech spíš sázka na jistotu.
Katy (Michaela,Valentina) 20406
31.1.2012 15:28:12
Ahoj, nakukuji,

jak u vás dopadlo vysvědčení? A jak jste spokojené se školou? U nás je to pořád moc fajn, Val se těší do školy a nemáme žádné problémy s učením. Akorát se mi zdá, že to moc letí....
ivaxx 44192
24.12.2011 8:49:26
Také přejeme pohodové vánoce.

Těšení je u nás obrovské, jen doufám, že to neskončí pláčem - oba jsou totálně mimo a nereagují ani na otázky. Nelinka od 7 hraje koledy a H. poskakuje po bytě. Vyrážíme tedy raději ven.
Katy (Michaela,Valentina) 20406
23.12.2011 17:18:47
Přeji všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí do nového roku~;((

Val se už nemůže dočkat zítřka a je mi jasné, že i ostatní dubňátka jsou na tom stejně. Tak ať se vám vše vydaří a dejte vědět, jak se máte. Bylo by také fajn sejít se nějaký lednový večer, když se to nepodařilo na podzim...
Lili + 5 :-)) 28559
8.9.2011 23:09:21
tak u nás proběhlo taky vše první dny vpohodě.A Erik se konečně dnes dočkal domácích úkolů~t~ Po škole chodí do družiny.
Lilly, tak to koukám, že je Domíšek takový drobek:-)

Je tady někdo z Vysočiny??
Vínečko 13944
2.9.2011 19:29:56
Ahoj holky, také se přidávám s přáním krásného školního roku všem dětem. U nás to proběhlo v naprosté pohodě, ale máme výhodu, že Hedvika dojíždí do školy s Adamem, který už je "mazák". Tak ji má na starost.
Z kroužků chodí do angličtiny a pak mají keramiku.
Katy (Michaela,Valentina) 20406
2.9.2011 16:35:13
tak jsem se pochlapila a konečně dodala fotky...

Kroužky zvažujeme, určitě bude V. chodit plavat a na AJ, ale nabízí se toho i spousta ve škole (Keramika, tance, kung fu), tak uvidíme. Nechci ji moc zatěžovat a taky chci ,aby měla volný čas na hraní a lítání s kamarády.

Zítra nám odjíždí na ŠVP(mají to tak, aby se děti seznámily), tak mám hodně chystání...jsem z toho celá vedle, typická úzkostná matka. Val ještě nikdy nebyla tak dlouho od nás ~n~
Pole levandulové 23006
1.9.2011 23:34:28
Wal, Esterce to moc slusi, prijde mi, ze je ti hrozne podobna. Nebyla by nekde i fotka Maxika?
Pole levandulové 23006
1.9.2011 23:32:24
Ahoj, u nas to probehlo v naproste pohode, dokonce jsem ani slzu neuronila a to je u mne co rict. Pred skolou jsme necekane objevili kamarady, jejichz deti budou s Adou chodit do tridy, tak to byla radost. Pani ucitelka se nam libi, vypada odolne a trpelive, coz je presne to, co potrebujeme.
Ada s kornoutem sel, nechal ho pak ve skole a bonbony si s detmi rozeberou prubezne.
Na krouzky ho budeme hlasit behem zari, ale vybral si nejake v ramci druziny a pak bojove sporty, jinak pokracuje v plavani a v lidovkach, ale to je mimo skolu. Na plavani ted zacne chodit individualne, tak uvidime, jake bude delat pokroky, kdyz tam bude sam.
Dala jsem fotku na dubnatka, honem tam nekdo pridejte dalsi, zacina to tam vypadat jak soukrome album nasi rodiny, ktere je jen obcas prerusene fotkou jineho dubnatka :-)

PS Kacence prejeme brzke uzdraveni.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 17166  [Dalších 17146 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.