| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 24100  [Dalších 24060 >>]
Jirina+Risa(10/05)+Lukeš(1/07) 39929
23.6.2009 21:45:50
Pitrs a mirena se dává na určitou dobu? Nedá se prostě vytáhnout? Ptám se asi jako blboň...
A budete kupovat to větší 14 nebo až 16?

Pitrs a když jsi se zmínila o nějakém srazíku poblíž Brna. Nevyrazila by jsi třeba někam s holkama pod stan?
Pitrs 28898
23.6.2009 19:53:42
zde pár foteček:
Sofie na poslední hodině Yamahy - měla narozeniny


Sabinka na kolotoči na dětském dnu


Sofie na čtyřkolce s řidičem - na dětském dni
se divím že šla s cizím chlapem- a ještě se jí to moc líbilo

ahojky
Pitrs 28898
23.6.2009 19:44:09
Jiři - jé my kolo zvažujem taky - ale myslím že koupíme Sabince už větší a Sofie bude dědit :-)

teda holky to mimi šílenství mě začíná brát - nemít MIRENU tak do toho jdu už před rokem - ted nevím zda je to škoda nebo ne ~n~~q~~p~~t~~f~

na ty šťastné ženy pak nakouknu jak budu mít čas :-)
Vavjan 39727
23.6.2009 15:23:04
ahojky, tak jsem dneska měla poslední ofiko službu v MC a je mi to tak trochu líto, přeci jen 2 roky a 4 měsíce je doba :-(

Veru, holky jsou moc krásné, Páju bych taky skoro nepoznala. Je z ní hotová slečna.

Janino, jen ještě vydrž, stejně je ošklivé počasí, tak není kam spěchat :-)

Jiřko, Ondra má 12 a už uvažujem o větším, nevím jak je Ríša vysoký, ale já bych asi koupila Ríšovi větší a Lukymi dala tu 12.

Pavko, Míši je taky kus, roste Vám jak z vody.

Já jedu dneska Ondrovi pro trekové boty, jedem od půlky července na tábor na Vysočinu a fakt nevím, jestli tam bude takhle, jak tam přežijem :-). Už jsme našla pláštěnky po holce a boty snad taky budou dobrý. Ale venku je nechutně a tak s emi ven ani nechce.

Berry, já myslím, že se asi nikdo nový nepřidá, ale nejsem si jistá jestli přesun na ŠŽ pomůže, myslím, že je to o tom, že už není tolik času a proto je tu tak mrtvo. Ale za sebe říkám, klidně to můžeme zkusit.
Berry & berušky 8026
23.6.2009 12:27:21
ty stastne zeny bez mezery, zas to nezkousnou pro reklamu...
Berry & berušky 8026
23.6.2009 12:26:48
Holky,
tuhle jsem se potkala jinde s Lekli a říkaly jsme si, že už to tady moc nežije, tak jsme zkusily založit uzamčenou diskusi na šťastných ženách

http://www.stastne zeny.cz/index.asp?menu=3511

že přece jen to, že by nás nikdo další krom přátel nemohl číst, by mohlo zas diskusi trochu rozproudit...
jestli chcete, mrkněte tam, zapříteluju vás...už to tady padlo kdysi, tenkrát byl argument proti ten, že by se nikdo další nemohl přidat, ale upřímně, myslíte, že by se ve věku říjňat ještě teď někdo přidával???

Berry & berušky 8026
23.6.2009 12:22:30
Janino, no já proti nejsem:-))) Viděla bych to tak na léto 2011, co ty na to?~t~
janina74+Ani05+Hany09 34794
23.6.2009 11:55:42
Hele, Berry, tak co jeste dalsi mimco? Pockej na me chvilku a treba se do tretice v Krci potkame:-))Jen budu potrebovat nejaky cas na zotavenou, tak pul roku?~z~~z~~z~
janina74+Ani05+Hany09 34794
23.6.2009 11:33:52
Berry, do poradny jdu hned v patek, tak to si jeste stihnu vzpomenout, jinak si posledni dobou evzpominam na nic:-))

Ty brdo, Paja je nejaka uplne jina teda:-))

Jinak jsem dneska koukala na nejake primestske tabory pro mini pidi deti, aby se Anicka se mnou nenudila doma a neco malo nasla. Dokonce jsem tedy nasla i pobytovy, ale do toho bych nesla:-))A nechapu ani ty vedouci, ty musej byt hotove po tydnu s detmi ve veku 3-7 let:-))Tak Anicka mozna pujde obcas do Zlutych lazni na program a pak mozna jeste na tydenni dochazeci tabor na Houpaciho kone. Doufam, ze bude mit radost:-)
janina74+Ani05+Hany09 34794
23.6.2009 11:31:30
Jirko, taky bych chtela cervenou.-)))Berem to jako neutralni barvu, coz potrebujem. Jenze: kdyz uz je nahodou neco cerveneho, ma to na sobe kyticky, takze je to typicky holcici. Ale mam asi dve nebo tri cerveno-bila pruhovana bodycka. Zelenou vidavam pomerne casto, to v dobach Anicky nebyvalo, ja ji vzdycky chtela a pak kupuji bezove a zlute veci. No a tech par bud modrych nebo ruzovych(nejsem uplne proti ruzove) dokoupime, az po porodu, az budem vedetm, co a jak.

Berry, jj, vzpominam si, ze jset jim tam porodili uz v poradne. docela bych si to taky praa. Ne kvuli tomu, ze v poradne, ale proste prijet tak, ze by to uz bylo skoro hotovo, klido to muzem dobehnout na sal:-))

No a jinak bych mela jeste tech 14dni vydrzet. Jenze zas pritel prisel s tim, ze prvnich 14 dni v cervenci nesmim, ze jede na den do Frydku-Mistku, boooze, furt ma neco:-)))Stejne k porodu nechce, si nejak poradim~z~~z~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 24100  [Dalších 24060 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.