| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 98975  [Dalších 98875 >>]
Hanilka a spol 8575

Re:

5.10.2008 8:42:13
Ahoj Bóžo, často na tebe myslím, tak vy si o mě vyprávíte s manželem? No to jsem za hvězdu, né?

Kimiku, jseš úžasná - já jsemtedy pro šnečka, protože mi přijde obtížné zabavit naše dětičky jen v nějaké tělocvičně na delší čas... s tím jídlem má ale Bram pravdu...

Bramíku - únava - dovedu pochopit -to bylo na třetím těhu nejhorší. Mě se to stupňovalo, měsíc před porodem jsem nemohla téměř chodit, pořád jsem padala, nějak mě nohy nechtěly nést. A trvalo to i téměř devět měsíců po porodu, pořád děsná únava - zkoumali štítnou žlázu, ta byla téměř OK, ale hlavně - našli mě únavový syndrom v krvi... pro mě další důvod nemít čtvrté dítě, mám pocit, že bych to fyzicky nedala... i kojit Lůcu jsem musela přestat dřív než jsem chtěla - moje tělo nezvládalo. Tak doufám, že tě to brzy přejde.

No Lůca chce k vánocům jediné - kuchyňku. Podle mě další obrovský krám do bytu, ale ona o ní sní už od začátku léta. Když jsme byli v Motole s Martínkem na neuro a Lůca byla s náma, měli v čekárně takovou plastovou a děsně jetou kuchyňku a Lůca byla nadšená. Vařila, pekla, umývala fiktivní nádobí a nechtěla domů. Ale ty kuchyňky, co sem dávala Kimík, jsou moc drahé, my hledámee tak do dvou tisíc, zatím vede Tefal, kdyžtak tipy sem, prosím.

Jsem se chtěla ještě zeptat na dvě věci - za prvé: Lůca už chodí přes den bez plen, ale občas se počůrá... jsem myslela, že to bude jinak, že jakmile začne čůrat do nočníku, tak se počůrávat nebude - jak to měli vaše děti? A co přes noc? Jsou bez plen? Já se děsím zimy, až se mi venku Lůca pročurá.... ona je mrška, když jí dám plenu, tak si přestane říkat o čůrání vůbec a čůrá i kandí v klidu do pleny...

A další prosba - potřebuji tip na prodloužený víkend - M. má v práci ještě 9tisíc na rekreaci a potřebujeme to vybrat (respektive zaplatit) do konce listopadu. Buďto bychom jeli s celou rodinou někam do Krkonoš na prodloužený víkend - prosím o tip na hotel nejlépe s bazénem a švédskými stoly a nebo tip na cestovku. Nebo bychom jeli jenom já a M. do nějaké předvánoční metropole nebo vůbec nějakého města na víkend užít si vánoční náladu. Podmínka je zaplatit to do konce listopadu a cena do 9ti tisíc. Škoda nechat to propadnout, že...

Včera jsme měli pyžamový den, Lůca je tedy s babičkou a dědou na chalupě, my ostatní máme rýmičku, tak jsme doma aválíme se na nové sedačce (díky Gliss, barva se nám líbí). A super je, že se na ní všichni vejdeme )ne sedět, ale ležet před TV)

Díky, mějte se.
Hanilka a spol 8575

Re:

5.10.2008 8:42:12
Ahoj Bóžo, často na tebe myslím, tak vy si o mě vyprávíte s manželem? No to jsem za hvězdu, né?

Kimiku, jseš úžasná - já jsemtedy pro šnečka, protože mi přijde obtížné zabavit naše dětičky jen v nějaké tělocvičně na delší čas... s tím jídlem má ale Bram pravdu...

Bramíku - únava - dovedu pochopit -to bylo na třetím těhu nejhorší. Mě se to stupňovalo, měsíc před porodem jsem nemohla téměř chodit, pořád jsem padala, nějak mě nohy nechtěly nést. A trvalo to i téměř devět měsíců po porodu, pořád děsná únava - zkoumali štítnou žlázu, ta byla téměř OK, ale hlavně - našli mě únavový syndrom v krvi... pro mě další důvod nemít čtvrté dítě, mám pocit, že bych to fyzicky nedala... i kojit Lůcu jsem musela přestat dřív než jsem chtěla - moje tělo nezvládalo. Tak doufám, že tě to brzy přejde.

No Lůca chce k vánocům jediné - kuchyňku. Podle mě další obrovský krám do bytu, ale ona o ní sní už od začátku léta. Když jsme byli v Motole s Martínkem na neuro a Lůca byla s náma, měli v čekárně takovou plastovou a děsně jetou kuchyňku a Lůca byla nadšená. Vařila, pekla, umývala fiktivní nádobí a nechtěla domů. Ale ty kuchyňky, co sem dávala Kimík, jsou moc drahé, my hledámee tak do dvou tisíc, zatím vede Tefal, kdyžtak tipy sem, prosím.

Jsem se chtěla ještě zeptat na dvě věci - za prvé: Lůca už chodí přes den bez plen, ale občas se počůrá... jsem myslela, že to bude jinak, že jakmile začne čůrat do nočníku, tak se počůrávat nebude - jak to měli vaše děti? A co přes noc? Jsou bez plen? Já se děsím zimy, až se mi venku Lůca pročurá.... ona je mrška, když jí dám plenu, tak si přestane říkat o čůrání vůbec a čůrá i kandí v klidu do pleny...

A další prosba - potřebuji tip na prodloužený víkend - M. má v práci ještě 9tisíc na rekreaci a potřebujeme to vybrat (respektive zaplatit) do konce listopadu. Buďto bychom jeli s celou rodinou někam do Krkonoš na prodloužený víkend - prosím o tip na hotel nejlépe s bazénem a švédskými stoly a nebo tip na cestovku. Nebo bychom jeli jenom já a M. do nějaké předvánoční metropole nebo vůbec nějakého města na víkend užít si vánoční náladu. Podmínka je zaplatit to do konce listopadu a cena do 9ti tisíc. Škoda nechat to propadnout, že...

Včera jsme měli pyžamový den, Lůca je tedy s babičkou a dědou na chalupě, my ostatní máme rýmičku, tak jsme doma aválíme se na nové sedačce (díky Gliss, barva se nám líbí). A super je, že se na ní všichni vejdeme )ne sedět, ale ležet před TV)

Díky, mějte se.
Hanilka a spol 8575

Re:

5.10.2008 8:42:09
Ahoj Bóžo, často na tebe myslím, tak vy si o mě vyprávíte s manželem? No to jsem za hvězdu, né?

Kimiku, jseš úžasná - já jsemtedy pro šnečka, protože mi přijde obtížné zabavit naše dětičky jen v nějaké tělocvičně na delší čas... s tím jídlem má ale Bram pravdu...

Bramíku - únava - dovedu pochopit -to bylo na třetím těhu nejhorší. Mě se to stupňovalo, měsíc před porodem jsem nemohla téměř chodit, pořád jsem padala, nějak mě nohy nechtěly nést. A trvalo to i téměř devět měsíců po porodu, pořád děsná únava - zkoumali štítnou žlázu, ta byla téměř OK, ale hlavně - našli mě únavový syndrom v krvi... pro mě další důvod nemít čtvrté dítě, mám pocit, že bych to fyzicky nedala... i kojit Lůcu jsem musela přestat dřív než jsem chtěla - moje tělo nezvládalo. Tak doufám, že tě to brzy přejde.

No Lůca chce k vánocům jediné - kuchyňku. Podle mě další obrovský krám do bytu, ale ona o ní sní už od začátku léta. Když jsme byli v Motole s Martínkem na neuro a Lůca byla s náma, měli v čekárně takovou plastovou a děsně jetou kuchyňku a Lůca byla nadšená. Vařila, pekla, umývala fiktivní nádobí a nechtěla domů. Ale ty kuchyňky, co sem dávala Kimík, jsou moc drahé, my hledámee tak do dvou tisíc, zatím vede Tefal, kdyžtak tipy sem, prosím.

Jsem se chtěla ještě zeptat na dvě věci - za prvé: Lůca už chodí přes den bez plen, ale občas se počůrá... jsem myslela, že to bude jinak, že jakmile začne čůrat do nočníku, tak se počůrávat nebude - jak to měli vaše děti? A co přes noc? Jsou bez plen? Já se děsím zimy, až se mi venku Lůca pročurá.... ona je mrška, když jí dám plenu, tak si přestane říkat o čůrání vůbec a čůrá i kandí v klidu do pleny...

A další prosba - potřebuji tip na prodloužený víkend - M. má v práci ještě 9tisíc na rekreaci a potřebujeme to vybrat (respektive zaplatit) do konce listopadu. Buďto bychom jeli s celou rodinou někam do Krkonoš na prodloužený víkend - prosím o tip na hotel nejlépe s bazénem a švédskými stoly a nebo tip na cestovku. Nebo bychom jeli jenom já a M. do nějaké předvánoční metropole nebo vůbec nějakého města na víkend užít si vánoční náladu. Podmínka je zaplatit to do konce listopadu a cena do 9ti tisíc. Škoda nechat to propadnout, že...

Včera jsme měli pyžamový den, Lůca je tedy s babičkou a dědou na chalupě, my ostatní máme rýmičku, tak jsme doma aválíme se na nové sedačce (díky Gliss, barva se nám líbí). A super je, že se na ní všichni vejdeme )ne sedět, ale ležet před TV)

Díky, mějte se.
Bóža+ 01/04+12/05+09/08 29331

Re:

4.10.2008 23:59:14
Brý večír, jen nakukuju, než padnu.
Kimi, ty si fakt borka!R^R^
Já jsem v podstatě pro všechno, ale asi nelepší bude ten šneček.. zahlasuju v deníčku :-). A hodně zvažuju, že pojedu s dětma sama a vezmu i Mili. Ta by se tam určo vyřádila.. předpokládám, že budou s Jiřikem prozkoumávat a užívat si a já budu moct v klidu s miminkem pokecat s vámi. Kdybych brala mamku nebo MM, tak mám pocit, že bych se jim jako nějak extra musela věnovat a to by se mi asi nechtělo :-). No uvidím co můj drahý. Kdybych ho nalákala na autodráhu a podobné, třeba by si dal říct a staral by se o starší dítka...

Tauri ahoj, ráda tě vidím. Už jsem ti málem volala. Dost mě trápilo první týden kojo. Mlíka na rozdávání, Edik se blbě chytal, takže prsa akorát tak vožužlaný a jak fuuurt žužlal, tak se holky pěkně rozjely. Teď se snažím upravit výrobu. Už se i samotý kojo snižuje na kratší dobu. Ale bylo to fakt peklo. Teď už se jen těším, až nebudu mít takový obryně a mlíka bude tak akorát pro Edika a ne pro celou ulici :-).

no nic, jdu za miláškama... DN.. včera jsem šla spát až hluboce po půlnoci, tatín zapíjel Edika, přišel až nad ránem a vstával v poledne, takže jsem si střihla dopoledne se všema třema, dokonce jsem uvařila s Edikem střídavě na ruce a v kočárku popojíždějícím po kouchyni :-D. A v podvečer jsme ještě dali malý výlet tady po vsi, byli jsme na rožnění prasete a domů dorazili až před osmou.. no Edik spal v kočárku od šesti až do půl desátý. Dospával na chodbě :-). A pak jsme ho prvně koupali v kyblíku.. se mu to celkem líbilo, ale dala jsem dost málo vody, tak zítra to zkusíme znovu a dáme víc. Takže akční den.. ahooooj
Taurík 33076

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 23:38:56
Tak nikde nikdo?

Taurík 33076

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 22:37:07
Ahoj holky všechny moc zdravím.Chvilenku jukám a snažím se trochu dočítat,abych byla v obraze co se týče oslavičky.
Ten šneček je super,my přijedeme kamkoliv,pokud budeme OK.Kimíčku smekám,jak si se do toho obula a jak to pěkně organizuješ.
Kristy je to fakt pěkné místo.
Já byla jsem dneska zklamaná i naštvaná,když se mnou Pavel nechtěl jet na ten veletrh hraček a radši jel na (podle mě přiblblou výstavu do Lisý.
A nakonec to bylo super,byli tam zvířátka,kozičky,ovečky,kravičky,no Pavlík nadšenej,já si koupila salám,takže taky nadšená a Pavel taky nadšenej,protože jsme se cestou stavili u Mekáče.
Akorát Pavlík teda usnul v autě cestou domů a neprobudil se jak v 19 hod.takže dneska to máme s ním do půlnoci.Teď vláčkuje.
Ale jukli jsme na Caspera film a byl moc hodnej bavilo ho to.
A pak jedna holka na diskusi psala,že v Letňanech hrůza,hlava na hlavě,že nic stejně neviděla nekoupila a nakonec se ještě pohádala s MM.Takže nevím Kimíček zase nadšenej, tak jsem zase nalomená to vidět,no kdyby jsme jeli zítra,tak bez Pavlíčka určitě.

Jinak Pavlík už zase mluví líp,koktá vyjímečně,spíš opakuje slova víckrát za sebou,v pondělí jsme byli kvůli kašli u DR.tak právě říkal,že moc rychle přemýšlí a slova nějak nestíhají.Tak to snad přejde.
A hrozně rád začal malovat,ale takhle to dopadá.
andilek1+ Tobik 12/05 31763

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 20:56:31
Kimíku, ty jsi akční :-) ty to uspořádáš celé sama :-) ani nás nepotřebuješ :-)

taky se mi moc líbili ty kuchyňky a samozřejmě Tobíkovi od step2 - jak to bylo vše promyšlené a takový pěkný design, bych si vyhrála sama. Pak Tobíka hodně zaujala hobby místnost s letadlama a velkýma autodráhama a tak, to letadlo si přeje k vánocům, no já už ho chtěla objednat, ty jo a já netušila, že je to tak velké, po výstavě koukám a ono je to stejné jako co jsem chtěla, bože to bych koukala kdyby mi přišel domu metrový balík s letadlem.

My byli dneska na Zličíně, 3.5h v Človíčkově, krásně si celou dobu hrál sám s dětma a 2h v okolí na kolotočích, no vyřádil se dostatečně.

Ohledně akce - Šneček je dobrý, nevím jen jak to udělat pak s tím dortem, že se tam nevejdeme, ale možná bychom se vešli všichni do toho jídelního prostoru, a že nejdou ty svíčky, jinak je to pro děti určo super, no já myslím, že oni si užijí cokoliv. Já jsem pro ať je to kdekoliv, nechávám výběr na vás!!


Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 20:21:12
A jakou formou budeme dětem předávat dárečky? Asi bude nejlepší, když je popíšeme jménem oslavence a pak je budeme vyvolávat a prcek si pro ně přijde, že jo?
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 20:18:37
a ještě je otázka, jestli pokud tedy vyjde šneček. Budeme tam vozit pastelky, omalovánky apod? Budeme pořádat nějakou společnou hru? Nebo tedy ne společnou, ale že se třeba vezme pár dětí, které budou mít zájem a s nimi se bude něco dělat?

Mám něco vymýšlet nebo si myslíte, že spíš budou děti viset někde na nějaké atrakci a nebude žádný zájem o jiné aktivity?

Pokud můžu mluvit za Adélku, tak určitě nebude chtít dělat nic, kromě právě těch blbostí. Ale kdo ví, třeba se pletu.

Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: hlasování v deníčkách

4.10.2008 20:12:40
http://www.agentura-ferda.cz/index.html

a tohle třeba příští rok, ne? R^
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 98975  [Dalších 98875 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.