| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 98975  [Dalších 98845 >>]
Lindusa+ Samuel 15512

Re: Halo, halo...

3.10.2008 20:56:40
Vendy, hele, tak přijeď do Prahy a pak Tě hodíme - MM znáš, tak to by šlo, ne? A klidně Tě hodí i na nádraží nebo kamkoliv budeš potřebovat kdykoliv budeš potřebovat - a to platí pro kohokoliv. Jen přespání nenabízím, v bytě 39 metrů není místo na hrdinství :-( Už i nám je tam těsno, ono stěhování do menšího, byŤ na přechodnou dobu, to je fakt záhul.
Ale odvezeme kohokoliv- prostě 4 místa u MM - máme i sedačku pro kategorii 15-36 kilo a můžeme dovést i jednu 9-18 - takže by nebyl problém i někoho s dětma bez sedaček v pohodě dovézt :-)
KUPCOVKA Honzík12/05 Bára05/08 28922

Re: Halo, halo...

3.10.2008 20:53:52
Edík je fešák a sourozenci jak jsou spokojení,nádheraR^~s~

Vůbec nestíhám dočítat,jen se snažím dokukovat co nového s oslavou.Ten Šneček je už jistý?Nebo jen nejpravděpodobnější?Mně sice taktéž nadchnul,ale malinko se obávám,že dětičky budou víc zajímat atrakce a blbnutí než nějaký dort a dárek.Myslím,že by byl vhodnější spíš nějaký sál,ale toť můj názor.

Dodatečně musím popřát Vašíkům,Mišovi a Igorkovi,snad jsem na nikoho nezapomněla.Zapomněla:-)ještě Andru k svátku a hlavně k výhře...na víc reagovat nestíhám,jdu uklízet,byl u nás skoro celé odpoledne roční synovec,takže bylo veselo a mám co uklízet.
Lindusa+ Samuel 15512

Re: Halo, halo...

3.10.2008 20:44:08
Halo halo, jen nakukuji a hned vidím odvoz Santinek - ráda je vezmu , respektive vezmeme- protože tím pádem pojedeme dvěma autama - ale nám to nevadí - takže ke mě se vejdou Santinky a k MM se klidně ještě vejdou 4 lidi - takže kdyby někdo chtěl, je vítám! Ale Santinky závazně beru a moc ráda!!!!!!!!!!


A jdu dočíst -jsem na chalupě, už 4 dny a máme se super! Tak ač občas pracuju, tak nestíhám net- ale napravím během dnešního večera- MM někam jede, tak budu dočítat.
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Halo, halo...

3.10.2008 19:49:16
Ježiš holky ta oslava není v Práglu? Já myslela, že jooo??????????SEverko, prosím tě, hlavně mě ještě nikam nepiš!!!!, musím, to zvážit. Ježiš, to jsem se zas k něčemu uvrtala~:-D~:-D~:-D Já to kašlu, Severko moc se ti omlouvám, ale opět mě se seznamu vyškrtni, já jsem děsně líná, se kodrcat někde do Příbrami~j~ No jo moje chyba, mám dávat větší pozor, když se tu něco domlouvá, sorry
andilek1+ Tobik 12/05 31763

Re: Halo, halo...

3.10.2008 18:22:41
Fotečky nemají chybu, jééé taky bych si ňuchňala miminko!

Kimi no ráda bych Santinky vzala, ale nevejdou se ke mně, auto má jen 4 místa :( uprostřed vzadu není místo a jsme 3 :( takže nevím jak to udělat. Jsou 3, takže by to chtělo jedině jestli někdo nejede jen ve dvou bez partnera nebo nevím, je nějaké 6ti místné auto?
Nějak to určo vymyslíme.

Jéé taťka prý, že si s nima nehraju, tak jdu na to, Tobík vstával v půl 6té, tak jsme už nějak nešli ven.


Amélije 30817

Re: Halo, halo...

3.10.2008 17:39:15
Bóži, teda ta Milenka s Edíkem je úžasná fotka, jak se k sobě tulí, bude z ní šikovná "maminka" ~s~~s~~s~

Di, tak pokud máš nafukovačky tak to se vejdete, pokud by vám nevadilo, že budete všichni 4 spát v obýváku ... ale v tomhle složení byste to asi měli lepší u Olušky, tam byste mohli spát i každý zvlášť (a je to k nim i blíž z Příbrami) a k nám by se vešla třeba Vendy nebo jiná samostatná rodina
Bóža+ 01/04+12/05+09/08 29331

Re: Halo, halo...

3.10.2008 17:25:30
jo a ještě Fany psala, že je místo u nich na chalupě.. je to prý 4km od Píbramy..

a tady nějaké fotečky od nás.. tentokrát na prosincovky jako první, Bramíku ~;)

Edik v porodnici 26.9.


Jdeme domů 29.9.


všichni tři


ségra mě nechce dát z ruky.. pořád by mě ňuchala :-)
Diana & 2 čertíci 42307

Re: Halo, halo...

3.10.2008 17:21:53
Jani - pokud by jsme jeli, tak bych přijela dohromady s Jorgošem a Markétkou v 1 autě, tak by bylo moc dobré, kdyby nás někdo ubytoval dohromady, aby jsme někde nemuseli přejíždět a nabírat 2 půlku auta někde jinde. Já bych si vzala nafukovačky takže není problém přespat na zemi.
Bóža+ 01/04+12/05+09/08 29331

Re: Re:

3.10.2008 17:21:35
Andílku, myslíš, že bys mi mohla hodit fotečku těch botek na mail?? Já bych je možná vzala.. Jiřik má teď nožku mezi 25-26, ale 17cm by bylo přesně akorát. Díky.

Jo a musím kouknout na mapu jak daleko to vlastně máme do té Příbramy.
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: Halo, halo...

3.10.2008 17:21:16
Já jsem přečetla celý Tomíkův příspěvek. Hodně hezky napsané, hodně na přemýšlení - já tady nad tím dumám od rána. Já třeba nemůžu souhlasit s tím, že žena vždycky ví, co má dělat. Já teda absolutně nebyla ve stavu vnímání a kdyby mi doktor řekl, že mi uříznou nohu, protože mi to pomůže, tak bych souhlasila.
Na druhou stranu se mi líbí, jak to Tomík umí vystihnout a být fakt objektivní. A hezký je závěr - ne každý může rodit doma a ne každý v porodnici. Je fakt, že žena by si měla mít možnost vybrat. Proč to v některých zemích jde a tady se tomu tak vehementně brání? Pěkně si to rozebral.

A Ondatra - máš můj vřelý obdiv. Sice jsem tam chvilku viděla, jak je Ti to nepříjemné, ale zvládla si to s grácií sobě vlastní. Je dobře, že Ex-Ondatro ja super táta pro Terezku a zůstali jste přáteli. ALE HLAVNĚ je super, že máš teď svého Prince a jsi šťastná a spokojená. Přeju Ti ze ~s~, ať to tentokrát opravdu stojí za to a moc si přeju zprávu o //.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 98975  [Dalších 98845 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.