| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 98975  [Dalších 98835 >>]
Bóža+ 01/04+12/05+09/08 29331

Re:

3.10.2008 17:17:48
ahooj :-)

Kimi, prej abych si užila tu slávu :-D :-D... ssvých 5 minut slávy jsem si užila hned po porodu s tatínem a Edikem.. takže pohoda :-) Musím řečist ten tvůj porod.. taky ten članek od Tomíka..ale to bude chtít víc času.
Já jsme tentokrát měla porodní plán, kde jsem měla, že nechci porod nijak urychlovat (žádný Hamiltony, píchání vody, oxytociny,..) no nestihla jsme ho ani vyndat.. pak jsem si ho četly s PA po porodu na sále a upřímně jsme se smály.. ona jen tak prohodila.. "prej nechci porod nijak urychlovat, prosim vás, to nešlo zastavit" :-D

Ondatři, koukala jsem na tu vaši zpověď. Já u toho kojila, takže jsem to pěkně ořvala.. ty hormony se mnou cloumají jako šílený. Ale opravdu tě moc moc obdivuji ~s~
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: Halo, halo...

3.10.2008 17:03:45
ahojky,

jasně, u nás 2 místa určitě- když se MM přitulí, tak i 3 lidičky gauč pojme~:-D

Andílku, mám pro Tebe úkol. Myslím, že velice příjemný. Chtěla bych Tě poprosit, jestli by ses postarala o Santinky a dovezla je do Příbrami. Děkuju
Amélije 30817

Re: Halo, halo...

3.10.2008 16:46:35
horší je to s místem v autě, to máme plné, dopravit se musíte nějak sami
Amélije 30817

Re: Halo, halo...

3.10.2008 16:45:27
Di, k nám se určitě jedna rodina vejde, myslím že i Oluška nabízela místo, tuším snad i Kimik aurčitě ještě někdo další, tak já myslím, že můžete směle přijet ~;)
Diana & 2 čertíci 42307

Re: Halo, halo...

3.10.2008 16:41:26
Ondatři - děkuji moc za vysvětlení. Opravdu obdivuji tuto zpověď na tělo. Musela jsi si hodně zkusit, když Vás nechal zrovna, když jsi otěhotněla a navíc po takových útrapách o snažení. No o snažení vím také svoje. A kdy už nám ukážeš nějakou fotečku tvého prince. Nebo už nějaká někde je a já o tom nevím ?

Tak co děvuchy. Kdo by nás přichýlil na noc po narozeninové párty, kdyby jsme jeli? Já+Honzík, Jorgoš+Markétka a Vendy se také hlásí na nocleh s Emmičkou.
Ondatra a Terezka 5.12.05 21997

Re: Halo, halo...

3.10.2008 16:25:06
Vendy...bolo to v maji tohoto roku.
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Halo, halo...

3.10.2008 16:09:22
SEverko já právě myslela, že je to už teďkom v říjnu!No matka na mateřské no....~:-D Fotku pošlu
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Halo, halo...

3.10.2008 15:58:24
15.11. nejdřív jsem Ti do tabulky psala, že nepřijedete, pak zase že jó. Tak koukej poslat i fotku na dort, jo?
vendelina+Emmí+Johanka 24220

Re: Halo, halo...

3.10.2008 15:52:17
Ondatři fakt ti to tam moc slušelo a hlavně obdivuju, jak hezky a emočně usměrněně jsi mluvila, já bych se neudržela. No a ty poznámky, že ho něco stále moc štve..no to bych teda chtěla vědět co~:( A taky ta jeho poznámka, že neřekne s kým plánuje život....teď už je to jedno, teď máš přítele, ale předtím teda by tobyla pořádná pecka~;((A kdy to bylo točené?

Holky nikdo mi neodpověděl, kdy je ta oslava,v říjnu nebo v listopadu?
Ondatra a Terezka 5.12.05 21997

Halo, halo...

3.10.2008 15:10:53
Ďakujem za reakcie...Vendelíno Ty si číslo, Ty to vieš vždy tak pekne okomentovať...~:-D, som sa nasmiala.
Di, Zuzka, nie je naša Zuuuz. Zuzka je moja spolužiačka zo strednej školy, jedna z dvoch najbižších kamarátok. Bola mi aj pri pôrode Terezky, svedok na svadbe. Strašne veľa sme toho spolu prežili.

Ohľadom otázok na telo...nejako po tých 3 rokoch som už nemala problém o tom rozprávať a teda hlavne som nepovedala úplne všetko...V skutočnosti to bolo oveľa dramatickejšie...citovejšie a náročnejšie...ale s odstupom času sa človek snaží zabudnúť a radšej si pamaätať len to pekné. A nechcela som nijako poškodiť ExOndatrovi...aj keď teda jeho tri narážky na to čo mu na mne tak prekážalo...nechám to radšej tak.

Inak mám pocit, že to urobili celkom citlivo a snáď to niekomu pomôže...že sa to dá prežiť...
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 98975  [Dalších 98835 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.