| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 98975  [Dalších 98815 >>]
Bluni+2vejcevejci 32618

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 10:18:40
Oluš: :o))))) no stejčky má prostě Tibor nejlepší na světě...ale teda ta atmoška, ten interiér - to se mi moooc líbilo, i to okolí, jak už se tam jde, to je úžasné - "latríny" :o)))...akorát Mareček se tam bál jít, že je tam takový šero, ale překecali jsme ho...
Ondatra a Terezka 5.12.05 21997

Bre ranko...

3.10.2008 10:11:05
Di...specialne pre Teba (a samoska ak to niekoho zaujima) ~;), je to uz na nete.

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/familia/
Oluše+Neli05+Linda08 37381

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 10:00:09
Tomíkův článek o porodech...

http://web.ilom.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=125:porody-v-nemocnici-vs-porody-doma&catid=44:lanky-odjinud&Itemid=268
Oluše+Neli05+Linda08 37381

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 8:54:03
Jo Bluni, škoda, že jste si tu návštěvu té středověké hospůdky "zkazili" stejčkama u Tibora~;). Jinak se mě strašně moc líbilo to provedení.
Oluše+Neli05+Linda08 37381

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 8:50:03
Dobré ránko,
Vendulíno!!! Kde jsi?

Boženko, nádherný porod, já se s tim s prominutím s... vždycky tři dny a ty to máš na 6 kontrakcí!!! Rozhodně bych se k příštímu porodu zařídila na doma~;). Když budeš chtít, dáme ti s Jani přednášku~:-D.

Bram, takovýhle lidi prostě postrádají empatii.~Rv

Razíme na chalupu, ještě teda pokoupit něco v Pze a pak hurá makat na chalupu, musíme ostříhat stromy, křovinořezem vysekat půlku louky a nařezat dříví na zimu.
Bluni+2vejcevejci 32618

Re: Pátek, blázni mají svátek!

3.10.2008 8:42:55
Severko - nevím, jestli to znáš, ale kámoška má super tip, jak zatočit s oparem: namazat ho OČNÍ MASTÍ S AZULENEM~g~
jelikož se snažím všechny dobré rady uládata, tak cituji:
"na opar je úžasná OČNÍ mast s azulenem. název vědět nemusíš, prostě řekneš oční mast s azulenem. Je to malilinká tubička s uzoučkým úzkým hrdlem, asi jako je opthalmo septonex nebo opthalmo framykoin. Mažeš pusu nějakým lojem ? Jako prevence je úžasná pravá placenta (zelená tuba), stačí ráno a večer před spaním a už nebude vědět, co je opar"
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: Pátek, blázni mají svátek!

3.10.2008 8:38:54
jé, teď je mi to blbý, že jsem tam ten můj popis porodu dala - ona mě Boža vyprovokovala, ale zase ji nechci připravit o její slávu - přeci jenom si ji zaslouží mnohem, mnohem vícR^R^R^
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Pátek, blázni mají svátek!

3.10.2008 8:32:37
Dobré ranko!

Tak jsem si dala hned poránu emoční nářez - dvojtou porci těch vašich porodů, to je mazec!

Bóžo, u nás to bylo podobně, třetí porod fakt pohodička a čtvrtý bych asi už taky nestíhala do porodky ~:-D. Kimi to měla hezky akční od rána až do večera R^.

Klube se mi opar, paráda! ~:(~:(~:( Včera večer jsem byla docela hodně unavená, tak asi nějaké oslabení a hned je to tady.

Chtěli jsme jet dneska na ten veletrh hraček, ale taťkovi se vůbec nechce. No, já bych to i dala, i když je to s holkama bojovka, spíš bych pak potřebovala nakoupit nějaké oblečení v Letňanech. No uvidíme...
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 8:23:11
a tohle by se mohlo líbit třeba Báře - ta myslím ráda jezdí do Průhonického parku

Kdy? 4.10.2008 - 5.10.2008
Kde? Praha (kraj: Hl. m. Praha)
Co? Sport, závod, soutěž (Pro celou rodinu)

Dvanáctý ročník akce Pohádkový les v Průhonickém parku s pohádkovými postavičkami. Bohatý program pro děti: pohádková cesta a řada doprovodných programů, hry, soutěže, dětská tombola, jízda na koních a ponících, lukostřelba, lanový most, vystoupení klauna a mnoho dalšího.
Hlavní pohádková cesta je dlouhá 3,5 km a je na ní dvanáct stanovišť, kde děti absolvují soutěže a samozřejmě obdrží odměnu. Stanoviště je obsazeno pohádkovými postavičkami, které zajišťují v maximální možné míře komunikaci s malými návštěvníky.

Pořadatel: JAKA
http://http://www.kouzelne-brcko.cz/zabava-se-sippym/akce-pro-deti/
Kimik+Adélka+Míšánek 31494

Re: a ještě tipy pro Pražandy

3.10.2008 7:49:34
sorry 2x to být nemělo - za chvíli bude celá stránka jenom mojich příspěvků - haha
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 98975  [Dalších 98815 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.