| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 17861  [Dalších 17821 >>]
Ikula 27147
19.6.2013 17:13:30
Tak Hani, ta naše dr. už nové pacienty nebere :-( Ale taky mi doporučla ten dům zubní péče na Praze 10, že to tam s dětmi umí, tak snad to půjde tam ....
Monika+Bětka 4/06+Theo12/07 39706
19.6.2013 8:21:39
Hani, my taky chodíme do domu zubní péče na Prahu 10. Jsem tam spokojená, jsou tam opravdu zařízení na děti. Dokonce mají nad křeslem monitor a pouští jim pohádky:o))
Děti už tam zvládly několik vrtání i trhání. Bětka úplně v pohodě, ta se nebojí.
Ale Theo měl taky problém, ve 3 letech mu vrtali a to byla scéna něco jako popisuješ ty. Nakonec jsme přišli jindy, nechali jsme mu dát ten oblbovací sirup. Pak jsme ho chválili, jak je dobrej, že to zvládl a že to vlasně nic nebylo. To mu dodalo sebedůvěru a už se nebojí. On totiž věděl, že byl u zubaře, ale nepamatoval si nic špatného.
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
16.6.2013 21:07:55
holky jste zlaté děkuju za podporu,jsem z toho nějaká špatná,byla díky vám už ne!
dirty+tobík 4/06+sebík 4/09 33455
16.6.2013 12:43:23
čau Hani,

chodíme taky do Domu zubní péče, doktorka je dobrá, Tobík má hroznej strach, většinou mu musím držet ruce, minulý týden šel na křeslo sám, ale byla to jen prohlídka bez vrtání a bylo to poprvé co takhle šel :) Uvidíme za týden. Ale ta naše dr. je dobrá, zkus se tam objednat. My teda chodíme na Prahu 10.
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
16.6.2013 8:16:32
Ikul čte se to báječně,no Dan se taky do jisté doby nebál,ach jo kdyby brala jedno bojácné děcko nad kterým dr."zlomila hůl" tak by to byl zázrak,no nic pořád mám ještě ten dům.díky moc za zeptání to bych byla velmi ráda.~x~
Ikula 27147
16.6.2013 7:16:08
Hani,
naše zubařka o sobě tvrdí, že sama měla v dětství panický strach ze zubařů ~:-D, a proto bere jako prioritu to, aby se jí děti nebály. Pamatuju se, jak jednou jako dvouleté vrtala Ellence kazík (víc jich holky naštěstí neměly) a Ellenka na to jaký je i teď uplakánek, neměla ani slzičku. Andrejka jednou snědla sestřičce svačinu (protože já byla v křesle s Ellenkou a všichni v ordinaci se točili kolem ní) a paní doktorka jí chtěla přidat ještě svojí ~t~. Naše holky se prostě k zubařce těší. Ale je fakt, že kromě toho jednoho kazu, který byl už dávno, nemají žádné komplikace.
Jediné nevýhoda té zubařky je, že je upovídaná, a tudíž se jí prodlužuje čas, po který se věnuje pacientům a málokdy se mi stane, že nás vezme v dobu, na kterou jsme byli objednáni.
Je to Mudr. Kohlíková, ordinaci má v ulici Za školou, Praha 9 - Kyje, ordinaci má spolu s manželem zubařem v rodinném domě, a je to doopravdy max. 5 minut pěšky od vlakové zastávky Praha - Kyje.
Jenom nevím, jestli ještě bere, ale kdybys chtěla, tak tam v úterý zavolám. (V pondělí mám pekelný den.)
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
15.6.2013 21:13:46
Ikul no na trati úlně ideal,potřebuju někoho kdo si dá s ním záležet a zbaví ho postupně tý nedůvěry,kterou má taky díky např ORL.
Ikula 27147
14.6.2013 19:26:34
Hani, my máme skvělou zubařku, s dětmi to umí úplně báječně a navíc by to bylo pro vás dobře dostupně, protože je to na železniční trati do Prahy. Kdybys chtěla, najdu na ní kontakt.
hana
  • 
14.6.2013 13:23:43
leni díky zkusím to
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
14.6.2013 8:57:06
Hani, tady odpoved od nasi zubarky :

Dobrý den, moc zdravím, Bohužel, sama jsem neskutečně zaneprázdněná, v tuto
chvíli mám první volný termín na 1.10., proto nejsem schopna přijmout jak se
říká, ani nohu. Občas rodičům s dětmi dávám doporučení na Dům zubní péče o
děti a rodinu- MUDr. Jiří Pekárek ml., mají v Praze již asi 3 centra, zkuste
dát kamarádce kontakt tam- lze lehce najít na netu. Specializují se převážně
na děti, tak snad mají spoustu zkušeností i s obtížněji ošetřitelnými
jedinci.....S pozdravem Helena Šprinclova
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 17861  [Dalších 17821 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.