| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 63495  [Dalších 63415 >>]
Danula83 46556

Re: po xxxx letech opet tu :o)

20.8.2008 8:37:21
Teda ta vypadá už taková dospělácká :) Já mám doma pořád miminko,když to tak vidím...
Schadow,tak co miminko?Doufám,že se drží zuby nehty.
Já jsem v nějakém 12.tt,tak snad je ta nejhorší doba za námi :)
Olíku,taky si vás pamatuju.Gratuluju k těhotenství,ať jde všechno tak,jak má.
Zuzka+03/93,05/97,06/06 71389

Re: po xxxx letech opet tu :o)

18.8.2008 21:52:16
Maruno, to mě potěšilo, že si si vzpoměla a i na tu ruku..
A co Filípek?
Co nočník, a mluví něco?
Eliška nočník uplně bojkotuje a mluví fakt jen málo..skoro vubec Rv


A jedna aktuální z dovči Elišky


Blaženka+Emma6/06+Nella9/09 37422

Re: po xxxx letech opet tu :o)

16.8.2008 20:22:29
Ahoj Olíku a Viktorko:o))

Já si na Vás pamatuji:o) jsem ráda že jste se ukázaly holky.
Jenže sem na diskuzi už pár měsíců nějak moc nechodíme a jsme na uzavřené diskuzi SZ. Takže i deníček je už trochu zapomenut a fotky už se tam moc nedávají:o( což je škoda, ale myslím že jich tam opravdu hodně za tu dobu co jsi tu nebyla přibylo.....
Já ti udělit přístup nemůžu, ale můžu o tom napsat na diskuzi SZ a dohodnout se tam. Ale je to opět asi o čestějším přispívání atd..... ale do toho tě každopádně nutit nechci:o)

Zůstalo nás tak 15-20 holek co se na pokec slejzáme pravidelně a i se vlastně docela stýkáme na srazíkách i několikadenních:o)
Spousta holek už má druhé mimi a stále se na testíchách u dalších objevují //, u mě to teda zatím nějak nedopadlo, ale nějak neřeším a nechávám tomu volno.....

Takže se budeme těšit a kdyžtak vhoď nějakou aktuální fotečku ať víme :o)))

Mějte se zatím krááásně páá
Olik +Viktorka05/06+mimisek 39051

po xxxx letech opet tu :o)

15.8.2008 13:14:48
Ahojky holky, jsem tu snad po dvou letech od porodu...nejak neni casik a radeji, nez travit casik na netu jsem se rozhodla venovat se male Viktorce :o) Pamatujete si jeste na me? Viki se narodila snad jako jedno z prvnich miminek a jeste k tomu skoro o mesic driv...ale vse zdarne dohnala a pokud se mi podari ziskat zase opravneni dostat se do fotek a pridavat, tak tam neco vlozim. JInak viki jsou 2 roky a dva mesice, cekame dalsi miminko - jsem prave cca ve ctvrtem mesici tehu a je to opet krasny pocit, akorat si to uz nemuzu uzivat v klidu jako driv, protoze to nase sidlo je desny eeero :o)))
Maruna +Filip 06 + Sára 09 67490

Re: Gratulace

13.8.2008 13:45:44
Ha, jsem to poslala dřív než jsem zamýšlela:))))
Filípek je dlouhatánskej a hubenej, no ale na Kubíka teda nemá ani náhodou:)))))
Nočník máme v merku, mluvení jakž takž, je srandovní, co pořád vymejšlí.
Maruna +Filip 06 + Sára 09 67490

Gratulace

13.8.2008 13:18:36
Ahoooj
Zdravím všechny po delším době a připojuju se ke gratulacím Shadow) at je vše OK, to byl teda frčák;)a Billy, všem krásné a bezproblémové těhu.

Všechny fotky dětiček jsou super.

Marti, to jste si dovču užili,co? Dvojčátka vypadají nad míru spokojeně.

Zuzko, ahoj? Co manža, už má ruku OK? doufám,že se máte krásně a vlož fotečku Elišky, jak nám povyrostla.

My se máme fajn, jen ted vlekle marodíme, až to vygradovalo ve slušnej zánět průdušek, je to boj;((,
Grem + Tomáš 97 + Karolína 06 43778

Re: :-))

9.8.2008 13:54:29
tak držím palečky....R^~s~
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373

:-))

4.8.2008 0:02:17
ahojky

já sem v SO zkočila v Mulačovce u nás vPlzni začala sem krvácet a šílené křeče,ale našteští vše ok.dr.mi napsal magnezium.a už sem viděla naší fazolku.srdíčko bylo vidět,ale slaboučce,ale říkal,že v utery až pujdu ke svemu dr.na utz už by mělo být hezky videt ..

tady je naše fazolka (je to ofocene)skaner maji naši..


a zde fotečky http://ruzza.rajce.idnes.cz/Vikend_1-3.8.08/

Billy-taktéž gratuluji budem mit zase skoro stejne stare dítka ;)

a metříček

od manži jsem dne dostala svazek porku(jim ho v kvantech pořád-ne ted kvuli tehu)a na něm mašli tak jsem byla stastná mnohme vice než za kytku mam ted zásobu a muj žaludek si přijde na své..R^

5.8.jdu na utz tak doufám,že ~s~ už bude pořádne videt..
Grem + Tomáš 97 + Karolína 06 43778

pozdrav

3.8.2008 20:00:07
ahojky, zdravím po dlouhatánskééé době......

tak to jsme my...aktuální fota..






Kája je zlatíčko...vysmáté spokojené dítko, které ale si dokáže prosadit svou...

krásně mluví..opakuje jak papoušek a už i odpovídá a mluví souvisle a hlavně to má hlavu a patu...konečně spinkáme celou noc...plínky akorát na spinkání...jen ten dudlík na spaní se nám nedaří odnaučit.....golfky nepoužíváme-chodíme po svých....už nám chybí jen 2 stoličky...

gratuluji všem těhulkám a všem novým mimískům....
my už další neplánujeme....já asi půjdu na zmenšení prsou...
jinak se máme fajn...syn leze do puberty a už ho honí holky-on si z toho zatím nic nedělá...k jeho "poruše" spějeme k nějakému normálu...docela se zklidnil...uvidíme co na druhým stupni ve škole....
tak to by bylo asi vše...mějte mooooc fajně...;)
Danula83 46556

Re: Ahojky

3.8.2008 10:36:06
Moc zdravím :)
Teda to jsou zprávičky,moc gratuluju :)
Billy,chodíš na jinou diskusi nebo nejsi vůbec u netu,že ses tak dlouho neukázala? Ptám se čistě ze zvědavosti :)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 63495  [Dalších 63415 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.