| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6461  [Dalších 6401 >>]
Anita007 18430
7.2.2012 15:55:30
Gratuluju k miminku ~x~

No tak my na tu show jdeme za hodinu, už aby to bylo za náma ~j~
Teoreticky jsem tam mohla jít jen já s papírama a nahlásit odklad, ale chci, aby si to Tomík vyzkoušel, ať příští rok ví do čeho jde :-)
Ještě včera se mi zdálo, že je mu ten odklad šumák, ale dnes to vypadá, že se snad i těší, no tak to mu nemůžu vzít ~z~

Držte pěsti ~;((
HelenaPa 48800
7.2.2012 15:49:00
Tak to jsou dobré zprávy. ~R^
Lefff 13513
7.2.2012 15:31:20
Tak oprava - A. se prý sekla, beruška má 48cm :-)
Lefff 13513
7.2.2012 15:12:34
"Ahoj, tak jsem tu. Narodila jsem se ve třičtvrtě na devět s váhou i mírou úcty hodnou. Dvě kila šedesát a 45 cm. Já i maminka jsme v pořádku. Vaše Annemari."

~x~~s~~x~

Kapesní princeznička... :-)
Lefff 13513
7.2.2012 14:06:35
Podobnou akci jsem zažila koncem 8. měsíce těhotenství se Sofčou. Velmi blízká kamarádka a kamarád slavili dohromady 80. narozeniny (30 a 50) na lodi, na tu párty nešlo nejít. A druhý den mě čekala více než šestihodinové testování z AJ - dělala jsem CAE a potřebovala to udělat.
Aspoň si při té akci vyčistíš hlavu a na chvíli zbavíš mozek stresu z toho, co nastane další den.


Tady je pořád zima jak v ruském filmu ~l~ Dvakrát jsem dneska vylezla s dětmi před barák, jen abych si přebrala zásilky, a hned se oba draci stereo rozkašlali. Takže budeme doma zalezlí ještě alespoň den dva a léčit se.

Ariela5 už má berušku určitě u sebe - těším se, až dá vědět :-)

Mr. Miçkey 124689
7.2.2012 12:15:29
Drzim palce at vse dobre dopadne ~;((

Koukam na vase zapisy, my jsme o takovou show prisli... diky vseobecne skolni povinnosti od urcityho data neni co resit, dite se do skoly proste prihlasi. V patek mame uz prvni rodicak pro prvni tridu~e~ tak jsem zvedava co se dozvime. Pokud tam teda pujdu, docela to koliduje s moji pisemkou z anglictiny... jesteze ja ve skole skoncim driv jak Misa nastoupi, koukam ze by se to tlouklo~:-D

No a Spiro ma ve ctvrtek balet, prvni hodinu~:-D zarli na Misu ze tanci nekolikrat tydne, tak zacne aspon v baletni pripravce (cokoli jinyho je az od 5ti let). A Misa ma za mesic prvni vystoupeni, tak jsem na nej teda zvedava, jednak je neuveritelne stydlivej a jednak se uci dve choreografie protoze ma tancovat dvakrat. Bavi ho to teda ohromne, ale znamena to dojizdeni a pro kluky minimum volnyho casu... a pro me taky, dost mi vadi ze treba generalka (na ktery musi bejt) je 18.3. odpoledne a pravdepodobne se protahne pozde do vecera, pricemz 19.3. rano pisu maturitu z matiky~l~
HelenaPa 48800
5.2.2012 11:39:06
Taky zdravím všechny Áčka a přeji ať to všechno dobře dopadne. ~;((
Lefff 13513
5.2.2012 11:04:58
Ahoj Arielo5,
držím pěsti ~x~, ať jste brzy obě v pořádku doma, a těším se na fotky :-)
Ariela5 50189
5.2.2012 9:03:23
Ahoj holky, tak se mi to šíííleně krátí, zítra nastupuji do nemocnice. Menší holky jsou u maminky v Praze a teˇd mi maminka volala,že je děda nechodící. Já bych potřebovala aby u ní byli ještě týden a teď nevím co s tím.Asi zíta pošlu Luboše jak mě odveze do porodnice k našim pro holky a co pak to nevím, asi bude muset zafungovat jeho otec. Když má Luboš ranní tak odjíždí ve 4 ráno a když má noční, tak to by vůbec nešlo. Nevím co s tím. Achjo. Snad bude tatínkovi lépe a holčiny tam zůstanou ještě ten týden.~7~
HelenaPa 48800
3.2.2012 11:40:42
Sofinka je šikulka a určitě to zvládne s přehledem levou zadní ~R^
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6461  [Dalších 6401 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.