| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 6461  [Dalších 6381 >>]
Ariela5 50189
27.1.2012 16:23:35
Ahoj, já byla moc spokojená na Bulovce u primáře, ale nevím jsetli ta ještě bere.
Jinak holky jsou celkem v pohodě, astma a topie je pořád, Anuška stále chodí a je moc houževnatá a bojovná, takže si neztěžuji, dodává mi sílu a energii.
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
27.1.2012 16:18:45
Ahoj Adélo, jak je na tom Anetka zdravotně?
Taky si užíváš...
koukám, samé zamotané životní příběhy ~a~
já tedy musím zaťukat, že u nás v pohodě, smaozřejmě se někdy chytnem, ale tak nějak v normě ~t~
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
27.1.2012 16:16:06
Mickey, jo, atopik, astmatik... Tomášek to vychytal :-(
Budu ráda, pokud tu má někdo podobný problém - vím jen o Lvici, té se zeptám určitě :-), když mi písne kontakt na nějakou dobrou imunologickou ordinaci v Praze, zatím je Tomík registrovaný v Šumperku, ale po přestěhování sem na kontroly jezdit nechci ~t~
Ariela5 50189
27.1.2012 16:08:43
Mickey myslím že mě znáš, dřív jsem měla ikonku áčka - dcerky Adéla, Anetka, Alžbětka no a teď ... Annemari
porod se pomalu blíží. Co se mezitím stalo? rozvedla jsem se a čekám další mimi s novým přítele a už končím. Manža ex dost často prudí, hlavně teď co se mi blíží porod, docela mě to dost dostává. Jsem unavená a pořád se mi chce plakat.
Bětulinka je s Anetkou teď u babičky a učí se u ní. Doufám, že mi tam moc nezvlčí.
Já bojuji s nevlastním synem, kterého má přítel v péči (zaplať pánbůh za dcery) je mu 14 a asi budu vraždit.
Jak čtu, tak už jsme skoro všichni prodělali s ratolestma zápisi - gratuliji, my se rozhodli pro odklad, tak teď musím do toho jít. Bet je hodně malinká a myslím si, že jí rok neublíží.
Mickey.de
  • 
27.1.2012 15:16:37
No jo, a kdyz si vezmes ze 3 tydny pred maturitou mam operaci, pak soud... blbej timing :)

Svestko, on ma astma nebo tak neco? Zni to dost hrozne :o

A me boli zub- moudrak, jdu si hledat novyho zubare (tj mesic cekat na termin...)- stavajici zubar je exovo kamarad :( To zas bude dilo, po tom excesu pred 6ti lety v Praze mam ze zubaru fakt docela hruzu a chodim k nim ne za pet minut dvanact, ale spis minutu po dvanacty :) takze zmenu zubare nesu velmi tezce. Ale nechci riskovat ze se tam s nim potkam.
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
27.1.2012 14:40:26
Lvice, z rýmy šílím hlavně u Tomáška, automaticky to znamená zvýšit dávky flixotide a v případě kašle ještě ventolin. Jsem zvědavá, jestli se neustálých kontrol na imunologii někdy zbavíme ~d~
Anita007 18430
27.1.2012 14:25:48
Mickey tak to je mazec ~:( Fakt by mě odvezli, kdybych k normálním běžným problémům měla něco takovýho ~a~

Jinak já je po něm nechci psát, jen poznávat. No ale já mu to píšu, tak ať to nepíšu blbě, že jo :-)

Venku je nádherně slunečno, tak jdem načerpat trochu toho vitamínu D :-)
Mickey.de
  • 
27.1.2012 13:43:15
My mame taky s Misou a Maiou pyzamkovej den, Misu uz kasel castecne presel takze tu oba radili jak cerna ruka- dvojice Spiro+ Maia by byla vyrazne klidnejsi :/ Maia je hroznej posuk a chytne se kazde kraviny, podarilo se ji rozbit nejakym zahadnym zpusobem rost Misovi postele (Misa teda tvrdi ze Maia skalala a zpivala a skakala, az se najednou i s matraci propadla :D )

Na psani cehokoli krome eventualne podpisu bych se vybodla (a to muze zkratit na prvni 3 pismenka :D ), vetsinou kdyz uz tak spis chteji pismena poznavat a cisla pocitat (kolik mam v ruce kulicek...) ne napsat- teda podle mych dosavadnich zkusenosti s mistnimi
prohlidkami. Detskej doktor mu napr na papir nakreslil radu trojuhelnik- kolecko- ctverecek- krizek a chtel ji pod to prekreslit. (Misa to udelal a vedle nakreslil dinosaura :D ). Jo a nechali ho vystrihnout nakej slozitejsi tvar, tusim sneka s ulitou a tykadlama.

Jinak drama s exem pokracuje, zas mi volali ze skolky ze tam byl ackoli mu to zakazali :( zenska z uradu pro mladez jako vzdy nedostupna, ucitelka ho po 10 min vyhodila s tim ze si ma pockat na soudni rozhodnuti. A od pondelka bude celej areal uzamcenej (docela pakarna, protoze krome nasi skolky a skoly jsou v budove jeste 2 tridy jiny zakladky ktera s uzamykanim nesouhlasila, takze se to muselo resit pres mesto pod ktery spada) a pravdepodobne si Spiro s Misou nebudou moct hrat odpoledne pred vyzvednutim venku pred budovou ale budou muset byt zamceny s jednim z vyucujicich vevnitr :/
Švestka,Vojtík06&Tomík08 23808
27.1.2012 13:30:07
Anit, máme opačný problém, tedy donedávna, snad už jsme si to vysvětlili ~;)
Vojtíšek všechno odkývá, že ví, rozumí, umí (písničku atd) a pak když by to po něm někdo chtěl, by asi koukal ~y~
Anita007 18430
27.1.2012 12:40:41
Švesti no právě, může tam být cokoli, tak se snažím ho aspoň částečně připravit. A čísla už umí většina dětí tohoto věku, spíš si říkám, že jsem s tím měla začít dřív ~d~
Mohlo by mi to být jedno, když má jasný odklad, ale nechci, aby z toho měl špatný pocit pro příští rok.
Navíc když neví do čeho jde, tak má tendenci úkoly vzdávat dopředu. Je schopný říct "nevím" i na sebelehčí věc a bohužel spousta lidí to vezme jako fakt a ani se nepokusí to z něj vytáhnout. Což je taky důvod odkladu, ve škole se ho nikdo doprošovat nebude, aby něco dělal.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 6461  [Dalších 6381 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.