| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 42217  [Dalších 42177 >>]
Petra+Dan+Gábinka 86064

první bouračka

2.10.2008 20:05:19
Pěkné dopoledne,Luci,to je fakt dobrý nápad s tou vakcínou,jednu dát v listopadu a pak po novém roce :-)!taky jsem o tom přemýšlela.A asi jsem se rozhodla pro.

Taky jsme měli první bouračku ~;(( Daneček sjel po straně postele a než stihla maminka Danečka chytat tak se praštil o pelest do pusinky.Narazil si horní patro a roztrhl si uzdičku mezi rtem a dásničkou.No řeknu vám to bylo krve a křiku a já málem dostala infarkt.Daneček nebyl k utišení.Tak jsme ledovali a ledovali,aby mu to moc neoteklo.Nakonec se mi podařilo odvést pozornost a pak to bylo už v pohodě.Jsem docela ráda,že jsme dosud bez zoubků,že si s nima nic neudělal.Jen doufám,že nemá nic se základama zubů.Na jednu stranu si říkám,že takových bouračk ještě bude,ale na druhou stranu si strašně vyčítám to,že jsem na něj měla dávat větší pozor.~;((~;((
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: něco víc

2.10.2008 19:20:04
No jo, malej Mišáček slavil :-), od nás taky vše nej ~s~
Miru, já mam od nich nejradši píseň: "Mein Herz brennt". Poslouchala jsem je hodně v autě, když jsem frčela do práce, měla jsem dobrý autorádio, než mi ho vykradli. A to byl vzpruha po ránu, sem pak naběhla a úkoly řešila jedna dvě.

Péťo, Danča mi teď taky hůř usíná. Myslim, že je to zoubkama. Nenechávam jí ale vyřvávat, když nekňourá (to jí necham v postýlce), ale brečí, tak jí vyndam a pak jí zkusim dát spát znovu tak po půlhoďce. Dopoledne spinká hoďku, hoďku a půl, odpoledne půl hoďky, hoďku a párkrát nespala odpoledne vůbec. V kočárku mi neusne ani za nic. A v noci s dvěma, třemi nakojeními 11,12 hodin.

Danuš, tak ať to švagrový všechno dobře probíhá a narodí se jí zdravoučký děťátko. Jsi mi tim připomněla, jak mi urychlovali porod, pač jsem rodila hodně dlouho (ale zase kontrakce asi nebyli tak silný, že sem normálně konverzovala a netrpěla), kapačky, co mi dávali nezabrali, říkali něco o invertní děloze či co
~:-D - že to prej na mě nefunguje ~:-D.

Miru, to je pěkný zpestření při čtení příspěvků, ta hudba, co vkládáš ! R^R^R^
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: něco víc

2.10.2008 14:08:55
Já jsem tu!!! Ale jen na chvíli. Musím jít něco zase dělat, no jako vždy, že.
Děkujem s Míšou za přání :-).
Včelko, je tam pár interpretů, které mám taky ráda, ale bezkonkurenčně nejlepší jsou Rammstain. Já mám ráda tuhle

http://www.youtube.com/watch?v=nHWicNDkbpw

nejvíc od nich. Ale jinak posloucháš podle mě hodně dobrou hudbu.
Musím se pochlubit, jsem si vybojovala myčku novou. Tu starou jsme měli v opravě a vůbec se neobtěžovali nám dát celejch 30dní nějak dát vědět, co s ní je. Tak jsme v pondělí, to byl 32den od odvozu, začali to řešit a oni nám začali, jako servis tvrdit, že poslední den maj to pondělí, protože třicátý den byla sobota, tak že pondělí. No volala jsem právníkovi, dohadovala se skoro celý den s někým, pořád mi někdo ze servisu volal, ale nakonec jsem jí vybojovala a máme doma jinou značku-prej lepší a hlavně novou!!! Takže znovu dvouletá záruka. Tak doufám, že půjde. No takže je pěkně zasloužená, protože tu první jsem měla z porodnýho-vyhekanou a vyrozenou a teď ještě vybojovanou :-).
Jinak jsme dneska byli sbírat s Lukajdou ořechy. Je jich strašně moc a hodně padaj, jak je vítr. Mišák pěkně spal a Luky chvílema sbíral a chvílema si hrál. No labůžo na nervy :-). Tak se mějte hezky. Jo a jsem ráda, že je synkovi dobře Radu. Ahoj
daniela Králová 82794

dobré ránko

2.10.2008 10:17:02
ahojky,kde jste kdo??

teď jsem zkoukla kalendář a přeju opožděně Mišákovy k svátku.~s~

ty bouračky jsou vždycky nepříjemný.teď před chvílý jsme měli taky jednu.do pusy,až tekla krev.no zuby držej,tak snad to bude OK.ale takovejch asi ještě bude~:(

tak zatím papa.


ps:švagruše už je od včera v porodnici na vyvolání-a furt nic.prej ani nemá bolesti a neotvírá se.celá rodina čekáme kdy UŽ....
Petra+Dan+Gábinka 86064

Pěkný večer

1.10.2008 20:14:04
Ahojky,

nějak se mi sem zkopírovala omylem znovu ta bouračka....

pečivo dávám Dandymu taky suchý,má ho tak nejradši,rohlík do ruky je uplne nejlepší.Chleba mu lámu do pusinky páč když jsem mu zkusila dát kousky,tak by si je do pusinky narval nejradši všechny najednou....Někdy ale dostane s máslem,to když ho jím já namazan a Dany škemrá :-)

Dneska byl Daneček pěkně protivnej,to byli scény než usnul,se spinkáním nám to teda moc nejde.Spí během dne 2-3x jen po půl hodině.Tak nevím.Šťastné ty maminy co mi říkají jak jim děti spějí třeba 2,5 hodiny 2x za den...a ještě mi neusne jinak než v kočárku a když se opovážím zastavit a nechat ho spinkat venku,je během chviličku vzhůru.Nemáte nějakou radu?

Radko,je skvělý,že je už malej v pohodě~:-D
Petra+Dan+Gábinka 86064

první bouračka

1.10.2008 20:01:22
Pěkné dopoledne,Luci,to je fakt dobrý nápad s tou vakcínou,jednu dát v listopadu a pak po novém roce :-)!taky jsem o tom přemýšlela.A asi jsem se rozhodla pro.

Taky jsme měli první bouračku ~;(( Daneček sjel po straně postele a než stihla maminka Danečka chytat tak se praštil o pelest do pusinky.Narazil si horní patro a roztrhl si uzdičku mezi rtem a dásničkou.No řeknu vám to bylo krve a křiku a já málem dostala infarkt.Daneček nebyl k utišení.Tak jsme ledovali a ledovali,aby mu to moc neoteklo.Nakonec se mi podařilo odvést pozornost a pak to bylo už v pohodě.Jsem docela ráda,že jsme dosud bez zoubků,že si s nima nic neudělal.Jen doufám,že nemá nic se základama zubů.Na jednu stranu si říkám,že takových bouračk ještě bude,ale na druhou stranu si strašně vyčítám to,že jsem na něj měla dávat větší pozor.~;((~;((
daniela Králová 82794

Re: u doktorky

1.10.2008 12:49:13
Radko,to je dobře že už je malej OK.R^

Včelko,to snad néé~:-D.teď má uplně nejradši od Děda Mládek Ilegal bend-Vlak jede do Prahy.už to umí pulka třídy ve školce,tak to spíš bude u zápisu zpívat.a tanyny,nedělá-vrtí zadkem a brejkuje po zemi~j~
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: u doktorky

1.10.2008 12:15:36
Radko, přeju, ať vám to dopadne dobře.
Danče jsem namazala jednou chlebík máslem a překvapivě se pustila jen do másla, slízala ho z chleba, máslo měla až na čele, ve vlasech. Jinak pečivo dávam bez, suchý a jak chutná!
Když jsem sem vložila odkazy na hudbu, tak jsem se zarazila, jestli si pak nebudete myslet, že jsem divoká nezodpovědná máma, když posloucham takovou hudbu. Myslim, že jsem normální. Ale ohlasy dobrý, jste fajnový no ~:-D
Danuš, děti budou při nástupu do školy na požádání, aby zazpívali obl. písničku zpívat Rammsteiny a místo tanečků taniny tanyni pogovat ~:-D~:-D~:-D
Radka,David10/05+Gabča11/07 38638

Re: u doktorky

1.10.2008 11:26:05
Tak hlásím, že Davídka mám bez teplot, řádí, prudí. Žabka, já i manžel jsme si nechali udělat výtěr z nosu a krku, tak čekáme na výsledky.

Zas běžím, bo mi to doma zboří, do školky prý až za 14 dnů, se s ním doma zblázním.

daniela Králová 82794

Re: u doktorky

1.10.2008 10:32:53
samozřejmě že né Dědí,ale dětí~:-D
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 42217  [Dalších 42177 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.