| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 42217  [Dalších 42167 >>]
daniela Králová 82794

Re: u doktorky

1.10.2008 10:31:55
jojo,tak pečivo,jako že teda namazaný chleba na kostičky vidím tak za rok~;)

a pro Mirku-v sobotu je Pohádkový les.začíná se v 16 hodin u Domu Dědí a Mládeže,trasa asi 7 km.lesem,se soutěžema pro prcky.jde se v jakémkoli počasí.konec ve 20 hodin.baterku sebou.tak kdybys nevěděla co dělat~:-Djá tam vysílám taťku s tchýní a Dádou.
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

Re: u doktorky

1.10.2008 10:21:17
Ahojte!
Tak to vypadá, že je to u každého doktora jinak. No ale jsem s ním spokojena. I když jsem si nedovedla představit pediatra jako chlapa, už jsem si zvykla a jsem ráda, že k němu chodíme. Když poslouchám jiné kamarádky (prvorodičky)jak jim doktorka neřekne nic o kojení a později o příkrmech a dá jim jen letáčky ať si to nastudují...to my dostali přednášku od naší sestřičky~:-D

Pečivo dávám od té doby co si o něj malý začal škemrat, když jsme jedli my...no holt chce papat s náma a to co jíme my. Tak mu vždycky odlamuju a dávám do pusinky. Mažu mu to, aby to neměl tak suché. Někdy mu to nakrájím na miniteňoučké kostičky.
Ondrášek mi teď nechce moc papat jogurty (dávala jsem florian). Chutná mu zato lipánek, ale ten mu nemůžu dávat často, je sice bez konzervantů, ale je dost sladký.

Včelko, docela dobrá hudba. Já mám ráda Divokého Billa. Ale poslouchám popík a v autě s taťkou i tucárny např. Taneční ligu.
Valsi 82350

u doktorky

1.10.2008 10:01:34
Ahoj holky,
nekde jsem slysela, ze je dobre kdyz jdete k lekari si dopredu na listecek napsat v bodech co chcete vedet....je fakt ze to vypada blbe (jak nejakej duchodce s alzhaimerem :-))) ale taky kdyz tam prijdu tak hromadu veci zapomenu.
Ja se teda zeptala neco ohledne krmeni, ale odpovedi se mi nedostalo..takze jsem pochopila ze doktorka pres to jidlo moc neni :-(
Jo a k tomu chlebu ...taky me to prekvapilo protoze mala taky nejradeji jen to uplne mixovane a chleba je pro nas daleka budoucnost :-( Jsme proste taky pozadu
~;((
daniela Králová 82794

Re: něco víc

1.10.2008 10:01:26
ahojky

tak u naší dr.je to tak že tam přijdeme už svlečený,posadíme na váhu,sestra zváží,pak ho dám na pultík nahatýho a dr. ho prohlíží.pindíka,kouličky,prohmatá bříško,poslechne hrudník,změří hlavu,obvod hrudníku-někdy.koukne mu na fontanelu,a přitom mu něco povídá a já taky.změří ho a pak mu dávám plínu.a mužu se ptát a dokud se mám na co ptát,tak si povídáme.

a ona se zase ptá co umí a tak...no a jestli se mi zdá že je v pořádku.pak se ptá na jídlo,mlíko,napíše vitamíny....

Petro,tak to je malej pěknej kluk.náš prcek měl při narození 3920g.~:-D

Lucinko,na pečivo nemažu nic,zkoušela jsem Perlu,Lučinu,máslo,ale malej to nejí,jen to matlá a hraje si s tim.a z pusy to plive.to spíš žvejká kousek suchýho rohlíku,nebo chleba v ruce v kočáru.

Mirko,tak ti přeju ať ti to nadšení na cvíču vydrží,já asi spíš začnu tím vínem,červenýho tu mám 2 lahve~:-D,když spaluje tuky~j~

Leni,na ordinaci jsem koukala taky,ale radši sem nic neřikala,byla by opět tichá domácnost.tada spíš tichý telefony.jsem tu taky furt sama.manž.je buď v jedný práci,nebo v druhý práci~;((volno jako takový má jednou za 14 dní.už mi to přijde normální,a na druhou stranu,mám klid a nikdo mi tu nedělá zbytečný vlny.ale jen mě to mrzí kvuli klukum.

Včelko,dobrý výběr písničekR^.taky bych si z tvé nabýdky vybrala,můžu??a já bych klidně malýmu i punk pustila.Dáda jako malej miloval Kabáty,Metalicu a Rammstein~:-D.hmm a vydželo mu to do teď.a třeba vůůůůbec ho nebere Dáda Patrasová a spol.za co jsem tedy ráda.já jí taky nemusím:-):-)
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: něco víc

1.10.2008 9:28:59
Proč to nefunguje?
Krucipüsk - Keltskej osud
http://www.youtube.com/watch?v=IhR5gngsBSs
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: něco víc

1.10.2008 9:13:40
Rammstein:
http://www.youtube.com/watch?v=L2gzibUvDzw
http://www.youtube.com/watch?v=9AlaJWliO7o
http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

Krucipüsk:
http://www.youtube.com/watch?v=IhR5gngsBSs
http://www.youtube.com/watch?v=1M-tFfziT8c

Dolores Clan:
http://www.youtube.com/watch?v=o4S23XiAmjQ
Taky posloucham Post-it, Kabát, Landu.
Ale! Což je teď možná pro vás překvapivý, tak i Folk, Folkrock.
Nedvědy, Nohavicu, Spirituál Kvintet, Žalman, céda spojení Hapka-Horáček. To všechno mam moc ráda.
tÁÁÁK Miru, máš co poslouchat, když budeš mít čas. ~:-D~:-D~:-D ha ha ha, to bylo vtipný, my matky a čas ~:-D
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: něco víc

1.10.2008 8:51:32
U naší doktorky je to zrovna tak, už dřív jsem si stěžovala, že to u ní běží jak na běžícím pásu. Ani se tada neměří (výška ani hlava), jen váží. Otázky na ní chrlim. A ona mi při oblíkání povídá o papání, teď i tom nočníku. Ale připadam si u ní jak blbec. Když se mě zeptá, na kdy jsme objednaný tam a tam a já to mam všechno jen napsaný, tak říkam, nevim, nevim, nevim. Nebo když se mě zeptá, co jí Danka nejradši, tak se mi vybaví jen banán. No, jsem prostě banán! Ona je na mě rychlá, hned pokračuje dál, já bych teď potřebovala víc času na promýšlení. No jo no ~f~.

S cvičením.... už jsem si taky byla vyzjistit v kolik a kde. Tam to zatim zůstalo, nějak se nemůžu dokopat dál. Večer jsem ráda, že mam malinko času, tak dohánim žehlení, mytí nádobí, vytírání a válení se u tv, časáku.
Koupila jsem si cd s cvičením s Davidem Hufem na novin. stánku za 49,-. Jsme se na to s Dančo koukli v sedě, poslechli a ..... ta lenost!!!!! ~:-©
Miru, jdu ti vytvořit přehled s odkazy. Ale někdy to hraničí i s punkem. To ale dítku nepouštim, s tim jen vzpomínam. Z popíku posloucham taky něco málo. Ale co tu nejčastěji hraje je zpívání s Beruškou nebo rádio. ~;)
Leňa + Dave a Kačka 32846

Re: něco víc

1.10.2008 0:05:58
Já nějak nemůžu spát. Dívala jsem se na ordinaci a jak si Sylva stěžovala svojemu Flintovi, že je pořád sama, tak jsem si začala taky stěžovat. Mužíček se na mě naštval a šel spát.

Valsi no právě mě taky schází takové ty rady od doktorky. Já jsem u ní jak zaseknutá a to bych se chtěla zeptat na tolik věcí. Všechno se mi vykouří z hlavy, když malá začne řvát.

Lucinko ráda bych poradila, ale Kačka je úplně někde jinde. My jsme se v jídle zasekli asi v 8. měsících. Takže všechno nahladko a začínáme s jogurtem. Jak ten chleba Ondráškovi připravuješ? Na kostičky? Promiň, ptám se jak hloupá.

Miry přeju ať ten elán do cvičení vydrží. Já bych taky měla. Zatím si jenom stěžuju, jak jsu tlustá. Potřebovala bych shodit asi 15 kg.
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: něco víc

30.9.2008 22:57:54
Ahojky Všichni :-). Mně se zase teda ta váha u Danečka zdá málo :-). Mně tam pořád ta jedna nula chybí :-). Ale je mi jasný, že tedy váží přes deset kilo, to jako zase jsem pochopila :-).
Tak jsem dneska byla zase cvičit. Budu chodit dvakrát týdně. V neděli a v úterý-paráda. Úplně tím žiju. Jak jsem už dlouho doma, tak je to takovej čerstvej závan návratu mezi "normální" ~:-D lidi :-).
No Radu, jakpak se má chlapeček?
Včelko, jaký se Ti líbí ty písničky? Ten rokec :-). Já zas vložím jednu, co se mi líbí, jo?

http://www.youtube.com/watch?v=ElY5Gr845Fw

Jo a taky jsem se dneska na cvíču dozvěděla, že ne bílý, ale červený víno sráží tuky v těle. Tak tu mám dvojku-hihi. Prej každej den dvojka je parádní. No tak musím dát na rady, nééééé ~:-D. Bane, já jenom po cvíču.
Tak dobrou noc
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

Re: něco víc

30.9.2008 19:34:51
Ahoj Peťo, mě se ta váha taky zdála hodně~:-D

U nás prohlídky probíhají tak, že příjdeme první k sestřičce, ta změří hlavičku, zváží nás a jdeme k panu doktorovi. Tam nás ještě sestra změří na délku. Příště to už prý bude ve stoje:-) no a pak náš pan doktor Ondráška poslechne, podívá se jak sedí a kontroluje varlátka a pindíka. A pak se ptá jestli kojím a jestli nemáme nějaký problém, pak co už Ondrášek umí a co říká a jestli se nepotřebuju na něco zeptat a pak jdeme.

Holky chci se zeptat co mažete na pečivo? Já máslo nebo lučinu, ale ráda bych něco vyzkoušela. Četla jsem, že už můžou prcci i drůbeží šunku...
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 42217  [Dalších 42167 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.