| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42217  [Dalších 42157 >>]
Valsi 82350

Re: něco víc

30.9.2008 17:36:12
Ahoj Leno,
u nas prohlidky probihaj tak ze malou sestra zvazi, zmeri hlavicku a pani doktorka jen poslechne a zeptala se na zuby...jinak nic :-( Trosku mi schazi ze by poradili treba s krmenim nebo tak neco...Kdyz tak ctu jak vam doktori pri kontrole radej s nocnikem nebo ty tablety na zuby a pod...u nas nic takoveho :-(
Petra+Dan+Gábinka 86064

Re: váha

30.9.2008 15:42:08
Koukám co sem to psala za nesmysly,na 10 měs. prohlídce měl 1028 g.Krom toho,že ho měřila a vážila,měřila velkou fontanelu,poslouchala srdíčko,ptala se co už umí,koukala jak sedí apod.,ptala na se první slova jaká říká,zkoušela sluch a zrak,jestli byl nemocnej,kojení,jídlo a tk co se dělo či změnilo od poslední návštěvy.To je asi vše.Momentálně si nic víc nepamatuju.
Petra+Dan+Gábinka 86064

Re: váha

30.9.2008 15:34:00
Je to zkrátka cvalda ~:-D ,při porodu měl 3720 g.Fotku určitě mám,jen nevím jak ji sem dát.
Leňa + Dave a Kačka 32846

váha

30.9.2008 15:31:00
Teda Peťo, tolik skoro neváží ani můj 4 letý syn. Nemáš nějakou fotku na pochlubení?
Leňa + Dave a Kačka 32846

Re: něco víc

30.9.2008 15:28:19
Radko to je hrozné, je mi Davídka líto. Přeju brzké uzdravení. Tady jsou zástupci od toho Justu http://www.just.cz/poradci/index_html . Ještě máme od nich tymiánovou mast.

Včera jsme byli i doktorky. Šla jsem tam kvůli těm vyrážkám. A to se podržte, prej jsou to štípance. Moc tomu nevěřím. Spojila jsem se to rovnou s 10. měsíční poradnou. Váží 8300 g. Míry nevím, pač ju nikdy neměřila. Dívala se jí do pusiny. Vypadá to že už budou zuby. Jak probíhájí poradny u Vás, kromě standartního měření, probíráte i něco jiného?
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: něco víc

30.9.2008 13:12:07
Ahoj všichni, jen na skok pozdravit, jede mi kámoška. Tak jsem vás rychle přečetla a chci se zeptat Petry s Danečkem, jestli si je jistá tou váhou ~:-D. Ahojky, napíšu až budu mít víc času.
Petra+Dan+Gábinka 86064

něco víc

30.9.2008 11:22:11
Jsme ze středních čech,bydlíme u Příbrami.Daneček se narodil 25.11. a je to pěkný kvítko.Zatím nemáme jedinýho zuba.Za což jsem zatím docela ráda,protože ještě kojíme a už mě i bez zubů docela slušně kouše,zatím se mi to nedaří odnaučit,popravdě ani nevím jak.Na 10 měs.prohlídce jsme měli 1280 g a 73,5 cm.Včera jsme byli poprvé na nočníku a hned jsme kakali a čurali,nějak jsme to náhodou chytli,dnes zatím nic.Spíš má ten nočník jako sedačku ~:-D
Petra+Dan+Gábinka 86064

první bouračkaD

30.9.2008 11:11:23
Pěkné dopoledne,Luci,to je fakt dobrý nápad s tou vakcínou,jednu dát v listopadu a pak po novém roce :-)!taky jsem o tom přemýšlela.A asi jsem se rozhodla pro.

Taky jsme měli první bouračku ~;(( Daneček sjel po straně postele a než stihla maminka Danečka chytat tak se praštil o pelest do pusinky.Narazil si horní patro a roztrhl si uzdičku mezi rtem a dásničkou.No řeknu vám to bylo krve a křiku a já málem dostala infarkt.Daneček nebyl k utišení.Tak jsme ledovali a ledovali,aby mu to moc neoteklo.Nakonec se mi podařilo odvést pozornost a pak to bylo už v pohodě.Jsem docela ráda,že jsme dosud bez zoubků,že si s nima nic neudělal.Jen doufám,že nemá nic se základama zubů.Na jednu stranu si říkám,že takových bouračk ještě bude,ale na druhou stranu si strašně vyčítám to,že jsem na něj měla dávat větší pozor.~;((~;((
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

Re: první bouračka

30.9.2008 10:46:48
Ahoj Petro, s tou vakcínou je to takto nejrozumnější.

Jinak malého je mi moc líto, ale myslím taky že takových pádů ještě bude. Ondrášek taky jednou spadl na pusu a to bylo krve. Přitom si neudělal skoro nic.

Co říkáte na tu žloutenku? To je síla kolik už je nakažených. V našem kraji je to v pohodě, ale ta Praha...
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: první bouračka

30.9.2008 10:31:35
Petro, napiš o vás víc.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 42217  [Dalších 42157 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.