| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42217  [Dalších 42147 >>]
Petra+Dan+Gábinka 86064

první bouračka

30.9.2008 10:08:15
Pěkné dopoledne,Luci,to je fakt dobrý nápad s tou vakcínou,jednu dát v listopadu a pak po novém roce :-)!taky jsem o tom přemýšlela.A asi jsem se rozhodla pro.

Taky jsme měli první bouračku ~;(( Daneček sjel po straně postele a než stihla maminka Danečka chytat tak se praštil o pelest do pusinky.Narazil si horní patro a roztrhl si uzdičku mezi rtem a dásničkou.No řeknu vám to bylo krve a křiku a já málem dostala infarkt.Daneček nebyl k utišení.Tak jsme ledovali a ledovali,aby mu to moc neoteklo.Nakonec se mi podařilo odvést pozornost a pak to bylo už v pohodě.Jsem docela ráda,že jsme dosud bez zoubků,že si s nima nic neudělal.Jen doufám,že nemá nic se základama zubů.Na jednu stranu si říkám,že takových bouračk ještě bude,ale na druhou stranu si strašně vyčítám to,že jsem na něj měla dávat větší pozor.~;((~;((
koblajs+víteček 11/07a Adámek 79664

odsávačka.

29.9.2008 13:32:36
Jo a Luci tu odsavačku na vysavač mám taky a je suprová.zrovna ted má malý rýmu a odsáváme.je to rychlý a malej tak neřve a je to odsáté skoro všechno.tou klasickou ne!!~:(
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

Re: očkování.

29.9.2008 13:24:12
Zapomněla jsem napsat, že jedna vakcína stojí 1900,-
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

Re: očkování.

29.9.2008 13:23:09
Ahoj Koblaz, určitě do toho jdi. Mě přispívá pojišťovna jen 1200,-/rok takže ty to máš ještě lepší. Od 1 roku stačí jen 2 vakcíny, takže já malého naočkuju při roční prohlídce (listopad) a druhou za 2 měsíce a to už bude nový rok (leden). Takže pokud nad tím přemýšlíš, neodkládej to.
koblajs+víteček 11/07a Adámek 79664

očkování.

29.9.2008 13:15:54
Ahoj Luci.Chci se zeptat na to očkování na pneumokoka.to stačí jen 2 vakcíny?já jsem si zjistila že mě přispívá moje pojištovna 1700 kč na jednu vakcínu.tak o tom přemýšlím,jestli ano nebo ne!!
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595

pozdrav marodům

29.9.2008 12:47:59
Teda úplně se děsím toho co tu čtu, všichni jste tu nemocní, naše okolí domova taky, jen my nic...jsme zdraví...ťuk..ťuk...jen ať to nezakřiknu.

Raduš, tak co malý? Už je líp? a co žabka? Ten pneumokok je prevít!!!~:( my jsme objednaní na očkování (2 vakcíny Prevenar).

Gabi nad tou odsávačkou začínám uvažovat, když tu na ni čtu takové chvályR^ ...a se vztekáním se jsme na tom úplně stejně, vždycky se snažím prcka přesměrovat na něco jiného ať zapomene proč se vzteká. Zrovna teď se tu vzteká, protože mi chce bušit do klávesnice.

Petro nová vítám tě tu mezi listopadkama. Napiš tu něco o Danečkovi~;)
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: pěkný nedělní večer

28.9.2008 22:46:46
Tak teď jsem měla super dlouhej příspěvek pro Radku, Petru novou, Včelku, pro všechny o cvičení, na kterém jsem dneska byla a o jízdě na kole, jak jsem jela večerním Děčínem a něco občas zmáčknu, že se v setině vteřiny označí příspěvek modře a hned v té setině vteřiny se i vymaže. Do dneška nevím, co tak rychle za sebou zmáčknu, ale vždycky mě to děsně vytočí. Už to psát znova nebudu ~:(. Zbylo z něj jen to, co je pod tímto příspěvkem. Tak Radu, dej nám průběžně vědět. Ještě jednou píšu, že posílám jednu velikáááánskou ozdravnou pusu a doufám, že zítra napíšeš lepší zprávy ohledně teplot. Dobrou noc
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475

Re: pěkný nedělní večer

28.9.2008 22:42:45
Radko, to je hrozný, když to čtu. Já sama bych bláznila. Stačí, když malýmu lezou zuby a má teplotu a už si říkám, co když to přece jen není zubama, co když je to něco víc ~:(. Tak posílám jednu velikánskou ozdravnou pusu a napiš zítra, jak je. Snad už bude čím dál líp. Dětičky naše, člověk by je hned nechal naočkovat, ale
daniela Králová 82794

Re: pěkný nedělní večer

28.9.2008 20:16:49
přeju všem.

teda Radko,to je šílený.přeju ať se malej uzdraví a je v pohodě.myslím že očkování proti pneumokokovi je u vás žádoucí.segry kluk měl zase pořád zánět oušek,co 14 dní.asi 4 měsíce.nakonec mu našli pneumokoka a teď už je oočkovanej a je to dobrý.

jo,jo.vztekání máme taky.jak není po jeho je vztekačka.co s tím??nevím.takhle malým vysvětlování asi nepomůže,ale až bude větší třeba si dá říct~j~

dneska byl Dáda v divadle s babičkou.a pak jsme si dali srazík v pizzerii.no a Sebík měl jen rohlík~;)ale loudil zdatně~:-D.

Petro s Danečkem a odkudpak jsi??
Gabi+Tomášek 20.11.07 62672

,,,

28.9.2008 19:52:19
Dobrý večír děvčata...tak a je po pěkném víkendu,říkala jsem si že tak jak bylo dneska,tak by mohlo bžt tak měsíc.Nádhera.
Včera jsme výletovali...byli jsme v Buchlovicích v zámeckém parku a pak jsme jeli do Napajedel,tam byla taková slava...průvod a otevřený hřebčín pro veřejnost...to bylo super.Tomášek strašně moc chtěl za koníčkama a hladit je a ten řev,když jsem ho oddělala,jako že jdeme.No mazec,jak se naučil ted vztek když není po jeho.Co s tím???
Jinak taky nás trápí rýma a kašel.Od včera už používáme taky odsávačku na vysavač a super.Řve jako kdybych ho vraždila,ale je to rychlé a účiné.
Jdu pojest.Páááá~:-D
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 42217  [Dalších 42147 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.