| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 42217  [Dalších 42137 >>]
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

no to je něco!

28.9.2008 19:25:34
Proboha Radko, no to je něco!
Petra+Dan+Gábinka 86064

Re: nová

28.9.2008 14:26:49
Ahoj Radko,mluvíš mi přímo z duše :-) nějak to všechno potřebuju probrat a hlavně taky pokecat páč mám někdy pocit,že se zbláznim.Tak je to fajn to všechno zdrbnout,ale jinak je Daneček sluníčko.A co ty?
Radka,David10/05+Gabča11/07 38638

Re: nová

28.9.2008 13:31:37
Ahoj,
tak vítám, si sama pamatujio, když jsme poprvé našla tenhle server a příslušnou diskuzi (u prvního dítka), byla jsme z toho moc nadšená, že si můžu o tom všem co zažívám, prožívám a pod s někým popovídat. Ono to prostě musí ven, žejo :-)

Leni,
a máš možnost ten eucasol koupit? jsem nějak moc nehledala, ale normálně v obchodě se koupit nedá, vím že stojí dost, ala sama jsem se přesvědčila, že účinek má.

Radka,David10/05+Gabča11/07 38638

bestie bakterie

28.9.2008 13:27:35
Pár novinek od nás, kopíruji to z Davidovy říjnové diskuze, se mi to nechce celé znova psát, tak se nezlobte

24.9
Včera jsem Davida vezla do nemocnice s podezřením na zánět mozkových blan, naštěstí se to nepotvrdilo, byla to "jen" středně těžká bakteriální infekce v krvi, na výsledky, co to bylo za prevíta, ještě stále čekáme. Mrně je v nemocnici s tátou, valí do něj ATB, domů by měli jít v pátek.

27.9
Ahoj kočky,
chlapy mám včerejška doma, David už vypadá v pohodě, má sice ještě zvětšené uzliny, ale je bez teplot, dneska jsem mu naměřila 37,2, to už je sranda, oproti 40,2, které měl na příjmu v nemocnici. Ještě dobírá ATB, v pondělí jdmeme na kontrolu k mudře.
Už známe toho prevíta co ho skolil, ulovil PNEUMOKOKA! David měl tedy pneumokokovou sepsi (otravu krve), v počátku byl asi zánět dutin, odkud ty potvory prosákly do krve. Jsem ráda, že z toho nebyla ta meningitida, uff, klepy klep. Ještě to proberu s mudrou, jestli je ještě pro něho aktuální očkování. Taky budu přemýšlet o očkování pro malou. Tyhle potvory, jsou asi fakt pěkný průser.

27.9
David měl prostě smůlu, četla jsem, že nosičů pneumokoka je až 60% populace, cože je tedy dost velké číslo, šíří se to kapénkově, tak tipuji, že to chytil od nějakého dítka ve školce. Hmm, Davidovi jsem před chvíli naměřila 37,8 :-( Taky mu ještě našli haemophilus influenza, nevím ale přesný tip, na B je očkovaný. Přes týden si všeci necháme udělat výtěry z krku a nosu (já, manžel, žabka), jestli si tady něco nepředáváme mezi sebou.

28.9
David má tak nějak neustále trochu zvýšenou teplotu, je fakt, že moc zdravě nevypadá. Je bledý jak stěna, temné kruhy pod očima, přestože spí docela dost, příjde mi unavený. Jsem zvědavá, co na to zítra mudra. Dneska (včera) konečně krásně a my dřepíme doma :-( Odpoledne Davida na chvilu povozim v kočárku, myslím, že troška čerstvého vzduchu mu snad neuškodí.
Petra+Dan+Gábinka 86064

:-)

28.9.2008 11:02:39
Ahoj holky,děkuju za přivítání.Včera bylo opravdu krásně a dneska to taky vypadá.Dokonce hlásili líp než včera:-)tak aspoň nějaký ten den hezky.Zimy bude dost a dost.Co nevidět to bude na fusak.Daneček právě usnul tak mám chviličku volno,jinak nějak vůbec nestíhám...
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: nová

28.9.2008 9:52:35
Miru, s rukama před sebou ~:-D~:-D~:-D. To chci vidět!!! Viď, že nám to nafotíte!
Ahoj Péťo s Danečkem :-)
včelka, Dani 11/07 a Ája 01/10 72703

Re: nová

28.9.2008 9:50:12
Včera bylo krásně a úžasně jsme si to užili. Byli jsme u babi a dědy. Šli jsme do lesa na houby. Danče se tam dobře dýchalo i přes rýmičku. Nasbírali jsme pár hub. Danča nosila klacíky, šišky, lezla po mechu, pochodovala po cestičkách. Na zpáteční cestě jí nesl děda za krkem. Řvala jak na lesy ~:-D. Celý odpoledne nespala. Moc se jí to líbilo. A nám všem taktéž. Večer jsme ještě udělali bramboračku. NO, úžasně bylo!
daniela Králová 82794

Re: nová

27.9.2008 22:43:14
tohle období nachlazení a nudlání nesnáším.snad to rychle přejde~;((
daniela Králová 82794

Re: nová

27.9.2008 22:41:45
ahoj při večeru,teda asi spíš noci

dneska bylo krásně.asi jste všechny procházkovali a tak?~:-D.my byli ve městě celé odpoledne.projít se u řeky,vyhřát se na slunci,nakrmit labuťě,vyřádit na prolejzačkách.to všechno s babičkou a prababičkou.R^

a zítra začíná dětská divadelní sezona.tak jde Dáda na zahájení s babičkou a pak jdou na pizzu ~j~.se má prevítek jeden.

Petro ahoj.to je dobře že tu jsi,další mamka na povídání~:-D:-)

no jdu spát.dobrou

jo a ještě-v jedný venkovní restauraci jsme dneska potkali slečnu s dvoumetrovym hadem.tak jsme si ho taky pohladili.R^R^
Leňa + Dave a Kačka 32846

Re: nová

27.9.2008 22:31:22
Ahojte.
Holky, když jsme u té rýmy, můžu doporučit od Justu Eucasol. Je to sprej na přírodní bázi, který se stříkne do prostoru nebo na kapesník a inhaluje se. Davčovi ho stříkám na tričko. Ode dneška taky rýmečkujeme a Davča i kašle.

Peťo vítej mezi námi.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 42217  [Dalších 42137 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.