| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2318  [Dalších 2198 >>]
Edysha 29937
4.10.2011 22:02:13
Ahoj holky,
tak mi letos mame vanoce vyresene obastarsi dostanou kolo, Bernasek sve prvni a Terka uz vetsi. Strasne moc vyrostla, v necelych 6letech ma 120cm. Zato B. je prcek, ma kousek pres metr a 13kg (to ten nejmensi mel ted v roce 12kg ~t~ ), tak doufam, ze to kolo uslapne. No a k tomu asi nove helmy. A nejakou knizku, tricko s pozarnikem Samem, a mozna nejake soucastky lega duplo. Knizku urcite pokracovani Lichozroutu, ty meli u nas maxi uspech a pry vysli i v ctene podobe na cd, tak ty mozna taky.

Shanti, at se ti pekne finisuje ~x~


shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
1.10.2011 21:57:13
ženy~3~ Tak jsem stále v kuse a stále v pohodě a snad ještě ty 3 týdny budu :-) Můj chlap mi neustále něco zakazuje a nejraději by mě už připoutal k posteli~a~což je nemyslitelné....školku už dáváme v pohodě, jen malá je zase nachlazená....
Co se týče vánoc, tak vůbec netuším...ke všemu ještě řešit narozky~a~ Takže budeme muset sepsat nějaké nápady pro děti a zbytek rodiny a hodit to sem ať si navzájem pomůžem....už jsem uvažovala o nějaké plastelíně...zrovna teď na nějakou měkkou fičí reklama...byla jsem mrknout v hračkářství a není tam nic zajímavého. Takže asi nakoupím nějaké nádobí do dětské kuchyňky a pak nějaké stolní hry logické a přiměřené pro čtyřleťáky....klasika nějakou dětskou knížku. Teď už asi po 6té čteme KDYŽ MARKÉTKA SNÍ POPLETENÉ SNY ...Teruška tu knížku zbožňuje~d~ nevím jestli jsem tady dávala odkaz, ale kdyžtak mrkněte na http://www.jiri-pelucha.cz ve fotogalerii jsou obrázky z knížky....on to psal můj strýc a postavy jsou z rodiny a známí....
A co vy ostatní těhulky??????
nika+Vojtíšek5/10 79826
30.9.2011 17:42:16
Ahojky všem,

Shandule, buď v klidu. Já byla otevřená na 4 cm 4 týdny. A to každý týden se doktor divil, že jsem zase přišla. A to jsem vysávala, vytírala, prostě normálka.

Šmouly u nás taky frčí. Hlavně u prarodičů, to jim dá jméno a pak jí honí ~a~. Fantazii má velkou, to je pořád něco. Jen jednu věc do dnes nechápu - učitelka prohlásila, že Deniska je hodná, tichá, klidná = prostě prý zlaté dítě, kdyby všichni prý byli takoví. Jenže tak my Denisku vůbec neznáme. Doma pořád mluví od rána do večera, s Vojtíškem pořád něco řeší, je to střela. Tak nevím jestli se nespletla ~t~.

Holky už víte co na vánoce? Minule jste mi tu dali pár tipů. ~R^~f~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
15.9.2011 17:17:44
Edysh, tak to si mě pobavila s Bermulou~t~ Dítě má mít bujnou fantazii, ale hlavně ať si neublíží....Gargamel na něj tedy nastražil neuvěřitelnou past ~a~

Jinak školka se nakonec dala, ale tento týden jsme tam už nebyli. Terezka měla přes víkend 39 a chytly jí průdušky...takže jsme dostali sirup, který nezabral a jen se to zhoršilo a te´d bereme antibiotika. Takže ani příští týden se školka nekoná....
Jinak já jsem v 35 týdnu...už přes týden poslíčkuju. Zrovna včera jsem byla na kontrole, tak jsem to říkala doktorovi. No ten v šoku mě hnal na kozu a pak dělal utz a zjistil, že se začínám otevírat. No a ten malý lump si mě při utz otevřel ještě o kousek víc...doktor jen kroutil hlavou. Nakonec mě chtěl poslat do porodnice, ale já slíbila, že budu hodná a budu doma ležet, takže mi vyhověl....naštěstí mám už všechno nachystané a to i tašku do porodky...ke všemu mi hodně tvrdne břicho, takže mi dal ještě magnézko....No už žádná sranda~a~
Ješťa+3 33814
15.9.2011 5:38:00
Omlouvám se za překlepy, snažím se psát rychle... v kině, Jáchymkovi...
Ješťa+3 33814
15.9.2011 5:37:24
Edysho :-), to je legrační s Bernulou, jak si pěkné rozvíjí fantazii.

U nás taky Šmoulíci frčí, ale jen se na ně díváme, spíš starší Jáchym si občas na něco z toho hraje. byli jsme na Šmoulech v koně, jáhymkovi se to líbilo (je mu 5,5), kristýnku to v půlce přestalo bavit a bála se Gargamela.
Školka zatím kupodivu pořád dobré (ani jsem to nečekala, Kristýnka je celkem mamánek), ale tím, že do školky chodí i brácha, je to pro ni asi jednodušší, ví, jak to tam vypadá, jak to tam chodí... No a já jsem v 17./18. týdnu, už se těším na ultrazvuk ve 20.tt, jsem hrozně zvědavá, kdo senám narodí (u prvních dvou jsem si to říct nenechala, asi jak stárnu, přemáhá mě zvědavost :-)
Edysha 29937
14.9.2011 21:33:07
Ahoj holky, tak jak pokracujete se skolkovanim a tehulkovanim? Uz se Vam to krati co?
~x~

Bernulu samozrejme do skolky nevzali, snad pristi rok. Ale nevi jestli je to dobre, zacina z neho byt takovy maly mimon. Zije si v takove sve jakoby fantazijni realite a malo co ho z ni dokaze vytrhnout. Nekdy je to fakt tezky a o nervy. Momentalne zije Smoulama, a pokud neví, jakoz postavou prave je, tak vubec nereaguje. Fakt me z neho asi brzy klepne. ~t~ Dneska se treba na prochazce zasnil a i s odrazedlem spadnul ze srazu do potoka. Nestalo se mu nic, ale jeste pred spanim dedukoval, jak na nej Gargamel nastrazil past, ze zacaroval vitr a ten ho sfouknul dolu, ale jeste ze sla kolem Smoulinka (ja) a zachranila ho. A ze musi pripravit nejaky lektvar z orisku, ci co, aby Gargamelovi smrdel a nechytnul ho. Fakt se desim zitrku, ze ho napadne se postrikat nejakym "puchmajstrem".
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
6.9.2011 9:40:27
Holky, tak dnes ještě větší hrůza. Už v šatně se odmítala převlíct a jen vstoupila do třída, tak začal kravál, že ona tady nebude, že che domů. Vysela mi na krku a nechtěla ani slyšet že by se zapojila do kolektivu a malovala si či vyvíjela jinou činost...Jsem úplně vyřízená. Včera prý plakala dlouho, tedy do doby než šli ven....Snažím se jí uklidnit, že to je jen na chvilku a po obídku pro ní příjdu. Dneska jsem stála za oknem a poslouchala jak pláče a říká, že chce maminku....v takových situacích chce jít na záchod a paní učitelka jí říká, že nesmí plakat, že bude fajn a že zase půjdou ven si hrát a že když nebude plakat, tak mi pak řekne jak byla šikovná a statečná. Natož se tedy trochu uklidnila a šly do třídy. Jen pak nevím jestli brečela opět ona nebo jiné dítko....Trápí mě to, ale přece musí být brzy líp. Co když to nepůjde???Co když si nenavykne a den co den to bude stejné. Cítím se hrozně, že učitelce nechávám na krku takové ,,histerické,, dítě....
Danka+2
  • 
5.9.2011 12:10:56
Ahoj holky, tak u nás škola zatím něco "mezi". Nepláče ani když má jít tam, ale ani když má jít domů. Řekla bych, že se ji tám líbí, ale doma to taky není špatné :-) .
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.9.2011 11:02:31
Tak i my máme první loučení ve školce za sebou....příště, ale budu utíkat jen co jí tam strčím....Ze začátku všechno v pohodě, ještě jsem se bavila s učitelkou co a jak a neodešla jsem hned a nakonec se mi to vymstila...malá začala bulet, že tam nechce být a že si tam nechce hrát atd....Některé děti ležely na zemi a plakaly a některé šílení pesimisti...paní učitelka jim říka, pojďte postavíme z kostek hrad a oni na ní..stejně spadne tak stavět nic nebudeme...~t~ Nakonec jsem teda utekla a nechala Terušku na pospas paní učitelce...Ve 12 si pro ní jedu tak jsem zvědavá....Třeba mě překvapí a taky se jí nebude chtít domů~6~~t~ Bohužel teď to musíme vydržet a nepolevit než si tam zvykne....
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 2318  [Dalších 2198 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.