| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 2318  [Dalších 2148 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
17.6.2011 13:07:33
Rybko i já byla na odběrech na lačno, ale svačinku i pití jsem měla sebou a pak se musela hned najíst... Uvidíš, že bude všechno v pořádku a až budeš mít průkkazku v ruce, tak zas to bude něco jiného :-)
Rybka24 94386
16.6.2011 19:17:56
Gratuluju k chlapečkovi a hlavně, že je vše OK!!!
Zítra jdu na odběr na první screening. A taky prý nalačno kvůli glykemickému testu. Ten nový doktor je tak pečlivý, až hrůza... Glykemický test, přitom jsem hubená, předtim jsem cukrovku v těhu neměla...~a~ Bere mě jako rizikovou, tak se vším všudy...A měla bych taky zítra dostat průkazku. Ale opět mám trochu strach, aby bylo vše OK...prostě klasika.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
16.6.2011 13:36:26
Ahojky. Bohužel, ale s tím asi moc neporadím. Vy jste se mu to snažili vysvětlit, ale měla by mu to vysvětlit i učitelka ve školce, když ho chytne při činu... No snad se brzy uklidní a je to jen nějaké špatné období.
Jinak holky mám za sebou velký utz. Všechno v pořádku a bez obtíží. jen placentu mám položenou dost nízko a na zadní straně. Můj dr mě včera řekl, že se nemám s ničím natahovat ani s malou nebo že si půjdu lehnout do nemocnice a pak prý stačí jen kýchnout a porodím hned. Na utz byl semnou Péťa s Terezkou a s moji babičkou. nakonec jsme si nechali říct i pohlaví a je to tedy chlapeček~g~ takže budeme mít páreček. Dokonce má 409 g ... Příští týden mě čeká ten test na těhu cukrovku. Musím tam být už před 7 h což bude hrozný a 3h tam sedět se mi moc nechce...Jo a máme i fotku 4D jen se nemůžeme shodnout po kom spíše je ~t~
Rybka24 94386
15.6.2011 8:26:33
Tak mě paní učitelka ve školce včera dostala. Samík prý mlátí děti! Prý z ničehonic to do něj vjede a někoho majzne. Pak řekne promiň já nechtel, omlouvám se a považuje to za vyřízené. Máme s tím něco udělat, prý je to dlouhodobé a nesnesitelné... Doma si to nedovolí. Přiznal se, že včera koousal andělku, že si hráli na kuchaře a bouchal Patrika, že byl jako strašidlo...ale prý se nemám bát, že se jim omluvil. Tak jsme mu to s manžou vysvětlili, ale myslim, že si z toho asi moc nedělá. Achjo... nevíte co s tím???~n~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
10.6.2011 22:19:22
Tak to budete mít taky krásný novoroční dáreček :-)
Bílý čaj fakt netuším....já se radši vyhýbám všem a když už tak jen ovocný. U Terezky jsem ale pila hodně čaje a to i zelený a mátový...Měla jsem dokonce nasušené i šípky a ty jsem neměla ani jednou nevěděla jsem jak to tělo příjme a to ani v době kojení. Teď je používám jako ozdobu na věnce~t~ a dekorace v kuchyni

Počkej ještě chvíli a budeš víc překvapená než u druhého těhu~y~~t~ já u toho druhého jsem s břichem překvapena abnormálně~6~
Rybka24 94386
10.6.2011 20:32:01
Co myslíte-bílý čaj a těhotenství???
Rybka24 94386
10.6.2011 12:05:49
Termín mám nějak 9., nebo 10. ledna. Ve škole jsem to už radši oznámila, no a prý jestli půjdu na praxi do školy v 8. měsíci. Tak nějak nevim, co na to říct. Jde o 10 hodin náslechu a 20 vyučovat... Ono si tělo asi řekne samo, co zvládne a co už je moc. Asi je zbytečný to řešit teď. Ale jsme fakt zvědavá, když píšeš už teď že si podkládáš bříško... Mě to moje bříško na konci 10. tt zatim vůbec nevykouklo, tak si to nějak neumim představit. A to je už třetí bříško:D
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
10.6.2011 10:07:06
Ježiškotky takové věci vůbec... my tam máme klasiku, jaké oblečení mít + náhradní, pyžamo, zub.kartáček,pastu , ručník...
Tak to jsem ráda, že už to mám za sebou...přští týden už mě čeká velký utz a hned prohlídka u mého OG....
Rybko kdy že máš termín? Já už mám co dělat se zvednout z postele s mým pupkem a ještě horší je v noci se uvelebit. Břicho mám do špičky a musím si ho podkládat...a bude ještě hůř...~b~
Rybka24 94386
10.6.2011 6:34:45
Ahoj.
No, bez nevolností už to není. Od minulého pátku už vím, co je celodenní nevolnost.. Ale neni to tak strašné, jen ráno nemůžu nic jiného než čerstvé ovoce. A ulítávám na mandarinkách, ty bych mohla v jednom kuse.
A co potřebujete do školky? U nás mě fakt rozesmál seznam, na kterém byly anilinové barvy, nůžky, tempery...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
9.6.2011 9:50:34
Ahoj holky :-) Tak jsem dostala i papír co je třeba...
Jak se vám daří? Rybko co ty, stále těhu bez :-©
To naše malé pídě už začíná krásně kopat a už mi běhaj po břiše i bouličky ~6~ jen když můj dá ruku, tak záhadně utichne. Ještě to semnou tak neprožívá...ale snad po úterním utz bude víc nadšenější až ho uvídí na živo :-)
Děti zdravé? My naštěstí jo. No nic vyrážíme na nákup...doma není ani máslo....~a~
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 2318  [Dalších 2148 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.