| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 2318  [Dalších 2128 >>]
Edysha 29937
30.5.2011 19:32:04
Rybko , drzim pesti, at je vse ok.~;((
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
30.5.2011 10:56:17
Rybko dobře to dopadne neboj. Já mám taky strach a to pořád. Zrovna nedávno mě tak bolelo divně břicho a malé jsem necítila se 3 dny hýbat to bylo hrozné. Ale až uvidíš, že je na utz vše v pořádku tak bude líp, ale zase budeš mít strach před dalším utz jestli je tam zase vše v pořádku. Teď to budou nervy, ale nakonec vždy pěkné~6~
Rybka24 94386
30.5.2011 9:29:44
Holčiny, zítra jdu na utz a už dneska je ve mě malá dušička. Nevim proč, ale mám prostě strašný strach, že to nebude dobrý. Chjo, kdysi jsem takový uzlíček nervů nebývala. Netušim, kde se to ve mě bere:/ Já se nemůžu dočkat až budu vědět, jak jsme na tom...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
27.5.2011 19:36:53
Jo Terezka se taky těší. Tedy zatím má z toho velké oči jelikož neví do čeho jde. Můžeme zkusit třeba měsíc dva a když to nepůjde, tak zůstane s námi doma. Zatím to je pro mě nové a takový pocit jestli to zvládne a jestli jí tam někdo neublíží a co když bude nešťastná. Neuvidím jak to tam přežívá... Uvidíme no....
Danko na velký utz jdeme 14.6 ...jdu tam i s Péťou, ale on nechce vědět pohlaví. Já ho chci vědět takže si ho nechám říct.
Annaka 93428
27.5.2011 14:59:37
Shanti, ještě mě napadá, když jsi v polovině těhotenství, necháte se říct pohlaví nebo se raději necháte překvapit?
Annaka 93428
27.5.2011 14:53:05
Shanti, tohle jsem řešila loni a nakonec jsem si Týnku nechala doma. Ale byla o rok mladší a tehdy také hrozný mamánek, navíc by stejně mohla nastoupit až od ledna (3 měla těsně před vánoci).
Závislák přestala být kolem třetích narozenin a do školky se už moc těsí. Byla jsem přesvědčená, že téměř čtyřleté dítě už školku potřebuje a jsem překvapena, že vaše děti to tak nemají. Takže opravdu platí, že každé dítě je jiné ~d~
Jo a Shanti, můžeš malou dávat na 4 hodiny denně a o rodičák nepřijdeš. Navíc, pokud bys porodila v říjnu, tak bys stejně pobírala rodičák už na miminko a ne na Terezku, ale tohle se bohužel (bohudík?) předvídat nedá :-).
Rybka24 94386
27.5.2011 13:19:40
za hodinu jdu zrovna pro Samíka do školky :) Já jsem se školkou fakt spokojená! Naučil se tam spoustu věcí, chodí tam moc rád. Když už vidim, že je z toho unavený, tak ho nechám doma. Bety kojim, tak neni zdaleka tolik nemocná co on. asi bych to se školou, Bety, domácností a teď ještě bříškem bez školky nezvládala...a nemám pocit, že strádá :)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
27.5.2011 12:31:30
No já jsem na tom stejně jako ty. Můj tvrdí, že je třeba do školky, že bude mezi dětmi a oťuká se...už i pánuje jak jí tam bude vodit...Já mám spíš obavu aby v sobě nevybudovala nějakou větší žárlivost, jakože maminka je doma s miminkem a jí jsme šoupli o školky...možná že si jen musím zvyknout na tu představu~a~
Ješťa+3 33814
27.5.2011 10:36:28
Shantule, taky jsem měla obavy, ale Jáchymek šel až ve 4,5, přišel mi na to už tak akorát zralý. Teď s Týno se bojím víc, je mladší a je děsný mamánek, je i taková zasekávací, že třeba s lidmi nekomunikuje, prostě se zasekne, takže uvidím. Na druhou stranu bude mít ve školce (ale v jiné třídě) Jáchyma...
Taky máme s manželem jiný názor - on si myslí, že Týna školku potřebuje, otřepat se z toho mamánkovství, já mám zase strach... uvidíme.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
27.5.2011 10:22:13
Holky já z toho vůbec nemám radost. Počítala jsem, že nás nevezmou jelikož na tu školku je fakt nával...Nedokážu si teď nějak představit jak jí tam budu vodit po porodu. Nemůžu jí dát dřív ať nepříjdu o mateřskou a potřebuju ať se přešoupnu z jedné na druhou. A ke všemu to raní vstávání. nejsme zvyklé vstávat před 8h...Jo chtěla jsem ať se dostane do dětského kolektivu a není furt semnou, ale popravdě si to neumím představit....Budem to muset ještě jednou robrat. Mám hlavně strach z těch nemocí ze školky a z toho, že bude doma malé mimuško a ať se necítí odstrčená...Jenže to jsem měla pořádně zvážit předtím a ne te´d když už máme přijetí jisté...Terezka už zas mrčí, že do školky nechce a další věc, ona bez maminky ani ránu...Jinak se nebojím že by něco nezvládla.Zvládne se umýt, oblíct, dojít na záchod, ale po velké se sama neutře..řekne si když něco potřebuje, ale nechci ať se tam trápí, e se jí tam nebude líbit....Jo po obědě jí budu brát domů, ale....Holky jak jste to měli vy když jste dávali rvní dítko do školky a pak měli druhé? Jak jste to prožívaly??
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 2318  [Dalších 2128 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.