| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 2318  [Dalších 2108 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.5.2011 22:12:16
Rybko je to jiné. Já už taky přemýšlím nad tím jak nám tady příbude malinké mimuško a jak to bylo s Terezkou. Jo už se těším. Jen si ještě nedokážu představit ten režim s malým miminkem a Terkou a mým chlapem.

Rybko srdíčko hodně povzbudí, ale i přesto to těhulkovství budou zase radosti a starosti. Třeba dnešní výsledek tripl testů byl o nervy a teď už jen ten velký utz. Jediné co ti nezávidím jsou opět ty nevolnosti...už aby jsi byla tak daleko jak já že....dneska už začínám cítit víc pohyby~p~
Rybka24 94386
19.5.2011 21:53:24
Já se ještě nějak z toho numim moc radovat, dokud to srdíčko neuvidim a neuslyšim. Jojo, to čekání. Před tou kontrolou jsem byla vynervovaná, jako bych čekala první. Vůbec se nechápu. Ale k něčemu to všechno je, došlo mi, že je Bety už velká a neuspávám jí v náručí. Samouše jsem dala od 6nedělí do postele bez kojení a s Bety se to táhne až do 14m. Ale už to zvládá v klidu a to to dělám jen 3. den.
Škoda, že neni recept na neřeší a bytí vklidu...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.5.2011 17:11:30
Rybko, tak to už jsou skvělé zprávy. Samozřejmě stále tiše gratuluji abychom něco nezakřikly....
Tento týden bych už rodila kdyby nám to květňátko vyšlo. Takže teď už jen přímou cestou k říjnu
Rybka24 94386
19.5.2011 16:35:01
Gratuluju! Jojo, tim personálem je někdy potíž. Mě zase dneska pan doktor dostal. Uvítal mě slovy, tak co, už přišla menses!!! Tak jsem se nadechla a polkla ošklivou odpověď. Minule tam byla vidět jen tečka a říkal, že to ještě vůbec těhu být nemusí. Dneska mi těhu potvrdil, je vidět žloutkový váček, ale srdíčko ještě nebilo. A to jsem dle PM 6+3...dle utz 5+1...no, ono by to asi i odpovídalo, ale prý se ještě radši nemám těšit. Pan doktor je asi spíše pesimista. To samé bylo u Bety. Hrozný stres, ale tentokrát se stresovat nebudu. Ono to dopadne, jak má...I když teda někdy mě strach přepadne, ale to je asi normálka.
Zdravím všechny!
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.5.2011 14:04:38
Tak hlásím, že triple testy dopadly skvěle. Takže obrovská radost. Tak jsem se hned objednávala na velký utz. Přičemž jsem oznámila, že potřebuju utz ve 20tt v termínu 6.-10.6 a na to sestra, která byla mimochodem nepříjemná jako hrom, že mě objedná až na 16.6...tak jí říkám, že mám objednané vyšetření takto a že jdu k mému gynekologovi 15.6 a on očekává výsledky...No tak po dlouhých debatách mě tedy objednala na 14.6..Ke všemu se mě furt ptala jestli jsem byla na utz dneska a podle toho ve kterém týdnu sem a nedokázala pochopit, že jsem na utz nebyla, že jsem se měla objednat až po výsledkách krve, ale ona si furt mlela tu svou a prý že nezáleží na objednávce dr , ale na rozhodnutí jejich lékařského týmu...tak jsem jí akorát popřála hezký den a položila to. Ty jo ta baba mi hnula žlučí~o~
Rybka24 94386
17.5.2011 21:39:31
Nakonec jsme jeli na pohotovost. Tam vyvrátili podezření na spálu a zánět blan. Prý má špatnou imunitu a musíme to nějak řešit. Chodíme obden na kontroly. Pořád má ty otoky a trochu vyrážku. Ale už je mnohem lepší.
Jen už je trochu časově náročné stíhat chodit s Bety na fyzioterapie, na oční, já na kontroly. Malé doktorské maratony:) Ještě že máme babičky blízko...
A co vy ostatní???
Ješťa+3 33814
17.5.2011 19:35:13
Rybko, ahoj, jak se to u vás vyvrbilo? Já nevím, co by to mohlo být za nemoc, snad už jste v pořádku...
A reakci dr. hoď za hlavu, teď už je stejně miminko pravděp. na cestě, tak nemá cenu se dívat zpět. Užívěj si to, těšila ses na ně.
Rybka24 94386
14.5.2011 20:18:57
AHoj. Nevíte, co by ohla být za nemoc horečka s červenýma pupínkama po těle? Nemá nateklé mandle,jen trochu červený krk. Nejdřív měl ty pupínky a pak až teplotu. Neštovice jsou už za náma, ale ani na spálovou angínu to nevypadá. Fakt nevim:/ Snad to od něj nechytnu...
Rybka24 94386
12.5.2011 22:06:27
Jojo, nedočkavá jsem, ale tentokrát jsem byla trochu dohnána mykozou. Jediný co mi na mykozu řekl, že smůla, že v raném těhu nic nenapíše a dal mi reklamu na laktobacily (psala jsem na ně diplomku:). Jinak jsem vydržela a testovala až po osmi dnech...a to je na mě už co říct :D
Pěkný večer a dobrou
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
12.5.2011 14:12:51
Rybko, mě si taky zval brzy~6~ nic za tím nehledej. jen dr tě chce mít pod kontrolou. Nojo stále jsme nedočkavé a tak rychle letíme a pak se trápíme~a~ takže při tom pátém si počkej raději měsíc ~t~

U Terky jsem taky přibrala 20 kg, ale to už akt nechci ~l~
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 2318  [Dalších 2108 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.