| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 2318  [Dalších 2048 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
10.4.2011 20:21:26
Ty jo tak to vůbec netuším, ale doktorka by měla říct co s tím. Určitě tam v pondělí půjdete ne. nechci radit špatně, ale co dát do mísy heřmánek a ať se tam posadí, ale zas nevím jestli se to může když se při neštovicích nesmí koupat.Fakt netuším...Skus mrknout do zdraví na neštovice, možná tam něco najdeš nebo někde na netu ... No jo bobci to musí vydržet~6~, my to taky zvládli jako děti
Rybka24 94386
10.4.2011 20:06:48
Tobě taky pěknou neděli,teda aspoň nedělní večer. U nás fouká taky hrozně, ale to vlbec nevadí. Jsme zalezlí doma. Aspoň něco:)
Holčiny, máte zuž s neštovicema zkušenost? Co s pupínkama na nepříjemných místech jako je konečník, pytlík? Chudák si stěžuje že ho to tam moc bolí...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
10.4.2011 12:11:54
Krásnou neděli přeji. Taky tak u vás fouká...bylo by tam jinak nádherně a teplo nebýt toho větru ~q~
Tak ty naše pupínky zmizely, spíš se z něčeho osypala. Tak ať to děti co nejdřív překonají a tobě pevné nervy ~;((~x~
Annaka 93428
10.4.2011 9:36:37
Rybko, nemám zkušenosti, ale jestli máš nějaké pochybnosti nebo se necítíš dobře, tak na kontrolu zajdi, doktor(ka) se určitě zlobit nebude.
Takže neštovice? Tak ať je brzy lépe ~6~
Rybka24 94386
10.4.2011 6:27:15
No to je právě to, že na tu normální prohlídku prý nemusím. Máš pravdu, ví co dělá. Naštěstí nemám moc čas řešit sebe ale neštovice dětí. Dneska vstávaly před 5! Samík včera zvracel, teď se pořádně osypává. A co Ty a ty vaše pupínky? Už dobrý?
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
10.4.2011 0:22:55
Rybku buď ráda že nemusíš běhat po vyšetřeních. Když jsem já potratila tak to byl hrozný vyšetřovací maraton. Myslím, že dr ví co dělá. Bylo to jen chvilkové zpoždění a ke všemu jsi krvácela, takže šlo všechno pryč samo. Kdyby to bylo dýl, tak by jsi třebas musela na vyčištění...Jestli ti bylo špatně, tak bych to přikládala k nervům. Pokud teď nemáš žádné problémy a nic tě nebolí, tak bych šla pak na normální prohlídku a hlavně jestli je vše v pořádku a vhodné k početí dalšího miminka :-) Moc ti to přeju ~;((~;((~;((
Když jsem běhala do nemocnice na ty vyšetření, tak mi paní doktorka vysvětlila, že je lepsí potratit dřív než později a hlavně že tam mohla být nějaká vrozená vývojová vada nebo bylo špatně uhnízděné a pro další vývoj by to stejně nebylo v pořádku. Netrap se už~;)~;((~x~
Rybka24 94386
9.4.2011 21:46:03
Ještě jsem se chtěla poradit. Je normální, že mě doktorka vůbec ani nechce na kontrolu? Nejdříve jsem tam volala v pondělí ráno, že mám ten těhu test a zpoždění a ona mě pozvala na následující středu. No a pak jsem jí volala v úterý, že teda už těhu nebudu a že bych radši přišla jindy, než v době poradny, abych na ty břicha nemusela koukat. No a sestra nato, že ani chodit vůbec nemusim. Ale mě bylo teda posledních pár dnů tak blbě, že bych byla víc vklidu, kdybych šla na kontrolu. Když jsem potratila poprvé, tak mě hned hnala do nemocnice a teď úplný opak. Co myslíte, jsem prostě jen přecitlivělá? Dík za rady...
Rybka24 94386
9.4.2011 21:20:35
Betynce vyřídím gratulaci.
Já jsem tři chtěla vždycky. Jen manžel zatim váhá. Hrozně bych chtěla co nejdříve, ale zatim mám dost co dělat s těma dvěma. Tak tomu necháváme tak trochu volnější průběh...
Annaka 93428
9.4.2011 12:33:16
Rybko a chtěla bys ještě třetí miminko? Nebo to ponecháváte osudu, jako my?
Bety gratuluju k lezení, je to šikulka ~g~.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
8.4.2011 15:30:18
Tak vidíš. Bety je šikulka, jen potřebovala svůj čas. Než se naděješ tak se ti bude stavět u nábytku..
Taky je u vás taková zima? Musím do obchodu, ale že by se mi chtělo ven se říct nedá...dopoledne to ještě šlo, svítilo sluníčko, ale to jsem neměla čas...
Takže u vás neštovice...tak u nás to bude spíš vyrážka ikdyž fakt nevím z čeho~a~ Není to jak beďárek...
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 2318  [Dalších 2048 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.