| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 43309  [Dalších 43209 >>]
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: re

6.10.2008 10:32:29
ahojky,

Inko jsem včera uplně zapomněla zareagovat..to bude určo tou rýmou.. mě Eli také hůř spala a den prochrochtala a prořvala.. to bude zas dobrý!!

Holky ještě jednou dík.. Pro ty homeo si skáknu dneska jedu za chvilku do Tp, tak se tam zeptam..

Nikul přidávám se ke Karkulí.. manduca ti sekne.. a jsi pěknej hubeňour.. :-):-)
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 10:29:30
já myslím, že ho ta fóbie časem pusí, ale přesně Riu o našem odchodu ven a koupání ví celá bytovka..~:-D~:-D~:-D

Nikul, jééé sekne vám to.. R^R^Na výstavu jsme chtěli taky ale nakonec jsme se na to vybodli.. holt za rok..
Ketyšce jsem ty homeo včera psala.. píšou o nich všude na diskuzích o kóju...

Já mám nový oběv.. pořád vybírám ale zatím vede Patapum.. To dostanu k narozkám, teď už mám obědnanou odsávačku s lahvičkama, scháním podvozek Ergo -Bike do místního terénu.. potřebujem boty a hadry..
nikule,Denča,Šimon 72348

Re: re

6.10.2008 10:29:22
Žančo,Blue krásný fotečky~:-DR^

Kety tak koukám,že už holky s homeo poradily,takže to určitě zkus,držím palečky.
nikule,Denča,Šimon 72348

Re: re

6.10.2008 10:20:36
Karkulko díky~:-DNo manža když nás včera viděl,tak se smál a říkal že až půjdu do školky tak ať dáme pozor aby jsme se nepřevážili dopředu.~:-DVtipálek.

Dočítám pozpátku,takže ke koupání,Denča je naštěstí už samostatná,takže jí napustím vanu a ona se koupe sama,jen nakukuju a povídáme si abych věděla že není pod vodou,dokonce už si sama umeje i hlavu,pak jí jen jdu spláchnout a vyndat.A Šimiho koupeme spolu,buď první on nebo ona,dle času protože Šimi chodí spinkat kolem 19hod.

karkulka+2 /08+11/ 50320

Re: re

6.10.2008 10:13:34
Riu,a v kolik chodí Eliášek spát? Sabi usíná kolem půlnoci!!!

Nikul,Manduca ti moc sluší! A seš teda hubeninká!!
nikule,Denča,Šimon 72348

Re: re

6.10.2008 10:06:37
Ahojky,
zatím jsem nedočítala,večer jsem napsala mega příspěvek a vypnul se mi počítač,tak jsem se nas...a šla spát.
Celý víkend jsme nebyli doma,v sobotu jsme byli na oslavě a v neděli na veletrhu hraček,kde jsme strávili úplně celý den,ALE mám Manducu,jak jsem byla pořád nerozhodná,tak tam jsem se rozhodla,měli jí tam dokonce s 10%slevou takže byla za 2.061,-a ještě jsem ušetřila na poštovném.
Hned dneska jsme s ní šli do školky a SUPER~:-DJen nevím co si budu oblíkat přes ní,protože žádnou bundu nezapnu,takže jsem šla v rozeplý mikině~:-Dale Šimimu se to moc líbí a hned usnul.


jen jsem včera zachytila něco o tom,že Kety bojuje s mlíčkem,nezkoušela jsi Homeopatika,teď jsem četla v Mamince na začátku v dopisech jak nějaký mamince hodně pomohly,jmenuje se to RICINUS COMMUNIS 5CH a doplňkový CHINA 9CH užívá se prý ráno a večer 5 kuliček a paní píše že je to zázrak,tak můžeš vyzkoušet,já jsem teda s homeo vždy spokojená,beru je na bolest v krku,chřipku atp.Denča je měla kdysi na rýmu a taky do 2 dnů zabraly.
Jinak Elišce dodatečně vše nejlepší k svátečku~:-D

Jdu zkusit něco dočíst než začnu uklízet.
riuska + 2 78057

Re: re

6.10.2008 9:54:31
Ahoj,

Karkulí, taky máme změnu, my najeli na vstávání 5:30-6:00, a to už jsme uměli do půl osmý:-( to je pro mě teda naprosto krizová hodina...

A taky mívám nachystanej čaj, někdy i snídani:-) teď teda vstáváme vlastně všichni najednou, ty dny, kdy přítel učí...Maxi, taky nezávidím, ráno je mazec i s jedním protivou, natož se třema, třeba musíš trochu přitvrdit, určitě by to ráno zvlád, kdyby tě neměl:-))))

Naxi, hysterák z čepice máme taky, úplně brutálníííí, takže o odchodu ven ví celej barák. koupání naštěstí v poho.

dál zas okno...
karkulka+2 /08+11/ 50320

Re: re

6.10.2008 9:35:29
Hezké ráno!
Tak poslední dny Sabča vstává už kolem 8,30h! A to jsme vždycky chrněly tak do 11 :-(

Naxi,brácha měl taky fobii,že nesnesl čepici na hlavě, když byl malej. A teď jsou mu 4 a pohoda R^

Peggy, u nás rýma stále a stále přetrvává.P5es den už dobrý,ale v noci to v ní buble ~;((

Kety,moc držím palce,ať se kojení zas nastartuje!!!

Dáši, nesamostatnýho chlapa ti teda nezávidím!!! Ten můj,když ráno vstává do práce, mi dělá ještě 0,5l kójočaje,abych,až se vzbudím,ho měla připravenej R^

Tak, a víc HOSIP...
maximin 12576

Re: re

6.10.2008 9:09:35
Jo, jeste ke koupani. Ja jsem zajela system, ze se koupe Adri, pred veceri, a Vany pak hluboce po veceri. Peggy, mam dotaz, mame deti skoro stejne stary, ty sedis u vany a hlidas Honzika? Ja ne, hlidam na dalku hlasem, zavolam, ona odpovi. Pak jen prijdu zkontroluju, ze se namydli, umyje, umyju vlasy a pomuzu z vany ven, aby neuklouzla. No a jsem diky tomu teda v koupani samostatna. Jen obcas poslu Alese, aby ditko "vylovil" a provedl kontrolu myti, pokud teda je v te dobe uz doma.

Tak a Vany je vzhuru, tak jdem. Zatim papa
maximin 12576

Re: re

6.10.2008 9:04:50
Dobre ranko,

tak u nas ranni blazinec nabira na velikosti. Protoze nam auto v sobotu neproslo technickou, tak tatka musel jet dneska vlakem. No a vzhledem k jeho absolutni nesamostatnosti me cekalo vypravit jeste jedno dite v osm, ted vzbudit druhe a treti a dovest druhe do skoly a se tretim se vratit domu. Ach jo. Budicek o hodinu a pul driv a jeste muj po ranu nemyslici a nepouzitelnej chlap.

Doufam, ze homeo vam zaberou. Me ted prave mlade "vysmrkalo" zase zelenou nudli jak blazen.

A vic zaboha nevim. Jdu udelat Adri jidlo a obliknout sebe a Vany.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 43309  [Dalších 43209 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.