| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 43309  [Dalších 43199 >>]
Pegggy+Jan(11/03)+Káča(3.7.08) 76509

Re: re

6.10.2008 8:48:02
Ještě ke koupání...protože chci, aby Honzík chodil po večerníčku spát, tak ho často koupu s Kačkou v manduce nebo v lehátku...to když jsem na ně sama...komplet ho tak uložíme a máme pak s Kačkou čas jen pro sebe...~;)~:-D
Pegggy+Jan(11/03)+Káča(3.7.08) 76509

Re: re

6.10.2008 8:42:03
Hm...tak to má Kubajs fakt divnou fobii...ale asi se stává...to určitě přejde~;)

...ještě jsem koukala na ta homeo na rýmu, co tu včera radila Maxi a jsou i na kašel! V noci suchý, ráno a přes den vlhký! Tak to asi budu cpát i Honzíkovi! Super!R^~:-D
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 8:35:33
Peggy, zdárec.. ~:-D
Njn prgáááá ~j~~:-D

musím přisvědčit Anit, že druhé lehátko zuppa nápad, my to naše pořád převážíme tam a zpět..

Peggy, nevím co to na mě hraje, dám mu čepici a řve jak protrženej, namočím mu šíšu a vzteká se neskutečně.. Musíme to nějak překonat...

Koupání: Děláme to taky tak.. koupu Kubu kolem 19té a pak Matěje.Když je doma Petr, tak okoupu klidně oba, když chová Kubu.. pže ten má po koupání záchvat z namočení hlavy.. To už pak jen můžu dát k prsu a uspat.. Takže MAtěj je tu free.Takže potřebuju asistenci.NEbo to děláme tak, že si je rozdělíme.. Prostě jak kdy, hledám si systém..
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 8:30:05
Inko, no to mě mrzí, že máte blbou noc.. určitě to bude brzo Ok ~s~
Pegggy+Jan(11/03)+Káča(3.7.08) 76509

Re: Krásné pondělí!

6.10.2008 8:21:39
Jé, Naxi byla o chlup rychlejší!~:-D
Pegggy+Jan(11/03)+Káča(3.7.08) 76509

Krásné pondělí!

6.10.2008 8:19:43
Ahoooj!...tak dneska první, jo?

..ta rýma je šílená...už nevím, co s ní...drží se nás jak klíště...dneska letím do lékárny pro to homeo! A tímto lituju všechny ostatní rýmující, kteří se nevyspí!

Honzíka už jsem dnes vyexpedovala do školky, ale mám lehké výčitky..ráno ještě vykašlával, jako ostatně celý týden, ale přes den už nezakašle, tak uvidíme...

Naxi, ohledně tvé anketky...koupání máme doma rozdělené...já koupu malou a muž Honzíka a pořadí určuje Kačka se svou dobou kojení...asistovat ale navzájem nepotřebujeme...a co to Kuba za fobii z vody na hlavičce?

Anit, opět říkám, že ti závidím tvou mamku!...a druhé lehátko k ní je supr nápad!

Ditko, pytlík na bačkůrky za tři kila je teda síla! Já bych ho ale asi taky musela koupit!

~f~~:-D

Jdu převlíct Kačku do denního a pak razíme do lesa s ájou...malá snad usne a já zavolám kamarádce, že může dorazit na aj...je to taková studentka na telefonu...~:-D
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 8:19:12
Dobré ránko....

Kety, to bude určitě dobré, zkus na to rozkojení homeo (četla jsem o nich v mamince), potom taky gravitaci Eliška na zádech a ty nad ní ...
Jinak já kojičaj a Caro s mlíkem piju pořád.. deno deně tak litr Cara a dva hrnky kojičaje.. taky mi to doporučili kamarádky.
My jsme tenhle interval, co máte vy, měli snad ještě tak před 14ti dněma.. Když vydržel hoďku, gratulovala jsem si.. akorát že Kuba se přežírá..myslím na váááás!


žanča,anetka05/7/08 87032

Re:

5.10.2008 23:12:25
naxi děkujem.dobrou noc všem.~:-D
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: re

5.10.2008 22:53:10
holky Inko ještě jednou dík ~s~~s~~s~~s~

no ještě to vzdávat nebudu.. a určo ty polohy vystřídam.. to mě taky nenapadlo.. střídam jen ty prsa ~j~ no nedejbože kdyby na ní došlo.. tak dostane jen to nejminimálnější množství, aby prospívala.. ale doufám, že k tomu nedojde..!!!! Nééééééééé! to ne.. Uvidíme na tom převážení.. ~g~

Už jdu taky hnipinkat.. Tak hezkou dobrou noc!!! :-)
Inkognita+3 78647

Re: re

5.10.2008 22:43:16
Pěkný večer,

jdu vás taky pozdravit po víkendu ;o)

CHUDÁČKU Mmmmaaxi, brrrrr, jjjaktože nnnetopíte? V čem je problém, no? A se omlouvám, ale batáty jsem v životě nejedla (ale viděla jsem je jednou na tržici, taková jsem světaznalá).

Blue, doufám, že masáž zabrala. To je zvláštní, že se ti to takhle pořád vrací.

Kety, to je mi líto, co ti řekla laktační poradkyně (neboli kojibaba). Eliška (mimochodem, připojuju se ke gratulacím - pozdě ale přece - k svátku ~s~) je drobíneček, ale 660g za měsíc není přece tak špatný? "Tabulkově" je požadavek 150 - 300g za týden, to splňujete, ne? Cicina jí přes den taky klidně po hodině a půl. Občas je línej tahat nebo se chce jen napít, tak si žádá (jeeeečí!!!!!)v kratších intervalech (ale umí se i přežrat, to jo). A kdybych mu měla odsávat, taky mu flašku nenaplním. Jen je větší a silnější, takže přibírá dost, protože to mlíko tam je (u tebe určitě taky), ale dostane se k němu jenom mimi, no. Polohy u kojení jsi zkoušela střídat? Nechat Eli odpočinout, přehodit např. z madony na fotbalistu a znovu přiložit? U nás toto většinou zabere, když ho chci povzbudit k dalšímu pití. Pokud by ale fakt došlo na flašku, tak nepřestaneš kojit úplně, ne? To by byla škoda, už jsi pro to udělala opravdu hodně. Vydrž ještě chvilku!

Omlouvám se, ale víc si nepamatuju. Jsem dneska lehce groggy, měli jsme špatnou noc. Vincent poslední týden pořád bulí nebo aspoň fňuká. Doufám, že to nejsou manýry, ale jen chlapská rýmička. Jinak mě klepne.

Dobrou noc.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 43309  [Dalších 43199 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.