| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 43309  [Dalších 43249 >>]
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177

Re: re

6.10.2008 13:31:07
Ahoj holky!!
Mám chviličku času, tak jdu na vás juknout! Niku trápá prdíky a tak si to fakt užívám. Přes den je celkem v pohodě, ale večer mi to dává pěkně sežrat ~;(( A to si hlídám jídelníček. Nevím, po čem to má.
Ve středu jdeme na první očkování a do poradny (konečně se taky dozvím, kolik cácorka měří - naše Dr. měří až od třetího měsíce). Pak dostanu kontakt na sestru, co píchá náušničky a Dr. mi ještě řekne termín na očkování Pneumokoka. To si, chudinka, moje popláče ~;((~;((~;((

Koukám, že to tu furt marodí. Přeji všem marodům - velkým i malým brzké uzdravení!!!!

Maxi, super fotky. Pivko je důležité ~;)

Naxi, super kup! gratuluji! R^

No a víc HOSIP ~:(
riuska + 2 78057

Re: re

6.10.2008 13:27:11
Maxi, mňááám, co to tu vyvádíš? to vypadá luxusně! ale co si stěžuju, že jo, kdybych tak moc chtěla, tak si taky uvařím, že...no nic, tak zas až o víkendu...

Naxi, taky nechápu, co se ti na tobě nelíbí~:-D

Annitta 58510

Re: re

6.10.2008 13:20:19
Mapiku, já se sporákem nedám dopustit na bílou smaltovanou klasiku...Nerez se mi nelíbí, pže na mě působí moc chladně...na nerez dřez mě manža ukecával dlouho...

a zapečený miluju!!!!! ale ani mi o tom nemluvte, pže držím dietku-ta horečka mi nějak rozjela zažívání a docela jsme se se záchodem skamarádili...

Naxi super kauf!!!

no a já jsem asi fakt rozhodnutá, že změníme pediatra, tak to jdu hodit na hlavní diskuzi, pže nevím koho...pokud by měl i homeo, tak budu nadšená...jdu na to...
Annitta 58510

Re: re

6.10.2008 13:15:52
Ahoooj!!!

HOlky krásný fotečky!!!

Psala mi Nanoušek smsku, že to chytla od Julči a má taky 39 horečky...tak jí dnes bude hlídat tchýňka a pak manža...chuděra-ještě to mám sama čerstvý jak mi bylo zle...

no a dnes jsem už zas maminka na plný úvazek... a už jsem teda docela vyřízená...přeci jen ještě jsem slabá...ze včerejšího uklízecího maratónu mám namožený svaly a dnes jsem to dodělala, když jsem tahala Neli hodinu a půl v manduce...byly jsme ve městě koupit manžovi boty-mělli výprodej Adidas, Nike a tk, ale nic co by se mu líbilo neměli v jeho velikosti...tak jsme nakonec zabrousili jinam a má Sprandi...tak jsem si dělaLA srandu, pže Andymu říkáme Andy-Sprandi jak je potrefenej, tak už máme doma oboje...~;)~:-D a pak jsme ještě byli Bille-delvitě a našla jsem něco speciálního!!!! tady u nás měli ty vaše oblíbený sůši DEGUSTIVES!!!! bo jak se jmenujou~;)no a celou dobu byla Neli hdňoučká a my si fakt poprvý v klidu nakoupili...jen jsem zjistila, že v tý manduce dávám ramena automaticky nahoru a pak mě to bolí...tak to musím nějak poladit...asi nějak ramenní popruhy...

a mám hosip...
Mapik+Betka+Fili 30798

Re: re

6.10.2008 12:59:55
Naxi - vypadas jako modelka a delas tu ofuky kvuli foceni, teeeda :-)

Maxi - sporak odpoustime (hlavne si nikdy nikdo nekupujte ten s cernym sklem pod horakama - silim z jeho uklidu, je na nem videt uplne vsechno, zlatej obycejnej!!!) a jidlo vypada super. Taky ted jedu v cemkoliv zapecenym :-)

Ad pivo - sem tam si cucnu 10, ale obvykle (stejne jako v tehotenstvi) "ujizdim" na nealkopivu.

Jo a diky za tip na homeo na kojeni - nemam co ztratit, tak to zkusim! A prave vam vsem pripijim na zdravi cokoladovym Gravimilkem, zivijo!!
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 12:20:42
Jéé sehnala jsem si podvozek.. Teda s korbou a fusakem za 1200..No to je zadara.Za podvozek chtějí 5000,- myslím nový..No nejsem blázen, tak budeme mít 2 Inglesiny.. ~:-D~:-D

Jo Anglický rohlík je čím dál horší..Fakt ubohý, jak tam ubývá sýru i slaniny..
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: re

6.10.2008 12:15:05
jj, anglický rohlík je super ale ta cena už ne.. je čím dál menší a už za něj chtěj 13,90,-

no já jdu obléknout krakyho a razíme..

zatím pa
Naxii M05+ K08 + J16 33633

Re: re

6.10.2008 12:01:48
Maxi ~:-D~:-D~:-D

KArkul, díky... ~s~
maximin 12576

Re: re

6.10.2008 11:59:28
Jeeee, syrova, to mi pripomina jednu uzasnou vec z Hypernovy, anglicky rohlik, aaaaaaaaach, ten jsem milovala. Sakra, kde vznikly nazvy jako anglicka slanina a anglicky rohlik, kdyz tady ani jedno neexistuje???? Tomu rikam klamani cloveka.
Ketyšák + Eliška 7/08 75713

Re: re

6.10.2008 11:59:19
tak dobrá, já si počkam nebo se to pokusim taky ukuchtit..
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 43309  [Dalších 43249 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.