| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9208  [Dalších 9188 >>]
Zuza78,Laura12/06,Radovan 2/10 93731
2.12.2011 9:28:50
Jo tak Sparkys je na tohle vyloženě talent. Měla jsem tam objednanej počítač Hello Kitty, samozřejmě taky jedinej v repulibce za rozumnou cenu. Zaplaceno, potvrzeno a samozřejmě že ho nemají, ale mě nevolali, já si tam musela zavolat sama, jinak čekám ještě dneska. Ale naštěstí jsem ho sehnala jinde.
Jinak Lále už je ve školce, už se nemohla dočkat, tak šla už včera a Radovan je dobrej, teplota už pak nebyla, napadli mě zuby, nemá ještě poslední stoličky, tak uvidíme, nic jinýho mu neni.
krupice. 33843
1.12.2011 21:06:33
No tak to jsem teda nasraná, pardon. Volali mi ze Sparkysu, že tu mořskou pannu nemají. Přitom jsem tam ještě volala, jestli ta cena na internetu platí a mají to. Potvrdili mi, že je poslední kus. Hned jsem to objednala a zaplatila převodem. Kreténi. Určitě to dali někomu jinýmu. Byla jsem zrovna v čekárně u doktora s Dandou a nemohla jsem se tam s nimi hádat. Jsem z tohodle byznysu před Vánocema znechucená. Příští rok bude muset psát Danda Ježíškovi v září~8~
krupice. 33843
1.12.2011 12:35:06
Ahoj,
tak co Zuzi, už je Lála ve školce? A co Ráďa? Já musím zaklepat, že u nás letos zatím dobrý.
Jo letos to prodejci nějak neodhadli. Popularita Animáčku vysoce stoupla a reklamy udělaly svý. Koukala jsem, že ty mořský panny se svítícím oceasem prodávají teď ženský na MMB, nový kolem 800,-, paní mají i 60 zájemců a v aukci se vydraží i za 1300,-~8~ Já jí mám objednanou a zaplacenou přes Sparkys, jenom čekám, až dojde. A zítra jedu do Mall pro LPS domeček ve tvaru stromu.
Zuza78,Laura12/06,Radovan 2/10 93731
29.11.2011 11:25:53
No tak měl 39, tak dostal Panadol a už tu zase řádí jak černá ruka. Já mít takovouhle teplotu tak se ani nehnu a on má energii na lítání. Tak uvidíme jak se to vyvrbí
Zuza78,Laura12/06,Radovan 2/10 93731
29.11.2011 11:20:26
Ahoj,
Hanko, koukám že jste řešili stejný problém, Barbie asi bude hit těchto vánoc, takže opravdu nikde nejsou a když tak na tom sakra vydělávají. Já jí mám rezervovanou, pani prý má potvrzenou objednávku že je ještě bude mít tak doufám že se na mě dostane, protože Laura o ní mluví pořád. Jinak dárků pro ní mám asi dost, ona si prostě řekne co chce, reklamy mezi pohádkama bych zrušila ~t~ Máme pro ní chodící pejska, pak je blázen do Lociky z pohádky na vlásku, takže nějaký věci na parádu, šaty, vlasy, kabelku atd, nějaký puzzle, pak ty hnusný panenky monster high, notebook a já nevím co dál, ale už s ní končím :D Pro Ráďu toho moc nemám, auto Chuck, notebook jsem musela vybrat taky, protože mi je jasný že by jí bral ten její a ten by dostal na frak, tak jsem vybrala v jeho věkové kategorii, k duplu auto, garáže a vyberu ještě nějaký autíčka, jo a ještě ten koberec se silnicema. Jinak nevím. Většinu jsem objednala přes internet, nemám na krámy, ty lidi mě točej ~t~
No a my už jsme 3 týdny doma, nejdřív Lála, začalo to močákem, pak kašel, má zůžené průdušky, takže to vždycky skončíme na inhalátoru a tentokrát i na antibiotikách, pak ještě ucho. Ve čtvrtek už jí hodlám dát do školky, mám jich dost, no a včera večer začal Radovan, má jenom teplotu, zatím nic k tomu, ale je unavenej, takže už 2 hodiny spí, uvidím jak mu bude až se vzbudí. Odpoledne samozřejmě mám něco dohodnuté, takže je povezu k mámě. To je jak naschvál.
No jinak nočníkujeme celkem obstojně, neni to 100% většinou si říká, ale i tak se ho furt ptám, na noc a na ven máme plínu, to vůbec neriskuju. Hlavně jsem na to líná, plína je prostě pohodlnější. Do puberty jí mít nebude, tak to nějak neřeším. Á panáček je vzhůru, tak jdu zjistit jak na tom ej
krupice. 33843
28.11.2011 22:02:18
...než jsem to tady dopsala, přišla Danda zmatlaná od hlavy až k patě od vodovek, zmatlanej stůl (ještě že jsem jí tam vsunula igelit, když jsem viděla začátky její tvorby), v ruce měla zmatlaný vodovky a skleničku s hnědou vodou...Než jsem doběhla do jejího pokoje, tak se samozřejmě Patrik patlal na stolku v kaluži hnědozelený vodovkový vody, barva i na koberci. Patrika jsem hodila do vany, abych mohla odklidit alespoň část toho nadělení, spustila jsem mu sprchu a zaúkolovala Dandu, ať na něho chvíli kouká. Slyšela jsem odtud moc veselý výkřiky, ale co....přijdu za chvilinku do koupelny, tam potopa, Patrik cáká mokrou žínou všude možně a Danda mu nadšeně asistuje. Když jsem oba sprdla, vyhnala Dandu a vytřela koupelnu, všimla jsem si, že se Patrik stihnul do vany pokadit a bobky byly zalezlý i mezi dírama protiskluzový podložky. To mi ještě neudělal ~8~~8~
krupice. 33843
28.11.2011 19:02:41
Ahoj holky,

tak co u vás nového? My máme problémy s usínáním, už jsem o tom asi psala. Některý den vpohodě, ale někdy je to boj i odpoledne, i večer. Usíná na bříšku a stále zvedá hlavu, jestli jsem tam. Jinak je schopný řvát hodně dlouho a vylézat z postýlky. Jinak mi poslední dobou moc nechce odpoledne spát. Dřív usínal před polednem a spal i 3 hodiny, to už teď nehrozí. Dneska jsme ho uspávali s manželem střídavě asi hodinu a pak hodinu spal. Včera neusnul vůbec a šel spát až v 8 večer. S nočníkem to zatím nehrotím. Občas ho posadím, někdy se hned vyčůrá, někdy si jen hraje a vstává. Chtělo by to víc času a intenzivně se tomu věnovat~d~ Jinak se taky rád svléká - ponožky a tepláky a overal na spaní je dole hned. Právě teď má nahý nohy, takže ho rovnou půjdu umýt.
A co kupujete dětem k Vánocům? Já mám plno tipů pro Dandu, ale pro Patrika moc ne. Mám pro něho třípatrovou garáž na autíčka, jedno auto na dálkové ovládání a pak přemýšlím koupit nějakého zhu zhu křečka nebo pejska nebo chrochtající a chodící prase ze Sparkysu.
S Dandou je to horor, protože kouká na Animáček a všechny ty šílený reklamy mezi pohádkama. Takže chce svítící mořskou pannu, která je všude vyprodaná a tam, kde jí na internetu mají, zdvojnásobili cenu. Po velkých peripetijích jsem nakonec objednala jinou mořskou pannu, která mění barvu vlasů a má tetování a dneska před prací ji Dan jel vyzvednout. Jak odešel z domu, úplně náhodou jsem našla tu svítící pannu na stránkách Sparkysu a za normální cenu - poslední kus! Takže jsem mu volala, ať tu druhou pannu nevyzvedává a objednala jsem zase tuhle, je to blázinec~8~ Taky chce samozřejmě aqua sand, to jsem jí vymluvila a ukázala jí názorně na youtube, jak si s tím hrají děti v reálu. Potom chce littlest pet shop domeček strom, winx a jiné...
Anicol 108690
28.11.2011 13:49:07
Ahoj holky, chodíte sem ještě někdo někdy? Napište co je nového. Já toho mám hodně na vyprávění, ale dítko se mi vzbudilo...~3~
akpilif 99435
6.11.2011 9:43:58
Děkuji, ale jet na dovolenou pět kiláků od baráku opravdu nemusím:-

JInak holky, všem ahojky!~:-DMám po ránu jakési básnické střevo~:-DJsem měla na dnešek tolik plánů a nic se mě nechce, odpolko jedu s děckama na dva dny do Brna, tak to počká~t~Jedem zase po delší době..půl roku objednaní~o~na gastro, tak doufám, že už se konečně dozvíme něco nového~;((
Jinak k nočníku..Benjamín byl dva měsíce přes den bez plíny a včil už zase měsíc opět s plinkou, protože ho to asi přestalo bavit~:-Dale nikal to moc neřeším ...času dost, jen kdo je má pořád kupovat~:-D
Tak se mějte fajn a jsem ráda, že se tu občas zase něco děje~x~~x~
Špoky 97907
5.11.2011 14:40:27
ahoj holky,

odčetla jsem po delší době,tak jsem ráda,že to tady ještě "funguje".Hlas holčičkám poslán,přeju jim všem moc štěstí~;((~;((
Anicol,Morry,máte můj neskonalý obdiv,jak jste silné..~x~~x~~x~

Hani,Babunky tento týden předvedla přelezení postýlky rovněž.Nechtěla zlobidlo po obědě do hajan(podpořilo to její vědomí,že táta je doma),ale dali jsme jí tam,zavřeli dveře.Nejprve plakala a pak zvolnila,jsem si říkala,tak už to je na dobré cestě a pak jsme jen slyšeli jemné ťuknutí a blížící se pláč.Manžel tam šel a malá stála za dveřmi~d~Nechápali jsme,ale při dalším pokusu,aby usla,jí manžel dal do postýlky a sám si lehl na zem,že jako taky bude spát a ukázala mu jak to umí.Holky normálně si vyšvihla nožku,zvedla se,přidala druhou,držela se a když měla obě nožky z druhé strany na matraci,tak se už jen spustila~e~Toho dne se nespalo,zato se matrace dala na už opravdu nejnižší možnou pozici.Nynější ukládání je docela posilující,má 12 kg~:-D
S nočníkem úspěchy byly a i jsou,ale kazí nám to fakt,že aby na něj chodila,chce být nejlépe nahá.Když jí dám tričko,tepláčky a ponožky,tak pono si během minuty sundá a běhá bosky.Což riskuju nachlazení od podlah,sice topíme,ale..Když jí dám pono+botičky,jde naráz dolů oboje.Ideální tak je plína,punčocháčky,bodýčko,to si prostě (zatím)sama nesundá~;)Když jí řeknu aa,tak jde,posadí se,vyčůrá se,ale nemůžu jí polonahou nechat celý den..
Malá se budí,tak se mějte moc krásně a zase někdy ~3~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9208  [Dalších 9188 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.