| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 826  [Dalších 806 >>]
Katka a tři cácorky :-)
  • 
17.7.2012 19:50:39
holky nejste některá z Ústí n.L? jsem jen zvědavá, třeba se s někým sejdem v porodnici :-) jinak ve čtvrtek jdu podruhé na srdíčko a už se těším až tu naší lásku zase uvidím, nevím jak vám, ale pokaždý se mi chce brečet ( bláznivý hormony :-D)
pomalu už chystám výbavu, ale spíš nakupuji jen abych si udělala radost, protože spoustu věcí mám po holce :-) ale miluju okukování těch pidi věciček - vždycky si v tom představuji naší cácorku
tak už zase budu končit, nebo to bude román :-) přeji hezký večer všem
Terka + Tonda a Jindra 109156
16.7.2012 14:20:23
Ahoj děvčata, i já se hlásím do klubu s bříškem (TP 16.11.)Hrdě se hlásím k druhému klukovi. A přiznám se, že pro klid duše jsem se dobrovolně nechala připravit o překvapení z pohlaví děťátka při porodu. ~:-D
Přeji vám všem ještě dlouhé chvíle bez bolesti zad, oteklých nohou a klidných nocí bez pobíhání na toaletu :)
Terka
Katka a tři cácorky :-)
  • 
16.7.2012 10:57:38
ahojky,
tak se také k vám přidávám :-) máme termín 23.11. - to je i datum narození tatínka našeho plaváčka a já mám dva dny poté :-) takže jsem zvědavá jak se jí bude chtít na svět. Jinak jak už jsem naznačila čekáme holčičku, máme už dvě takže trošku přebuchtováno :-D (jedna moje a jedna přítele) ale mooooc se těšíme. Těhotenství je úplně jiný a také bych řekla že malá se tak nehýbe jako moje první tak doufám že je vše v pořádku, zatím nám to vždy potvrdili. Tak třeba bude jen spavá (což doufám :-)) pořád mám nějaké děsy jestli je vše v pořádku a vše více prožívám ale je to asi tím, že dceři je už šest let a já jsem starší než když jsem čekala ji.
Jinak přeji všem hezké těhulkování :-)

Katka
Martinka:) 131220
13.7.2012 10:05:01
Ahojky těhulky:)Přidávám se k listopadovým :) Termín máme 2-6.11. tak jsem zvědavá...:) Paní doktorka nám řekla, že to vypadá na holčičku... Tak snad budou i nějací kluci, které by mohla nahánět :) K 20-tým narozeninám dostanu krásný dárek a tím bude náš první mrňousek :)
TerkaK 130942
27.6.2012 11:38:42
Zdravím všechny těhulky~x~
Tak u nás je termín porodu 8-11.11.2012.
V pátek jdeme na screening ve 21 týdnu, tak se trochu bojím, aby bylo vše v pořádku...~;(( Ale snad bude vše v pořádku, jestliže řak bylo doposud. Pohlaví vědět nechceme, děvčata, myslím si, že toto je to nejkrásnější překvapení v životě, které si můžete samé připravit! ~p~ Jinak miminečko nám už začalo kopat, teprve před pár dny, ale konečně ho už cítím ~:-D Je to moje první těhu, tak jsem nejdříve nevěděla, zdali je to už "ono", ale teď už jsem si jistá ~t~ bublinky ani žaludek to není~s~ Jinak cítím se dobře, jsemi dost aktivní, pracuji a zatím mám nahoře 3 kilča. Budu se těšit na další příspěvky od Vás! ~3~
jeldinka 130538
12.6.2012 14:35:12
Ahoj maminky:-)...taky se přidávám do klubu listopadových.....čekám druhé-kluka- termín 8-12.11.2012...přeji všem krásné těhotenství a miminkům v bříšku hooodně moc zdravíčka~s~...Daniela
Barborka 130625
11.6.2012 20:06:01
Ahoj mohu se mezi vas pridat? cekam moje prvni dite:-) na listopad, konkretne na 21.11.2012:-) ~v~
Sonka4 98784
16.5.2012 20:22:49
Ahoj holky...
já to má asi jasný, zatím na všechna vyšetření do Motola ale rodit v Hořovicích, mám to kousek a Evča se narodila tam...nebyl to lehký porod, ale raději půjdu tam kde už to trochu znám ;) jen jsem to zatím nějak neřešila, zda se musím zaregistrovat, vím že přetím to stačilo až v 34týdnu tam přijít...asi se na to podívám :-)
ze Zlína tedy nejsem, ale denně se kouknu a ráda pokecám! ~;) držím moc palce s prvním je to vždy jedinečný, tedy já to teď nějak nestíhám tolik prožívat jako v prvním těhu...
Hanička32 129788
16.5.2012 15:09:32
ahojte holky,
taky čekám první dětátko v listopadu.
Vypadá to zatím na 18.11.2012
Ještě nevím zda holčička či chlapeček, ale raději bych holčičku.
Důležité je ale aby bylo maličké zdravé.
Moc se těším.
A zároveň se i bojím, snad to vše zvládnu jak porod tak pak ten maraton...
Ráda bych zde potkala holky ze Zlína které mají termín stejný či podobný, prostě na pokec, protože lépe povykládat s ženou jak s mužem, ani ti partneři to prostě nějak nechápou a neprožívají jak my.
Klidně se přihlašte a odpovězte mi sem, můžeme pak pokračova na emailu či na facebooku, to je fuk.
Hodně zdravíčka všem.
Hanka
Harissa 8990
15.5.2012 10:39:57
Ahoj, tak to držím palce dvojnásob ~;(( ať se Evička dočká bráchy. Mně to řekli v Podolí na NT screeningu. U nás je zase nějak překlukováno :-)
Co porodnice, už máš vybráno? To je děs, kdy to musí člověk začít řešit ~q~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 826  [Dalších 806 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.